Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Ja chyba dzisiaj nie dotrę bo auto mam na klockach! Przy wymianie wahaczy okazało się, że śruba na zwrotnicy, która "trzyma" górne wahacze jest zapieczona na amen!!!!! Muszę kupić zwrotnicę i dziś się z tym chyba nie uporam. :kwasny:

Stanley sprawdź mi proszę ile kosztuje zwrotnica na lewą stronę (kierowcy) w ASO? :gwizdanie:

jakieś 1150zł....dokładniej Ci powiem jakbym miał twój VIN[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 08:53_________________________________________________

:hi:

mnie dzisia tez nie bedzie bo ide na noc...

akjam niestety nie zakupilem tych led`ow na plytce bo nie bylo - sa krotsze... jak cos znajde zakupie nam :)

stanley jak sytuacja w pracy ??!!

nic mi się nie chce :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

mnie dzisia tez nie bedzie bo ide na noc...

akjam niestety nie zakupilem tych led`ow na plytce bo nie bylo - sa krotsze... jak cos znajde zakupie nam :)

stanley jak sytuacja w pracy ??!!

Ok. Póki co to Ty jesteś bardziej poszkodowany bo ja mam i chciałem tylko wymienić na inne a Ty nie masz wcale. :tongue4::wink4:

:siema:

Ja chyba dzisiaj nie dotrę bo auto mam na klockach! Przy wymianie wahaczy okazało się, że śruba na zwrotnicy, która "trzyma" górne wahacze jest zapieczona na amen!!!!! Muszę kupić zwrotnicę i dziś się z tym chyba nie uporam. :kwasny:

Stanley sprawdź mi proszę ile kosztuje zwrotnica na lewą stronę (kierowcy) w ASO? :gwizdanie:

jakieś 1150zł....dokładniej Ci powiem jakbym miał twój VIN

Nie, nie trzeba... :decayed: Tak tylko z ciekawości pytałem. :gwizdanie: :nose:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

z chęcia bym pojechał, ale w tym roku niestety nie dam rady :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co tam nieroby, ja sobie robię lekką pauzę w robocie choć już mi się nie chce na dziś miałem 3 klientów póki co i jeden głupszy od drugiego :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co tam nieroby, ja sobie robię lekką pauzę w robocie choć już mi się nie chce na dziś miałem 3 klientów póki co i jeden głupszy od drugiego :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:40_________________________________________________to wpadnij do mnie - przekonasz się że w porównaniu ze mną nie byli wcale tacy głupi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co tam nieroby, ja sobie robię lekką pauzę w robocie choć już mi się nie chce na dziś miałem 3 klientów póki co i jeden głupszy od drugiego :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:40_________________________________________________to wpadnij do mnie - przekonasz się że w porównaniu ze mną nie byli wcale tacy głupi :kox:

hehe niekiedy nawet jak komuś coś napiszesz, 10 razy narysujesz i powiesz to i tak nie rozumie... ale cóż gdybym się uczył to bym nie musiał z takimi ludźmi się zadawać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas na forum jest sam goły zderzak nacięty pod fmica gotowy pod spryski bez belki i kratek za 80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas na forum jest sam goły zderzak nacięty pod fmica gotowy pod spryski bez belki i kratek za 80 zł

Wiem i gdyby dokładka z przedlifta pasowała to już bym go dawno kupił :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

Niech Ci Stasiu napisze... mój młot i się wszystko da :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

Masz kiepskich mechaników :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kupisz tą zwrotnicę to pożyczę od Ciebie Akjam tą starą, muszę coś obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

też to właśnie przerabiam :gwizdanie: :gwizdanie: ta sama śruba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, nie ma że się nie da, musi się dać, trafiłeś na słabych fachowców :decayed:

No nie ma chooja! :naughty:

też to właśnie przerabiam :gwizdanie: :gwizdanie: ta sama śruba..

W b5 to jest pikuś bo jest żeliwna ale w b6/b7 jest aluminium które się utlenia i jest przejebane. 4 wieczory ale dziwka wyszła :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...