Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

hmm karton wódki myślę by spokojnie starczył ale wiesz nieporównuj ich spamu a naszych treściwych i merytorycznych wypowiedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

coś przekombinowałeś najlepiej iść i się spytać a nie przez te kalkulatorki :wink4:

broker zawsze cos zarabia

ja rozwazylem chyba 20 opcji i najkorzystniejsza wyszla w PZMie

2100zl/rok ( z wykupieniem udziału własnego, amort. części i kompensacji sumy ubezp) - bez tego nie oplaca sie kupowac AC[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:24_________________________________________________

hmm karton wódki myślę by spokojnie starczył ale wiesz nieporównuj ich spamu a naszych treściwych i merytorycznych wypowiedzi :decayed:

:polew:

jak to sie kiedys mowilo: rozjbales mi tatuaze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem Stanley w tym ci niedoradzę bo się nieznam, pamiętam tylko że ja jak sie dowiadywałem o AC do poprzedniej furmanki to mnie wychodziło najtaniej w Warcie lub PZU ale niewiem bo wkońcu niewykupiłem :decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:29_________________________________________________Stanley nieznam tego powiedzenia ale wierzę ci że tak się mówiło hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem Stanley w tym ci niedoradzę bo się nieznam, pamiętam tylko że ja jak sie dowiadywałem o AC do poprzedniej furmanki to mnie wychodziło najtaniej w Warcie lub PZU ale niewiem bo wkońcu niewykupiłem :decayed:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:29_________________________________________________Stanley nieznam tego powiedzenia ale wierzę ci że tak się mówiło hehe

mosz szczescie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak zerkłem to wysoko stoimy w statystykach hehehe

jak sie to sprawdza?

bo ja tego nie kumam

zrob z tego foto story :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom wchodzisz na stone głowną i na dole po lewej masz takie kółeczko i klikasz na nie hehe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:37_________________________________________________jak będziemy na 1 miejscu to zrobie fote i wkleję i zawstydzimy innych hehe takze piszemy piszemy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom wchodzisz na stone głowną i na dole po lewej masz takie kółeczko i klikasz na nie hehe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:37_________________________________________________jak będziemy na 1 miejscu to zrobie fote i wkleję i zawstydzimy innych hehe takze piszemy piszemy hehe

nie mialem nigdy problemu z kompem,ale czuje sie zawstydzony

i dalej nie wiem w co mam kliknąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na głowną stronę schodzisz na sam dół i po lewej stronie będzie takie cośjak statystyki forum i zaraz obok takie kółeczko "wykresik" klikasz w to i ci sie wyświetla, zjeżdzasz troche niżej i bedziesz miał 10 najbardziej aktywnych użytkowników i inne takie rzeczy hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chiwli moja przegladarka tego nie wyswiela :decayed:

bede zbieral sie spac

trzeba jutro zrobic cos pozytecznego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro pewnie wstanę koło 14 ehehhe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:49_________________________________________________to co ty masz za przeglądarkę hehehe ale bym coś zjadł dobrego masakra hehehe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:51_________________________________________________Stanley co myślisz jak bym sobie taki wydech zamontował (chodzi mi o dźwięk)

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:55_________________________________________________noi sobie poszedl tak bez porzegnania ;( hehehe :decayed: to ja też się zbieram a co :hi: hehehehe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 02:58_________________________________________________poszperałem poszperałem trochę po forum i lecę spać teraz już na poważnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja nie wiem ile stron doje.aliście bo juz się zgubiłem i nie wiem na której ostatnio się zatrzymałem :wallbash:

lecicie ostro ze spamem, jak neta odpale na chacie to Was dojadę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooooooooooooo 10 stron :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:naughty: :naughty: :naughty:

musze potem nadrobic od 548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Somes

qwa widze sie towarzystwo rozkręca po 15 stron na dzień to już jest całkiem niezle tempo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes po tym połaczeniu mojej z twoją przybyło mi 23ps wiecej sprawdz czy ci nie ubyło :naughty:

jakim połączeniu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ello ziomki widze że kędzior i stanley za długo nie pociągli

2 strony ale zawsze to coś

panowie jest problem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w piątek o 14 musze być w Wa-wie wója ze szpitala odebbrać i raczej kutwa nie pojade do gliwic

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może mi się uda wpaść choć nachwile ale zabrac was nie moge sorkiiiiiiiiii :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...