Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

zlocik extra!!!

:kox:

Zlot GIT

Bardzo przepraszam tych z którymi sie nie napiłem :decayed:

Jedyne co to oniak powienien dostać nagrodę pocieszenia, przez dwa dni spalił tyle opony ze głowa mała :decayed:

to co dla Alony ... tonik do zmywania makijarzu :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 21:10_________________________________________________Madas jak ktoś następnym razem będzie chciał się meldować do pokoju o 1 w nocy to przygotuj na dworzu ekstra ławeczki na tą okazję :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie o 4.00 miałem najazd 11 dzikich beduinów , masakra , Duluki ma zdjęcia :cool1::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem ze swojej strony i mojej zonki kaski serdecznie podziekowac za mega zlocik przygotowanie bylo na najwyzszym poziomie troche pogoda zawiodla ale cala reszta kox

jeszcze raz dziekujemy :notworthy: :notworthy: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez beda z logo grupy wlkp? :mysli::polew: :polew: :polew:

zgadnij gdzie wypadnie miejsce gdzie koziołki się będą głowami stukać :kox:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:11_________________________________________________http://www.tygodniknowy.pl/aktualnosci/pokaz/11321.dhtml

"Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkurencjach musiały się zarejestrować. Jedynym warunkiem było poddanie się badaniu alkomatem." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował ,więcej się nie będę rospisywał bo muszę wreszcie się napić ,pochwały zostawiam na jutro :drunk::drinks::pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkurencjach musiały się zarejestrować. Jedynym warunkiem było poddanie się badaniu alkomatem."

...alkomat "podkrecony" rownie dobrze,jak auta startujace w konkurencjach :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłączę do podziękowań dla Madasa, Kuredu i Musashi-ego za na prawdę świetne miejsce na zlot, organizację no i w ogóle za całokształt. Jestem zachwycony :good:

Ale żeby nie było za wesoło dwa minusiki - brak jakiegoś ciepłego posiłku w trakcie piątkowej imprezy oraz brak jakiegokolwiek miejsca do zjedzenia kiełbaski na lotnisku. Trochę źle się patrzyło jak sobie wszyscy radzili na maskach, dachach czy w samochodach.

Był to mój pierwszy zlot i na pewno nie ostatni. Brawo :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie :good:, ale to: "Aktualności: Do VI Ogólnopolskiego zlotu Audi A4 Klub Polska - Piła 2009 , pozostał : ===> 1 DZIEŃ <===" by się już przydało usunąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez beda z logo grupy wlkp? :mysli::polew: :polew: :polew:

zgadnij gdzie wypadnie miejsce gdzie koziołki się będą głowami stukać :kox:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 19:11_________________________________________________http://www.tygodniknowy.pl/aktualnosci/pokaz/11321.dhtml

"Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkurencjach musiały się zarejestrować. Jedynym warunkiem było poddanie się badaniu alkomatem." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale po badaniu można było pić dalej :drunk: :drunk: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu, cały i zdrowy (a przynajmniej mam taką nadzieję.. ). :decayed:

Nie chcę wyjść na lizusa, dlatego napiszę bardzo ogólnie - zlot jak najbardziej udany. Jeszcze nigdy nie dostałem tylu gadżetów. :decayed: Organizacja luks. Do tego dodać świetną ekipę i.. już więcej nie trzeba nic tłumaczyć. :)

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. Znów nie miałem okazji ze wszystkimi pogadać i się napić, ale liczę na to, że na kolejnych zlotach sukcesywnie będę naprawiał ten problem. :wink4:

PS. Rozpisałem się, więc chyba jednak wyszedłem na lizusa. :D

Aaa, muszę jeszcze coś dodać. Zawsze uważałem się za spokojnego, bezkonfliktowego człowieka. Okazuje się, że czasem nawet i mnie mogą nerwy ponieść. Tych, którzy mieli okazję zobaczyć jak leci mi para z uszu bardzo przepraszam. :embarrassed:

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych zlotach. :th:

RFS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam Konia w dobre ręce :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_2331 (Small).jpg

Madas jakiś niewyraźny :naughty:

IMG_2173 (Small).jpg

resztę musiałem ocenzurować :polew: :polew:

a i Miron pozwolił Hugo przejść obok :kox:

IMG_2339 (Small).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot fajny[; na lotnisku można wybaczyć brak miejsca itp ale brak tojtojka [; cięzko ;] :good: dobra Robota Pany :Dmyślcie nad zimowym już :gwizdanie: :gwizdanie:

to nie dostałeś Pampersa na powitaniu :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duluki, oZiX, antonio, rudzielec, filip1001, Pszczółka12, tomaszu, kokos, bauer, Bieniek, kuredu, krzyniek, vikis4, nippo83, proton2, mydlo, FAZY, Kaśka i 0 Gości przeglądają ten dział.

jakiś ruch na forum dziś, co jest wszyscy mają wolne??? :mysli: :mysli: :naughty::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...