Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piła - HOT LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne okolice, udanego zlotu :wink4: Gdybym dzisiaj nie miał obrony to pewnie byłbym tam z Wami.

Opublikowano

Dibo mogłeś się chociaż na sobotę zapisać :good:

Opublikowano

ciekawe jaka tam pogoda ? bo ja startuje o 6 rano / do zobaczyska

Opublikowano

Ja zajade niestety dopiero ok. 15 - już resztka wódki zostanie ;( NVM - oby nie padało tylko :cool1:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 21:15_________________________________________________No organizatorzy - dawajcie jakieś foty :decayed::naughty:

Opublikowano

Dibo mogłeś się chociaż na sobotę zapisać :good:

Teraz to już po fakcie :confused4:

Opublikowano

Ale obronka na pewno do przodu :>

Opublikowano

Pewnie :decayed: Teraz pasuje zmienić nick na mgr inż. Dibo :polew:

Opublikowano
:good: gratulacje
Opublikowano

Dzięki :wink4: Ale coś nie możemy się doczekać relacji ze zlotu. Czyżby wszyscy już polegli ? :naughty:

Opublikowano

Madas,Kuredu jestesmy glodni!!!

Opublikowano

a ja już bliżej zlotu nie będę chyba miał, to akurat nie mam samochodu bo zostawiłem u mechanika na wymianę gleby na -40 i nie zdążyli zrobić i stoi mój tygrysek rozkraczony do poniedziałku :| szukałem dzisiaj po mieście i na lotnisku a4czek, ale się pochowaliście na tych płotkach ;)

Opublikowano

gadalem z Madasem i szykowal sie na karaoke,byl jeszcze trzezwy(?)... :wink4:

Opublikowano

Jak wtedy był trzeźwy to teraz już nie żyje... mikrofonu szaman :evil:

Do zobaczenia jutro :good:

Opublikowano

Bo organizatorzy biorą wszystko na trzeźwo.

warnwarn.gifZa nabijanie się z Prezesa, moderatora, i organizatorów. Poza tym Korzeń nie postawiłeś flaszki tak jak Miron / Poziek

Opublikowano
:zemdlal: :doh1: ja piedole ale masakra , to zlot zawodowych alkoholików
Opublikowano

:zemdlal: :doh1: ja piedole ale masakra , to zlot zawodowych alkoholików

Zdziwiony jak by pierwszy raz na zlocie był :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:zemdlal: :doh1: ja piedole ale masakra , to zlot zawodowych alkoholików

Zdziwiony jak by pierwszy raz na zlocie był :polew: :polew: :polew:

...przecierz po to sie zjechali,zeby pic ze dwa dni,a potem jeden dzien przy autach stac... :decayed:
Opublikowano

Stac to chyba za duzo powiedziane :gwizdanie: probowac utrzymac sie w pionie walczac z grawitacja, myslec ze sie stoi obok swojego auta, udajac ze sie wszystko widzi i modlic sie kiedy sie juz skonczy zeby moc sie polozyc :decayed:

Opublikowano

Stac to chyba za duzo powiedziane :gwizdanie: probowac utrzymac sie w pionie walczac z grawitacja, myslec ze sie stoi obok swojego auta, udajac ze sie wszystko widzi i modlic sie kiedy sie juz skonczy zeby moc sie polozyc :decayed:

sa tacy mniacy-ze na prawde duzo moga wypic i jeszcze o autach calkiem skladnie rozmawiac... :decayed:
Opublikowano

Stac to chyba za duzo powiedziane :gwizdanie: probowac utrzymac sie w pionie walczac z grawitacja, myslec ze sie stoi obok swojego auta, udajac ze sie wszystko widzi i modlic sie kiedy sie juz skonczy zeby moc sie polozyc :decayed:

sa tacy mniacy-ze na prawde duzo moga wypic i jeszcze o autach calkiem skladnie rozmawiac... :decayed:

Byle by było o co sie oprzeć :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.