Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

malik poleciał z kuredu sie ciac z rolki na inny pas, gosc w bmw 6 cabrio zrobil lansik przy nas, zawrocil i polecial za nimi, chłopaki byli na pełnym ogniu a ten ich dogonił objechał prawą stroną dłubiąc w nosie i pojechał dalej :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no szkoda popatrzyłbym jeszcze raz jak ten gość w BMW dłubiąc w nosie robi Was obu :polew:

bardzo kuzwa śmieszne :polew: :polew: :polew: :polew:

a nie :polew: :polew: :polew: :polew:

mało się nie posikałem jak to usłyszałem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ja to widziałem :gwizdanie: :polew:

to było tak - jak my jehcaliśmy 50km/h i jeszcze nie zaczeliśmy to on był 300m z tyłu ale już się rozpędzał - i w momencie jak my zaczelismy sie ścigać to on miał ponad 100km/h i szybko nas dochodził my się rozpedzaliśmy ale on w tym czasie tez cały czas i normalnie nas pociągnął - jak by startował równo z nami z 50km/h to tak łatwo by nie miał :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 12:24_________________________________________________poza tym miał tam tylko 380KM wiec bez przesady że objechał nas jak byśmy polonezem jechali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naszej perspektywy wygladało to tak jak opisałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z naszej perspektywy wygladało to tak jak opisałem :tongue4:

Trzeba było tyle nie pić to i perspektywa byłaby inna :polew: :polew: :polew:

Poza tym z tyłu tak to mogło wyglądać - to tak samo jak na ćwiarę - stojąc z tyłu nie będziesz wiedział, kto wygrał patrząc na auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ale o tym że mieliśmy spadochrony spowalniające z tyłu to juz nikt nie napisał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że kolo w międzyczasie jak Was objeżdżał , pisał posta na bmw-sport.pl :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ale o tym że mieliśmy spadochrony spowalniające z tyłu to juz nikt nie napisał :decayed:

Myślałem, że było je widać z tyłu więc nawet o nich nie wspominałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tyle nie pić to i perspektywa byłaby inna

bardzo chciałbym przeprosić za swoje zachowanie na zlocie i obiecuje że już wiecej mnie w takim stanie nie bedziecie ogadać :decayed:

stojąc z tyłu nie będziesz wiedział, kto wygrał patrząc na auta

ale BMW wyprzedziło Was i schowało sie przed wami także nie było możliwości zebym się pomylił :decayed: ważne że całe lotnisko sie uśmiało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale BMW wyprzedziło Was i schowało sie przed wami także nie było możliwości zebym się pomylił :decayed: ważne że całe lotnisko sie uśmiało :kox:

Czyli wszystko wyszło zgodnie z planem - taki był zamiar żebyście się trochę pośmiali, bo wszyscy jacyś tacy ponurzy byli więc wymyśliliśmy, że niby tu się ścigamy, a marne BMW nas wyprzedza - plan idealnie zrealizowany :kox::naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do kolesia z BMW i na przyszły rok mamy umówioną krechę tylko że teraz wszyscy od 50km/h a nie dwóch od 50km/h a trzeci od 100km/h :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu fura daje rade :) malik już ese wystawił na allegro..do dzisiaj spać nie może ;( :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik poleciał z kuredu sie ciac z rolki na inny pas, gosc w bmw 6 cabrio zrobil lansik przy nas, zawrocil i polecial za nimi, chłopaki byli na pełnym ogniu a ten ich dogonił objechał prawą stroną dłubiąc w nosie i pojechał dalej :polew: :polew: :polew:

To prawie jak ćwiara pomiędzy eSa Suliego a Bullitem.

Krzyniek zapomniał puścić ręcznego :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo taaaaa, nie dość że w deszcz to jeszcze ja w 4 osoby :D No ale rozumiem Audi musi być kox ,w końcu zlot A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tą ostatnią fotkę to ja cykałem :disgust: Domagam się korekty! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tą ostatnią fotkę to ja cykałem :disgust: Domagam się korekty! :gwizdanie:

idź z tym do sądu :naughty:, ale pamiętaj, lexpar pracuje dla nas :wink4::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo taaaaa, nie dość że w deszcz to jeszcze ja w 4 osoby :D No ale rozumiem Audi musi być kox ,w końcu zlot A4 :)

Widać, że nie przeczytałeś całego tekstu. :wink4:

Zobacz to: "W jednym z pojedynków zmierzyły się A4 z fordem mustangiem. Na suchej nawierzchni wygrał ford, na mokrej bezkonkurencyjne okazało się audi." - Twój byczek też został wyróżniony. :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 15:12_________________________________________________

Tylko tą ostatnią fotkę to ja cykałem :disgust: Domagam się korekty! :gwizdanie:

Fotkę cykałeś jak była Asia. A później ona sama robiła zdjęcie (już bez niej). :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...