Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

siema ziomki , ja bede jak zawsze.

luzik , max , pamiętaj jak nawet nie pisze na forum to i tak wpadam na spoty :hi: uzależnienie takie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby się głupcy dziwowali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:17_________________________________________________widze, ze dobry humorek dzis niektorzy maja, zobaczymy na spocie, pamietajcie ze Miron jest z gliwickich a nie katowickich :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze dobry humorek dzis niektorzy maja, zobaczymy na spocie, pamietajcie ze Miron jest z gliwickich

czyli co :mysli: jakieś prezenty będę dostawał :naughty:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:21_________________________________________________Miron był stałym bywalcem Katowickich jak Gliwickie jeszcze nawet nie istniały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak prezent zaczyna sie na litere W a konczy na L ...................................

kurde nawet ja nie wiem.... co to będzie.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgiel :mysli: ile ton ? dziwne te Wasze prezenty. To czym mam przyjechać bo do B7 raczej tego nie zapakuje :decayed:

węgiel... :polew: podobne słowo ale troche za krótkie, a przyjechac możesz byle czym, po tym jak dostaniesz prezent ważne jest to żebys mial kierowcę, który Cię odwiezie :polew: :polew:

dobra podpowiem slowo na 8 liter pierwsza W ostatnia L ------->W******L

[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:08_________________________________________________Krolu nie musisz wiedzieć, bedziesz pomagał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem co to będzie za prezent

Mirek, serio faaaajny prezent

W P I E R D O L :polew: to pojedź lepiej Corsą :decayed:

coś Ci koledzy z katowic zaczęli się stawiać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buheheh oj teraz to trzeba spadać bo najwiekszy rozrabiaka i koks wszedł :laghing2:

no ten o ktorym myslisz to na gliwickich i na katowickich sieje popłoch wśród klubowiczów :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buheheh oj teraz to trzeba spadać bo najwiekszy rozrabiaka i koks wszedł :laghing2:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:02_________________________________________________keżor weż aparat może jakieś foty by trzeby było zrobić bo w podziemiach jeszcze nie mamy a moze nas dziś trochę będzie [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:05_________________________________________________jak tak dalej pójdzie to do końca tygodnia pierwsza 100 pęknie :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jeden problem w tym co napisałeś Max :embarrassed: na spoty z Katowic jak na razie podjeżdżają sami faceci.. więc osobiście to mi tam tylko rock&roll i bania do rana pasuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...