Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będę miał chwilkę wieczorem to wrzucę tutaj próbkę Waszych karaokowych zmagań :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ec0af70918f6475bmed.jpg

na 8 str największej regionalnej gazety w wlkp - Głos Wilekopolski :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wow :naughty:

Opublikowano

Skanuj :kox:

Opublikowano

na 8 str największej regionalnej gazety w wlkp - Głos Wilekopolski :naughty: :naughty: :naughty:

Pogieło ich ... ile mieli ważnych spraw by nas na 8 str. dopiero umieścić. :evil:

Opublikowano

wow! jestem sławny! :polew:

Opublikowano

d*pa adasia tez :decayed:

Opublikowano

A mnie tam niema :kwasny: dlaczego :mysli:

Opublikowano

ZLOT MEGA :kox:

Wspaniale zorganizowane !!!

Wielkie dzięki za włożony trud w organizację zlotu dla : Kuredu, Madasa, Musashiego oraz dla Jarko za koszulki i pozostałych pomocników.

Pozdrawiam wszystkich których zdążyłam poznać :hi: i tych, których mi się jeszcze nie udało, ale może następnym razem? :mysli:

Zabawa niesamowita. :decayed: To najlepszy zlot na jakim byłam :good: :good:

Jeszcze raz wielkie dzięki :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

hehhe Malinowy widze ze nasze furmany w gazecie umieścili , widac ze wiedzą co dobre :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ec0af70918f6475bmed.jpg

na 8 str największej regionalnej gazety w wlkp - Głos Wilekopolski :naughty: :naughty: :naughty:

Jazda ze szklanką wody na dachu ?? mhhh - spora była ta szklanka :polew:

Opublikowano

Naprawdę było bardzo miło, organizacja :good: :good: :good:, mam wyrzuty, że nie przyłożyłem do tego ręki... Szkoda tylko że pogody nie udało się tak dobrze "zorganizować" ...

Opublikowano

Szkoda tylko że pogody nie udało się tak dobrze "zorganizować" ...

Pogoda była wręcz idealna do tego typu imprezy. :>

Opublikowano

Szkoda tylko że pogody nie udało się tak dobrze "zorganizować" ...

Pogoda była wręcz idealna do tego typu imprezy. :>

ale moglo byc z 5st wiecej... :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda tylko że pogody nie udało się tak dobrze "zorganizować" ...

Pogoda była wręcz idealna do tego typu imprezy. :>

Zimno, wiatr i przelotne opady to idealna pogoda do spotkań weekendowych w plenerze, w środku lata?

Opublikowano

Deszczu to wszystko przez Ciebie bo na nas padales :naughty:

Opublikowano

No i gdzie te fotki i filmy?

Opublikowano
  • Autor

też tak uważam ...tutaj jakieś świńskie pojedyncze :evil:

Czy aby na pewno przemyślałeś tą wypowiedź ? Filmiki też mogą być ? :naughty: :naughty: :naughty::kox::polew:

:no:

Opublikowano

Zimno, wiatr i przelotne opady to idealna pogoda do spotkań weekendowych w plenerze, w środku lata?

Deszczu, ja po prostu tego nie pamiętam.. :decayed:

Opublikowano

No i gdzie te foty? Tyle aparatów i jeszcze ani jednej galerii nikt nie wkleił!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.