Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry patent z tymi magnesami i promocja klubu :good:

Opublikowano

Miron VS opel kadett :gwizdanie:

dodam tylko że Kadett wykręcił najlepszy czas zawodów i wygrał zawody :wink4:

jakość nie powala

to nie ten kadett.. :gwizdanie: :gwizdanie: tamten był cabrio i na N2O
Opublikowano
  • Autor

dokładnie :wink4:

Opublikowano

Gartulacje miron. Dziś na bemowie tyle robiły w klasie street mocne diesle bo ślisko było. A ty masz filmik nasz jak coś mocniej pogrzebiesz.

Oficialnie rekord Polski w klasie Diesel Drag i drugi czas zawodów na 220 aut. :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

cabrio? :gwizdanie:

aha, w takim razie mój błąd tłumaczę mega spalonym pyskiem :polew:

zbyt dużo mocnych fur było bym mógł zauważyć czy to cabrio czy dlachadach :naughty:

nie ważne, wszystkie fury pozamiatał stary kadett :polew:

Opublikowano

Gartulacje miron. Dziś na bemowie tyle robiły w klasie street mocne diesle bo ślisko było. A ty masz filmik nasz jak coś mocniej pogrzebiesz.

Oficialnie rekord Polski w klasie Diesel Drag i drugi czas zawodów na 220 aut. :> :> :> :> :> :>

No pięknie. Byłeś na zawodach? Jak tak to trzeba było dać znać bym wpadł pogadać o życiu i rapie :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie byłem na Bemowie tylko w Kamieniu Śląskim :wink4:

Opublikowano

Nie byłem na Bemowie tylko w Kamieniu Śląskim :wink4:

Tak - to był off topic do Patroxa :polew:

:hi:

Opublikowano

miron jaki najlepszy czas wykreciles ?

i

jak poszlo z tym passatem kombi r36 ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 09:29_________________________________________________

ET+RT 14.742, ET 14.696

ET+RT 14.867 ET 14.552

V-max 150km/h

a juz widze ;p

Opublikowano
  • Autor

miron jaki najlepszy czas wykreciles ?

i

jak poszlo z tym passatem kombi r36 ?

:szukaj:

:decayed:

Nowak - masz info na str. 74 :wink4:

Opublikowano

najbardziej satysfakcjonujący przejazd i miłe zaskoczenie

Miron A4 v Passat R36 330ps kombi+DSG

wygrałem o długość auta :)

druga odpowiedz juz tez znalazlem ;p

Opublikowano
  • Autor

Pasek miał coś ponoć zrobione na 330ps - ale wydruku osobiście nie widziałem

Opublikowano

a ile twoja dokladnie wazy na wadze ?

jestem ciekaw ile wazyl pastuch ten r36 ....

Opublikowano
  • Autor

moja w dokumentach 1740 - na wadze z 1/4 baku 1790

passat miał w dokumentach 1820 - ile na wadze nie wiem

Razem jechaliśmy tylko raz niestety - dużo lepiej wystartowałem - ostatecznie byłem pierwszy ale powoli cały czas mnie dochodził - tyle, że skończył się dystans - ogólnie piekna furka :)

Opublikowano

miron szacun :good:

Opublikowano

Nie byłem na Bemowie tylko w Kamieniu Śląskim :wink4:

Tak - to był off topic do Patroxa :polew:

:hi:

Zawsze jesteśmy na każdych zawodach. Teraz kolejne 30 maja odbędą się w Kamieniu Śląskim tam gdzie był Miron78.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 10:38_________________________________________________

moja w dokumentach 1740 - na wadze z 1/4 baku 1790

passat miał w dokumentach 1820 - ile na wadze nie wiem

Razem jechaliśmy tylko raz niestety - dużo lepiej wystartowałem - ostatecznie byłem pierwszy ale powoli cały czas mnie dochodził - tyle, że skończył się dystans - ogólnie piekna furka :)

Miron a jak sprzegło ze startu, nie było gumowate ani nie zaśmierdziało?

Opublikowano
  • Autor

Zawsze jesteśmy na każdych zawodach. Teraz kolejne 30 maja odbędą się w Kamieniu Śląskim tam gdzie był Miron78.

no to super - spotkamy się :) tym razem będę w roli obserwatora :wink4:

Nie byłem na Bemowie tylko w Kamieniu Śląskim :wink4:

Tak - to był off topic do Patroxa :polew:

:hi:

Zawsze jesteśmy na każdych zawodach. Teraz kolejne 30 maja odbędą się w Kamieniu Śląskim tam gdzie był Miron78.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 10:38_________________________________________________

moja w dokumentach 1740 - na wadze z 1/4 baku 1790

passat miał w dokumentach 1820 - ile na wadze nie wiem

Razem jechaliśmy tylko raz niestety - dużo lepiej wystartowałem - ostatecznie byłem pierwszy ale powoli cały czas mnie dochodził - tyle, że skończył się dystans - ogólnie piekna furka :)

Miron a jak sprzegło ze startu, nie było gumowate ani nie zaśmierdziało?

No pod tym względem Patryku jestem mega mile zaskoczony - myślałem, że przejadę się z 3-4 razy, żeby fury zbytnio w dupe nie dostała a tymczasem zero wspomnianych przez Ciebie objawów - śmigałem do ostatniej minuty - w sumie 9 przejazdów :)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 10:54_________________________________________________nawet z baku mi za dużo nie ubyło :decayed:

Opublikowano

nawet z baku mi za dużo nie ubyło :decayed:

...bo jak go gasiles na koncu cwiartki to nie dziwne :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

koledzy - jako, że jestem laik w tych sprawach:

co jest korzystniejsze przy moim aucie i starcie na 1/4mili

alu 19 235/35/19 lato czy alu 16 205/55/16 zima - jakie mogą być różnica czasowe przy zmianie felunku ?

Ps. zapytacie dlaczego zimówki ? wiem, wiem - najlepiej pożyczyć od kogoś 16 lato - ale pytam z ciekawości - co jest korzystniejsze dla wyniku

Opublikowano

Zimowki maja wieksze opory toczenia... ale przez to, ze to 3" mniej i sporo mniejsza waga, pewnie byloby nieco lepiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.