Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

stan mi czasem takie wyniki wychodziły na 50 km :kox:

dlatego mam skromne 1.9 :wstydliwy:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________

a ja wam niebede mowil co mi wychodzi :polew:

wiem... sie curva gubisz jak masz placić za PB na stacji - nie wiesz czy tankować na debet, czy użyć kredytówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

stan mi czasem takie wyniki wychodziły na 50 km :kox:

dlatego mam skromne 1.9 :wstydliwy:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________

a ja wam niebede mowil co mi wychodzi :polew:

wiem... sie curva gubisz jak masz placić za PB na stacji - nie wiesz czy tankować na debet, czy użyć kredytówki :decayed:

dobrze ze mam znajomosci i moge brac na zeszyt :decayed:

a tak szczerze mowiac to podwyzka cen i duze spalanie mnei nei interesuje bo zawsze tankuje za 50zl :wink4:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan mi czasem takie wyniki wychodziły na 50 km :kox:

dlatego mam skromne 1.9 :wstydliwy:

nie opowiadaj te klekoty są bardzo wdzięczne w jeździe i spalaniu przecież[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 00:04_________________________________________________

stan mi czasem takie wyniki wychodziły na 50 km :kox:

dlatego mam skromne 1.9 :wstydliwy:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________

a ja wam niebede mowil co mi wychodzi :polew:

wiem... sie curva gubisz jak masz placić za PB na stacji - nie wiesz czy tankować na debet, czy użyć kredytówki :decayed:

dobrze ze mam znajomosci i moge brac na zeszyt :decayed:

a tak szczerze mowiac to podwyzka cen i duze spalanie mnei nei interesuje bo zawsze tankuje za 50zl :wink4:

:polew: :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy na mojego nie narzekałem.... a mam dosyć mocny program i zrobiłem już na nim 80 000km w dwa lata :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułańska fantazja Polskich kierowców :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.sadistic.pl/nasz-w-rosji-daje-rade-vt100249.htm

Tak z grubsza, kierowca przejechał na czerwonym, nie zatrzymał się do kontroli i dał dyla, rozrabiając po drodze. Omal nie spłaszczył gliniarza, policja goniła go ponad sto kilometrów i urządziła pościg za nim. Wzywali go do zatrzymania się ale on nie reagował. Policja widząc że kierowca się nie chce zatrzymać zamknęła drogę dla ruch robiąc korek. Kierowca się w wyniku tego zatrzymał ale nie chciał wyjść z kabiny. Policjant stanął na stopniu wejściowym a kierowca go zklął i walnął w twarz po czym znowu zwiał objeżdżając korek pasem pod prąd. Żeby zmusić kierowcę do zatrzymania się na drodze stanęły większe pojazdy ale kierowca minął je lewym skrajem drogi. Policjanci ostrzelali brykę 16 nabojami. Kierowca uciekał dalej zahaczając o Audi 80, na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci żeby zatrzymać samochód rozłożyli kolczatki, ale samochód jechał tak szybko że je rozwalił na kawałki. W końcu skończyło się paliwo i fura stanęła. Ale kierowca nadal nie chciał wyjść i chciał zablokować drzwi. Jednak policjanci jakość go wyciągnęli, ale kierowca się wyrywał wię go skuli. Kierowca stanął przed prokuraturą gdzie odpowie za naruszenie zasad ruchu drogowego i niepodporządkowanie się pracownikom kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:08_________________________________________________Widziałem kiedyś tego wariata(film :decayed: )ale z drugiej strony ruska policja to jak mafia więc dziwić się chłopu :mysli:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:22_________________________________________________ :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...