Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem jeszcze. Dopiero teraz będę działał. Rozrusznik albo sprzęgło? Tak obstawiam ale zobaczymy. Ty masz jakieś części? :cool:

co to wóz nie gada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jeszcze. Dopiero teraz będę działał. Rozrusznik albo sprzęgło? Tak obstawiam ale zobaczymy. Ty masz jakieś części? :cool:

co to wóz nie gada??

Niestety. :kwasny:
coś akjam ma ostatnio pecha :thumbdown:
No co zrobisz, takie życie... Podejrzewam sprzęgło bo juz ma nalatane tyle, że chyba już czas na niego.

Jak to to może jednomas wrzucić? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Akjtam napisał w innym temacie

Panowie problem mam ze swoją A4ką... :kwasny:

Wczoraj wracając do domu coś "chrupnęło" podczas jazdy (wydawało mi się jakby coś porysowało podwozie, jakbym coś zgubił). DOjechałem do domu i chwilę pochodził na wolnych obrotach... Słychać było stukot po lewej stronie - strona kierowcy (tak mi się wydaje). ZGasiłem go i już nie odpalił. Teraz jak kręcę słychać tylko rozrusznik ale dziwnie go słychać. Jakby coś go hamowało... :mysli: Co ważne cza mam nogę na sprzęgle czy nie to przy kręceniu taki sam objaw - nie szarpie, nie kręci nic poza rozrusznikiem.

Ma ktoś jakieś pomysły? Rozrusznik się rozsypał, szrzęgło dwumas?

:hi:

Jak chcesz mam fajnego mechanika w naszych okolicach . Jak to tylko rozrusznik to jak ktoś ma kanał to można samemu zobaczyć mi się zawieszał :whistling:

Coś może z bendixem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

Akjam mowilem ci od poczatku zebys wsadzil tam 3.0 :naughty::whistling:

oby jakas pier**la byla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tego nie sprawdzę bo kumpel ma zablokowany kanał. :disgust: Ale jak to dwumas to trzeba będzie jednomasę wrzucić i jak to Miszka mówi wyżej i ja mówiłem to już wcześniej - nie ma tego złego... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby dwumas tak od strzału się rozleciał, bardziej mi to na sam rozrusznik wygląda:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Mam na sprzedaż Nokię 300, nówka, wzięta na przedłużenie abonamentu w play. Standardowo bez sima, kolor grafitowy, będzie u mnie w piątek albo w poniedziałek. Wygląda dokładnie jak ta:

NOKIA 300 ASHA GRAFITOWA BEZ SIMLOCKA POZNAŃ FV23% (2836545660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena promocyjna 320zł :naughty:

Mogę podrzucić na spoty w Kato, G-ce, Żory czy Bielsko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tego nie sprawdzę bo kumpel ma zablokowany kanał. :disgust: Ale jak to dwumas to trzeba będzie jednomasę wrzucić i jak to Miszka mówi wyżej i ja mówiłem to już wcześniej - nie ma tego złego... :kox:

Mi jak tak chrupnelo i ledwo chodzil na wolnych,zgasl i nie szlo obrocic silnikiem, to uleciał zawór :whistling:

Dwumas nie ma prawa zablokowac silnika, sprzeglo to jedynie docisk by musial sie rozpasc co też sie rzadko zdarza.

Wrzucisz jednomas i bedziesz plakal, ze drży ale Twoja wola :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa thx juz duuuzo lepiej :decayed: trzeba uja skuc za lampe :kox:

Trzeba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...