Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moje A4 ;]


moicz

Rekomendowane odpowiedzi

ale Ci się zakup udał- ale pokaz jak to w środku wyglada bo Syznowny Kolega ZG nie pokaz nigdy :kox: takim OOOO tylko jezdzic i jezdzic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ci się zakup udał- ale pokaz jak to w środku wyglada bo Syznowny Kolega ZG nie pokaz nigdy :kox: takim OOOO tylko jezdzic i jezdzic :>

aktualnych fotek wnętrza nie posiadam w weekend coś pstryknę to dodam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ci się zakup udał- ale pokaz jak to w środku wyglada bo Syznowny Kolega ZG nie pokaz nigdy :kox: takim OOOO tylko jezdzic i jezdzic :>

pokazywalem i to sporo razy[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________moicz dopracowuje szczegoly na ktore mi zabraklo checi ;):notworthy::good:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________moicz sory za maly spami ale to w sumie to samo auto ;) wiec tak wygladala jak byla u mnie:

wnetrze

wnetrze.jpg

By nowak_zg, shot with DSLR-A200 at 2010-01-13

body

przytok.jpg

By nowak_zg, shot with DSLR-A200 at 2010-01-13[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:09_________________________________________________moicz...

a moze psikniesz te drewno na czarny fortepian albo aluminiowe? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ostatnio furkę i jest jeszcze nad czym popracować :wink4:

ale w sumie kilka detali i będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze psikniesz te drewno na czarny fortepian albo aluminiowe? :kox:

ta czerń za mną już długo chodzi poczekam aż nosb to zrobi i czy mu to tak ładnie wyjdzie wtedy będę się dalej zastanawiał albo atakował :naughty:

cacuszko-musisz te 19 zapodać jeszcze co by fura jak na foto niżej wyglądała

19' nie posiadam powiedzmy że trochę żałuję :wallbash: ale może kiedyś będą, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacuszko-musisz te 19 zapodać jeszcze co by fura jak na foto niżej wyglądała

19' nie posiadam powiedzmy że trochę żałuję :wallbash: ale może kiedyś będą, zobaczymy

moicz tez kiedys popelnilem ten blad.....

kupilem auto na 16" ... potem kupilem 17" i myslalem ze to juz bedzie koniec swiata.... potem szukalem 18" ale na szczescie kupilem 19" i potem znowu 19" bo wiedzialem ze to idealne kolo do gleby i budy b5 a komfort nie jest taki zly jak niektorzy mowia ( przewaznie ci co nigdy nie jezdzili na 19" ) zreszta pewnie sam pamietasz z jazdy probnej ze.... na 19" sie da jezdzic spokojnie.

masz jakis model 19" ktory ci sie mega podoba czy jeszcze nie myslales nad tym bo to zbyt daleka przyszlosc ?

hehe zycze zebys sie nawrocil na dobra droge jesli chodzi o rozmiar kola i aby 19" szybko zagoscila w twojej a4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacuszko-musisz te 19 zapodać jeszcze co by fura jak na foto niżej wyglądała

19' nie posiadam powiedzmy że trochę żałuję :wallbash: ale może kiedyś będą, zobaczymy

moicz tez kiedys popelnilem ten blad.....

kupilem auto na 16" ... potem kupilem 17" i myslalem ze to juz bedzie koniec swiata.... potem szukalem 18" ale na szczescie kupilem 19" i potem znowu 19" bo wiedzialem ze to idealne kolo do gleby i budy b5 a komfort nie jest taki zly jak niektorzy mowia ( przewaznie ci co nigdy nie jezdzili na 19" ) zreszta pewnie sam pamietasz z jazdy probnej ze.... na 19" sie da jezdzic spokojnie.

masz jakis model 19" ktory ci sie mega podoba czy jeszcze nie myslales nad tym bo to zbyt daleka przyszlosc ?

hehe zycze zebys sie nawrocil na dobra droge jesli chodzi o rozmiar kola i aby 19" szybko zagoscila w twojej a4 :)

generalnie jeszcze nie szukałem ale wzór RS6 jest :kox: wiem jak to wygląda więc te by mi najbardziej spasowały, myślę że kiedyś będą 19' jednak jak narazie jest to daleka przyszłość :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i elegancko :good:

wysusz ją suszarą jakąś i sprawdź gdzie masz nieszczelność :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak zrobie jak tylko będzie cieplej :) prawdopodobnie środki pójdą na czarno :naughty:

tak jest lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka, widze że tez wybierasz snieg z zderzaka:) powiedz mi jakie masz et tych felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka, widze że tez wybierasz snieg z zderzaka:) powiedz mi jakie masz et tych felg

dzięki :) no teraz zimą dosyć często robię za pług, jeśli chodzi Ci o letnie fele to ET 38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam opony 235 na et 45 i jest za szeroko dlatego pytam bo zastanawiam sie czy bez dystansu wejdzie 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...