Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Poziek żal Ci dupsko ściska :tongue4::decayed:

Miron jak nie SJZ to do SG się podjedzie :wink4:

jasne że tak :wink4:

Twoje ledy pod względem wykonania wyglądają na wzorowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, w wypasu to ja mógłbym sobie takie ledy na wentylki pozakładać :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem takie foto jakie Poziu miał swojej B6 :) ale wyszło tylko takie

Ps. dzięki Czester :notworthy:

79cb1fec9f1ee222m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foto :) Ale takiego jak poziek nie bedziesz mial bo robil w photoshopie :decayed: chyba ze przerobisz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foto :) Ale takiego jak poziek nie bedziesz mial bo robil w photoshopie :decayed: chyba ze przerobisz :evil:

Tukan to była przenośnia :wallbash: nie chcę niczego co miał/ma Poziek[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 13:00_________________________________________________ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foto :) Ale takiego jak poziek nie bedziesz mial bo robil w photoshopie :decayed: chyba ze przerobisz :evil:

Tukan to była przenośnia :wallbash: nie chcę niczego co miał/ma Poziek[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 13:00_________________________________________________ :decayed:

Masz racje :good::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wiecie co tracicie...frędzle malowane :naughty::tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 13:09_________________________________________________a co do foty to jak na dziadka w gnojowozie przystało...szara, niby się coś rusza...bez polotu

grunt, że logo klubowe jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::tongue4::decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 13:11_________________________________________________PS. odpowiadając na Twoje PW Poziu - TAK możesz sobię tą fote na NK wkleić :good:

z podpisem "też chciałbym być tak ustawiony w jego wieku i tak śmigać" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::tongue4::decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 13:11_________________________________________________PS. odpowiadając na Twoje PW Poziu - TAK możesz sobię tą fote na NK wkleić :good:

z podpisem "też chciałbym być tak ustawiony w jego wieku i tak śmigać" :polew:

Ale ze co po 30 nie mozna przekraczaj 50km/h,a ty to zrobiles :shocked: :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z podpisem "też chciałbym być tak ustawiony w jego wieku i tak śmigać" :polew:

hahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no może poza agentem providenta na tylnym siedzeniu :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie mirrona - za brudne

zawsze tak jeździ tylko do zdjęć ma czyste :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że to wkleisz ( szkoda, że nie przyszło Wam do głowy, że fura się przy tym rysuje :gwizdanie: )

tyle czasu Was wspieram i tak mi się odwdzięczacie ;(

Ps. Przeprowadzam się do Opola i tam rozkręcam zloty - w SG chuligaństwo się szerzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że to wkleisz ( szkoda, że nie przyszło Wam do głowy, że fura się przy tym rysuje :gwizdanie: )

tyle czasu Was wspieram i tak mi się odwdzięczacie ;(

Ps. Przeprowadzam się do Opola i tam rozkręcam zloty - w SG chuligaństwo się szerzy :decayed:

spytaj się tych dziewczyn na które dałem Ci namiary jakie mam delikatne opuszki palców :wink4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes - mogłeś się przynajmniej po koleżeńsku zachować i moje ledy włączyć do zdjęć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym się wkurwił jakby ktoś tak mi napisał na aucie....

jestem pewien że jak się umyje auto to będzie widać zarysowania :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 23:14_________________________________________________dobrze że nie trafiło na biednego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes - mogłeś się przynajmniej po koleżeńsku zachować i moje ledy włączyć do zdjęć :decayed:

ale to bym musiał cykać foto od lewej strony bo z prawą to zawsze loteria jest czy się włączy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...