[B6] S Line - co konkretnie

tommylee

zewnetrzny ma pełen, łącznie z tylnym , w srodku nie ma czarnej podsufity :gwizdanie:

Więc widzisz że S-nie każdy jest taki sam.Myślę że zależy od specyfikacji jaką sabie Ktoś zamówił :)

Moje zdanie jeśli Ci się podoba to KUPUJ!!!!!! :th:

pamietajmy cały czas o jednym że pakiet s-line występuje jako zewnetrzny i wewnętrzny i nie koniecznie musi być w autku z napisem s-line jeden i drugi.Nawet nie moge sobie przypomnieć czy jest w klubie jakaś furka która od nowości ( bez rezania ) ma zew. i wew. pakiet s-line :mysli:

moja....co jej brakuje?oczywiście mówię o środku

[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 12:52 _________________________________________________

waskipl moglbys porobic wiecej fotek wewnatrz swojej furki z naciskiem na elementy

s line :th:

oczywiście mówisz i masz,tylko umyję furę.

moja....co jej brakuje?

No nie Twoja, bo masz tylko wew. pakiet... ktoremu nic nie brakuje :)

W klubie nie bylo jeszcze zadnego kompletneg sline'a zew+wew.

staruszek użytkownika patgsm ma ori S-line zew i wew ale on nie jest w Klubie... jego A4 jest najładniejszą sztuką B6 jaką do tej pory widziałem

nie A4 Avant 2004 rok 2,5 TDI 180 km quattro S-line zew i wew skóry Recaro, RNS-E, webasto, pakiet chrom, szyberdach i jeszcze dużo innych gażetów

moja....co jej brakuje?

No nie Twoja, bo masz tylko wew. pakiet... ktoremu nic nie brakuje :)

W klubie nie bylo jeszcze zadnego kompletneg sline'a zew+wew.

jak nie było jak jest LUKAS :)

masz racje miron a nawet dodam ze poszczegolne elementy pakietu s-line zarówno zew jak i wew mozna bylo kupic oddzielnie bynajmniej widze takie niektore samochody w ogloszeniach :hi:

Dokładnie tak.Ja jestem bardzo zadowolony że nie mam zewnętrznego pokietu.Osobiście nie podoba mi się /w szczegilności tylny zderzak/

Przód może być.Każdy ma inny gust. :)

Przód może być.Każdy ma inny gust. :)

widzisz waski a mi z kolei bardzo sie podoba tylny zderzak przedni rowniez ale najlepsze sa te boczne listwy dolne. A propo dzis bylem akurat w jednej firmie i na parkingu widzialem b7 sline avant i moge tylko powiedziec ze pakiet s-line do b6 jest calkiem taki sam jak do b7 zew pakiet.

Jeszcze prosba jesli ma ktos jakies linki zeby zobaczyc audi z pakietem s-line wewnetrznym poniewaz prawdopodobnie jutro jade do berlina ogladnac auto i fajnie by bylo wiedziec czego nie ma w srodku :th:

spokojnie jest jezcze czas ta co ja ogladam ma caly zewnetrzny ale wewnatrz to ma listwy w drzwiach skóry cale i nie pamietam jeszcze co ale ma kociarski silnik i jest w ładnym stanie jeszcze sie zastanawiam poza tym w tym tygodniu nie mam czasu bo jade na targi do poznania :th: