Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fajne nuty DiscoPolo


LuKaSz_A4

Rekomendowane odpowiedzi

buahahahah :decayed:

A z czego taka polewa? :naughty: Nie ma lepszej muzyki do poruszania się na dyskotece czy innej tego typu od disco polo. Tylko trochę :drinks: i można się bawić. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile roznych styli muzycznych tyle "gustów" ;)

ja osobiscie nie slucham discopolo... na slubach nie tancze bo nie pije ;) ( mule sie ... jak mnie wszystkie ciotki ciągają do tanca to spierrrrr```lam ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham różnej muzyki i disco polo też . A Ci co tak negują ten gatunek muzyki niech se przetłumaczą ich ulubione piosenki z angielskiego na polski :tongue4: to dopiero jest disco polo lecz po angielsku :tongue4:

D-Bomb - Shake Your Boom Boom

http://www.youtube.com/watch?v=7jEHfhDF3FA&feature=related stare ale jare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile roznych styli muzycznych tyle "gustów" ;)

ja osobiscie nie slucham discopolo... na slubach nie tancze bo nie pije ;) ( mule sie ... jak mnie wszystkie ciotki ciągają do tanca to spierrrrr```lam ;) )

Nowak - Ty nie tańczysz, bo Cię ściągają tricepsy :naughty: i szanowna ciocia ciągać musi za koszulę :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 07:53_________________________________________________

buahahahah :decayed:

A z czego taka polewa? :naughty: Nie ma lepszej muzyki do poruszania się na dyskotece czy innej tego typu od disco polo. Tylko trochę :drinks: i można się bawić. :decayed:

Czy na dyskotekę, to ja bym polemizował :naughty:, ale zależy na jakie kto chadzać lubi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: dobry jest ten temat... :kox: :kox:

Muzyka na dyskoteke DP ... no nie wiem gdzie kto chodzi na "dyskoteki" czy tez "zabawy" ale zapewniam Cie Filip ze sa lepsze nuty do poruszania sie niz DP . Fakt sa gusta i gusciki ale Ci fajnie dziewczyny pupa nie pokreca przy "Miala matka syna (...) " "Majteczki w kropeczki (...)" ... wow hehehehehhe ehehehehehhe :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...