Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29.06.2009 ustawiłem w garażu nowego paździocha a konkretnie :

Audi A4 Avant 3.0tdi Quattro ( seria 204 kuce ) prod. 12.2004 ( model i 1 rej. 2005 )

bezwypadkowy , serwisowany , przebieg 82 tyś km sprawdzone i potwierdzone w ASO

IMG_4388.jpg

Wypasik :

- zewnętrzny pakiet s-line

- wewnętrzny pakiet s-line

- kolor czarny

- bi-xenon skrętny ( samopoziomujące, spryskiwacze )

- 6x poducha

- audio BOSE ( 9 głośników, wzmacniacz , subwofer, zmieniarka 6 cd )

- chrom reling

- czarna podsufitówka ( s-line )

- skórzana sportowa kierownica i gałka zmiany biegów ( s-line )

- kierownica trójramienna wielofunkcyjna ( s-line )

- czarne wykończenie wnętrza ( czerń fortepianowa )

- sportowe zawieszenie ( s-line )

- servotronic ( wspomaganie kierownicy zależne od prędkości jazdy )

- navi RNS-E

- 4x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota)

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- lusterka elektrycznie składane

- lusterka zewnętrzne fotochrom

- fotele RECARO w pełni elektryczne z elektrycznym ust. lędźwiowym

- pamięc foteli przednich

- podgrzewane fotele przód i tył

- manual 6 biegów

- fele 235/40/18 ( s-line )

- pakiet oświetlenie

- pakiet zima

- pakiet schowek

- czujnik zmierzchu

- czujnik deszczu

- pełny kolorowy FIS

- bluetooth

- klimatronik 2-strefowy

- samościemniające lusterko wew.

- funkcja odprowadzenia do domu

- 2x podłokietnik

- ABS+ESP+ASR+EBD

- przyciemnione tylne szyby

- rolety w bocznych drzwiach

- solar szyberdach ( zamykany z pilota )

- ori alarm z funkcją anty przechyleniową

- tempomat

- czujniki parkowania

- ori zdejmowany hak holownicz

- światła do jazdy dziennej DRL

.................... reszty nie wypisuje bo wiadomo..........standard :wink4:

poczynione modyfikacje:

- zmiana softu compsport ( 280ps i 560nm )

- zmiana felunku na 235/35/19 wzór RS6 2008r

- ledy w miejsce świateł do jazdy dziennej i postoju

- ledy tył od A6 avant

- wymiana chromowanych relingów na czarne

- wymiana chromowanego grilla na czarny

- wywalenie pomarańczowych kierunków

- pomalowanie wnętrza lamp na czarny połysk

- montaż dokładki z CupryR

79cb1fec9f1ee222m.jpg

seria:

ee33d8798916b1b9m.jpg

b4d906d4fcc04dcdm.jpg

b8e9fd55985fad61m.jpg

172306ac305e106fm.jpg

7fd3d8f9cd80e222m.jpg

39657300475c2950m.jpg

25d38ad967c054d1m.jpg

fe80d5d3ce114187m.jpg

2302e8dddbd0fa23m.jpg

f2d3cd460672997fm.jpg

42f71bef8e2a1cbfm.jpg

zlot letni - 1/4 mili ( na szczęście mokro :decayed: )

Miron vs Ono cz. I

Kamień Śląski 2010

Passat R36 vs A4 3.0TDI.avi

no i już po modach ( silnikowych )

seria :

590debba20a1fa8fm.jpg

program :

3d10f65a06857c4cm.jpg

mody stylistyczne ( Black Edition i felunek New RS6 19cali )

6c972c1a90174cf4m.jpg

b764441317b3d157m.jpg

f22cbcdd4984d511m.jpg

b1e8238eba160319m.jpg

DRL i postojówki w wersji ledowej

76c5da475a95b0fbm.jpg

7ed6d11bb91fa772m.jpg

83661f0c11c635acm.jpg

Ori ledy A6 Avant

db1ad2f7fb4d3279m.jpg

beb36332344d6d27m.jpg

2263030660036bc9m.jpg

- wywalenie pomarańczowych kierunków

- pomalowanie wnętrza lamp na czarny połysk

- montaż dokładki z CupryR

c3f43ee11d6607fem.jpg

271f299e52ca33d1m.jpg

11f659ef8353b819m.jpg

kilka fot z wesela kolegi :)

