Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Po programie - filmik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, czy to jakos idzie jak na program? Program po TTC, być może trzeba jeszcze stroić. Nie byłem jeszcze hamować.

Sorry że bokiem, ale tak było wygodniej

Opublikowano

8 sek do setki to chyba robi normalna 1,8T :mysli:

Opublikowano
  • Autor

0-100 7.5 sek

0-140 14 sek

tak wychodzi. Wiem ze seria ma 8.4 do 100 ale nie wiem ile do 140

Opublikowano

A może lepiej by było jakbyś np zrobił pomiar na 4 biegu od 60 do 140 i wtedy byśmy porównali :wink4:

Opublikowano

a ile turbo dmucha po programie?

Opublikowano
  • Autor

A może lepiej by było jakbyś np zrobił pomiar na 4 biegu od 60 do 140 i wtedy byśmy porównali :wink4:

prosze, porownaj jak masz Ty.

60-140 IV bieg ~~ 14 sek

a ile turbo dmucha po programie?

jeszcze nie wiem

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 17:49_________________________________________________60-140 III bieg ~~12 sek

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 06:36_________________________________________________mógłbym prosic żeby ktoś porównał z seria?
Opublikowano

mogłbys kolego powiedziec jak mierzysz czasy to ja u siebie sprawdze mam serie

Opublikowano
  • Autor

mogłbys kolego powiedziec jak mierzysz czasy to ja u siebie sprawdze mam serie

stoper.

zmierz 60-140 IV bieg i 60-140 III bieg. Możesz nagrać filmiki[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 17:40_________________________________________________Wlaśnie robiłem test G-Techem

0-100 7.04 sek

1/4 mili 15.70

Teraz juz wiem że ~~ 180 kuni będzie. Pojade na hamownie wkrótce to wrzuce wykres :hi:

Opublikowano

mogłbys kolego powiedziec jak mierzysz czasy to ja u siebie sprawdze mam serie

stoper.

zmierz 60-140 IV bieg i 60-140 III bieg. Możesz nagrać filmiki[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 17:40_________________________________________________Wlaśnie robiłem test G-Techem

0-100 7.04 sek

1/4 mili 15.70

Teraz juz wiem że ~~ 180 kuni będzie. Pojade na hamownie wkrótce to wrzuce wykres :hi:

uhuhu

ładnie to jeździ Nexiu:> :good:

Opublikowano

zerknij jak u mnie seria chodzi, pomiary na III biegu. Wychodzi 14sek.

Jeszcze jedno- pomiar na lpg :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zerknij jak u mnie seria chodzi, pomiary na III biegu. Wychodzi 14sek.

Jeszcze jedno- pomiar na lpg :wink4:

dzieki sliczne, wychodzi Ci około 14 sek, u mnie jak przeliczam tak samo stoperem jest około 11. Co do LPG to nie ma znaczenia jak są mapy dobrze dostrojone, wtedy straty mocy nie ma :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mogłbys kolego powiedziec jak mierzysz czasy to ja u siebie sprawdze mam serie

stoper.

zmierz 60-140 IV bieg i 60-140 III bieg. Możesz nagrać filmiki[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 17:40_________________________________________________Wlaśnie robiłem test G-Techem

0-100 7.04 sek

1/4 mili 15.70

Teraz juz wiem że ~~ 180 kuni będzie. Pojade na hamownie wkrótce to wrzuce wykres :hi:

u mnie na IV od 60 do 140km/h 20sek nie wiem czy to duzo czy malo jak na serie.

Opublikowano
  • Autor

u mnie na IV od 60 do 140km/h 20sek nie wiem czy to duzo czy malo jak na serie.

60-140 IV bieg ~~ 14 sek chip, więc myśle że masz coś nie tak

Opublikowano

U mnie seria i również 20s :/ Też mi się wydaje, że coś nie tak.

Ludzie wrzucajcie swoje wyniki. IV bieg od 60 do 140km/h wg licznika.

Opublikowano
  • Autor

20 sek to ma chyba zwykłe 1.8, nie wiem na pewno, niech ktoś jeszcze sprawdzi

Opublikowano

u mnie też chyba coś nie tak III bieg 60-140 prawie 13s :kwasny: chyba turbinka się kończy :wallbash:

Opublikowano

III bieg 60-140 i 14,4s

Opublikowano

U mnie 60-140 na III-biegu 13sec,

a na IV 18sec.

I też od jakiegoś czasu wydaje mi się że coś jest nie tak :/

Może ktoś z was zrobić logi i porównać z moimi?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81630.0.html

Chyba masz ok u mnie

III bieg 60-140 prawie 13 s

IV bieg 60-140 niecałe 17 s

kolega NEX ma chyba ponad 200 kuni :wink4: i stąd takie wyniki :mysli: albo nasze wozidła są już przyjechane :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ile kuni będe wiedział 28 lipca bo juz jestem umówiony na hamownie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.