Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mamy impreze w takim domku nad jeziorem zywieckim i mam nauczke żeby przy parkowaniu nie mieć głośno muzyki włączonej...

Był taki niziutki murek którego nie zuważyłem bo było z górki po łuku. I zachaczyłem progiem o róg tego murku...

Zorientowałem się dopiero jak auto mi jakoś nie chciało skecić... ;( ;( ;(

:kwasny: :kwasny: lipa
Opublikowano

nio szkoda... ale trudno pójdzie z AC. Dobrodziejstwa leasingu...

Ale napiszmy coś o autku Mirona bo on już sobie pewnie żyły tnie...

:good: Miron fajne auto takie czorne i w ogóle :decayed:
Opublikowano
  • Autor

nio szkoda... ale trudno pójdzie z AC. Dobrodziejstwa leasingu...

Ale napiszmy coś o autku Mirona bo on już sobie pewnie żyły tnie...

:good: Miron fajne auto takie czorne i w ogóle :decayed:

:polew:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

A w tle RS4 w czarnym macie :kox:

albo nie umyte :) i tak wolę to RS6

Opublikowano

coś tania ta RS6 :>

A dlaczego lampa od strony pasażera paruje :( Też bym wolał RS6... może kiedyś :rolleyes:

Opublikowano

Audi jest piękne, chociaż osobiście założył bym inne felgi...

Skoro masz pomarańczowe kierunki mógłbyś się pokusić o takie coś :kox:

4001200025_bcc14a79da_b.jpg

Opublikowano

błeee pomarańczowy znaczek śmierdzi mi tu wiochą. Audi to Audi klasa przedewszystkim więc chrom lub black znaczek tylko a nie jakaś wiocha. Kierunków pomarańczowych może nie będzie;)) :D A co do feli to wg mnie najlepsza fela jaką można założyć do avanta b7 Przecież nie założy pomarańczowego znaczka i jakąś gównianą retro fele:| Kozak wg mnie byłaby felga w graficie i usunięcie pomarańcz kierunków ;))

Opublikowano
  • Autor

fela grafit i białe kierunki - może na wiosne :wink4:

Opublikowano

fela grafit i białe kierunki - może na wiosne :wink4:

ty tu się nie rozpisuj, tylko wracaj na gliwickie- tam już 5 stron doszło :decayed:

Opublikowano

A jaka fela na zimę ????? :D wkońcu :P:cool1:

Opublikowano
  • Autor

żeby nie było OT

alu 16 ori B7 na zime :)

Opublikowano

Tylko 16" _makki_ poszedł szerzej, Tomasony na norweską zimę zapodaje :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko 16" _makki_ poszedł szerzej, Tomasony na norweską zimę zapodaje :)

mi tam seria 16 wystarczy :wink4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 23:30_________________________________________________no i wsystko kwestia kasy - a mi średnio leży wywalenie 4 tyś zł na kpl. alu+opony na zimę :)

Opublikowano

ale jaka seria :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Od kogo... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zima to zima - dla mnie ważniejsze żeby na śniegu ruszało jak na suchym :) niż lans na alu 18 :)[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 08:13_________________________________________________

ale jaka seria :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Od kogo... :naughty:

............wiesz ............nie pisałem konkretów................ja skromny chłopak jestem :gwizdanie:

Opublikowano

I tak za rok nastepca b7 a5 sportback :P:)

Opublikowano
  • Autor

I tak za rok nastepca b7 a5 sportback :P:)

chętnie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.