457e264a74c9aba5m.jpg

e3339c31f6934b27m.jpg

863d310ae1a1580cm.jpg

f8f2a6989186fdabm.jpg

Opublikowano
  • Autor

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

Opublikowano

pewnie ma dlatego tak mało nalatane bo poprzedni właściciele bali się jezdzić bez skrętnych świateł i tylnych poduch w fotelach... Dlatego woleli oddać... :tongue4:

Opublikowano

ten przebieg może i mały ale zrobiony tylko na wstecznym biegu :kox:

Opublikowano

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

zarejestrowałeś ją ? :gwizdanie: mam nadzieję oglądnąć ją w Pile :cool1:

Opublikowano

ten przebieg może i mały ale zrobiony tylko na wstecznym biegu :kox:

:polew:

Opublikowano

no wiesz.. od czegos trzeba zacząć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

zarejestrowałeś ją ? :gwizdanie: mam nadzieję oglądnąć ją w Pile :cool1:

dziś o godz. 14.30 autko zostało zarejestrowane, ubezpieczone i odebrane z serwisu po wszystkich wymianach :kox:

teraz jeszcze tylko przewinąć licznik na 82 tys km i mogę jechać do Piły :polew:

Opublikowano

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

zarejestrowałeś ją ? :gwizdanie: mam nadzieję oglądnąć ją w Pile :cool1:

dziś o godz. 14.30 autko zostało zarejestrowane, ubezpieczone i odebrane z serwisu po wszystkich wymianach :kox:

teraz jeszcze tylko przewinąć licznik na 82 tys km i mogę jechać do Piły :polew:

Czyli zdjecie 3 zprzed 8 :polew: :polew:

PS. Bardzo ladne auto miron. Teraz pare przerzutek z B6 i pelny bajer :hi:

Opublikowano

teraz jeszcze tylko przewinąć licznik na 82 tys km i mogę jechać do Piły :polew:

Zamaluj flamastrem tą dwójkę na początku i będzie git :naughty: :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

zarejestrowałeś ją ? :gwizdanie: mam nadzieję oglądnąć ją w Pile :cool1:

dziś o godz. 14.30 autko zostało zarejestrowane, ubezpieczone i odebrane z serwisu po wszystkich wymianach :kox:

teraz jeszcze tylko przewinąć licznik na 82 tys km i mogę jechać do Piły :polew:

Czyli zdjecie 3 zprzed 8 :polew: :polew:

PS. Bardzo ladne auto miron. Teraz pare przerzutek z B6 i pelny bajer :hi:

co byś wsadział z mojego B6 do tego B7 :mysli:

Opublikowano

korek od wlewu paliwa :kox: pewno jest bardziej styrany niż w b6 :D

Opublikowano

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

zarejestrowałeś ją ? :gwizdanie: mam nadzieję oglądnąć ją w Pile :cool1:

dziś o godz. 14.30 autko zostało zarejestrowane, ubezpieczone i odebrane z serwisu po wszystkich wymianach :kox:

teraz jeszcze tylko przewinąć licznik na 82 tys km i mogę jechać do Piły :polew:

Czyli zdjecie 3 zprzed 8 :polew: :polew:

PS. Bardzo ladne auto miron. Teraz pare przerzutek z B6 i pelny bajer :hi:

co byś wsadział z mojego B6 do tego B7 :mysli:

Fele, dvd, tuner oraz ten vibrator co ostatnio widziałem jak leżał z tyłu schowany w podłokietniku :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

... oraz ten vibrator co ostatnio widziałem jak leżał z tyłu schowany w podłokietniku :decayed: :decayed: :decayed:

Anal Intruder :decayed:

Opublikowano

ten przebieg może i mały ale zrobiony tylko na wstecznym biegu :kox:

Maly, pokazowka w salonie :gwizdanie:

Kazdy tylko wsiadal i w pipe... :gwizdanie:

Dlatego... niedlugo strzeli lancuszek :naughty::decayed:

Opublikowano

co byś wsadział z mojego B6 do tego B7 :mysli:

Na pewno dekory :cool1:

Opublikowano

Fajny, :good:

Jeździłam kiedyś takim i okazało się, że był kradziony, ten nie jest co?? :gwizdanie:

Opublikowano

Graty :hi: super furka :good:

Opublikowano

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

Kibel też masz w skórze z oparciem od Recaro, czy tylko w carbonie :wink4:

Opublikowano

dawać dalej z tekstami - mam silną psyche :decayed:

Ty wiesz że dużo Ci brakuje do wypasa bo nie masz lodówki z tyłu :decayed: :decayed: :decayed:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.