Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

czytałem ale nadal nic nie rozumiem to ze ty siedzisz non stop przed kompem i wszystko wiesz to ok ja nie wiem i się tego nie wstydzę.

ale czego nie rozumiesz? tam masz opcje prześlij i klikasz w BROWSE i znajdujesz sobie zdjęcie na dysku ;) a potem Ci generuje link do fotki i jego kopiujesz tutaj :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

czytałem ale nadal nic nie rozumiem to ze ty siedzisz non stop przed kompem i wszystko wiesz to ok ja nie wiem i się tego nie wstydzę.

Spokojnie :)

Wejdź na stronkę którą Ci podaliśmy i zamieść tam zdjęcia swojego auta.Skopiuj link który Ci się pojawi po dodaniu zdjęcia i wklej go na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem ale nadal nic nie rozumiem to ze ty siedzisz non stop przed kompem i wszystko wiesz to ok ja nie wiem i się tego nie wstydzę.

jesli chodzi o mnie to non stop nie siedze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij na spota , bo czytałem , że masz przygody z silnikiem , chętnie rzuce okiem jak już poznam te cipki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4593490.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ja też nigdy nic nie dodwałem przez ten portal , także to jest tylko test :decayed:

daj w większej rozdzielczości i zmień jej te klapki na jakieś szpilki - nigdy nie dawałem tapety na kompa z tej strony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na szczęście juz po problemie ogarnolem wszystko moje oooo ma już nowe serduszko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne drzwi malowane co ? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:59_________________________________________________

4593490.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ja też nigdy nic nie dodwałem przez ten portal , także to jest tylko test :decayed:

daj w większej rozdzielczości i zmień jej te klapki na jakieś szpilki - nigdy nie dawałem tapety na kompa z tej strony :naughty:

https://lh3.googleusercontent.com/-tMaPcN2fuK8/TmFSpdQE5qI/AAAAAAAAEUk/diNAmxDkaSQ/4593490.jpg :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowany był bok ale czy dojechali do tylnych drzwi to nie wiem

wiem tylko jedno ze mi to nie przeszkadza az tak a wytrzymać do przyszłego roku muszę z tym 2012 lakiernik - all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://lh3.googleusercontent.com/-kDsTauZMTd4/TmFTB0MGTuI/AAAAAAAAEUo/UvEJ0obw7hY/5076594.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-7UbkCbNINA0/TmFTEoL0b9I/AAAAAAAAEUs/TwKFXSjk2BU/5076592.jpg

tu masz jeszcze dwie na tapetke fajne :naughty:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:05_________________________________________________

malowany był bok ale czy dojechali do tylnych drzwi to nie wiem

wiem tylko jedno ze mi to nie przeszkadza az tak a wytrzymać do przyszłego roku muszę z tym 2012 lakiernik - all

ja mam całe auto do malowania ;) także znam ten ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...