Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem nowy wiec wszystkich witam.

97r. AFN - 270tyś. wnętrze jest w BDB stanie, żadnych przetarć odbarwień. skórka przy zmianie biegów nienaruszona. po kierownicy widać lekko że ma swoje km. Porównywałem z kolegi Pasatem który ma podobny rocznik i przebieg i by się to zgadzało, wygląda podobnie, naprawdę auto w dobrym stanie. "Kible" które oglądałem jak chciałem kupić auto miały na zegarze 170, 193 co odważniejszy kręcił na 208 kkm. ale wnętrze było tragiczne jakby z 400 - 500 kkm? w kupionym aucie sprawdzałem przebieg był ok. w niemczech kilka lat stał w garażu w zasadzie. właściciel wcześniej kupił nowy samochód stąd ten znikomy przebieg.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 230000. Zawieszenie oryginalne , po wymianie dwumasa , turbo po regeneracji (zapieczone kierownice).Nie dolewam oleju od wymiany do wymiany.

We wnętrzu nie ma śladów zużycia . Ostatnio jak znajomy oglądał to stwierdził że musiałem zmienić kierownicę, bo to niemożliwe aby przy takim przebiegu nie miała żadnych śladów wytarcia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś stuknęło 192kkm :cool1: póki co wszystko dobrze się spisuje i chodzi oby tak dalej moja AFN'ko 1.9 TDi 81kW :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed: po remoncie czy jak? Strasznie malo, choc tez mam AHU z 202k km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś stuknęło 192kkm :cool1: póki co wszystko dobrze się spisuje i chodzi oby tak dalej moja AFN'ko 1.9 TDi 81kW :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed: po remoncie czy jak? Strasznie malo, choc tez mam AHU z 202k km :gwizdanie:

czasami lepiej zeby niektorzy zyli w nieswiadomosci bo jak odkryja prawde to moga zawalu dostac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś stuknęło 192kkm :cool1: póki co wszystko dobrze się spisuje i chodzi oby tak dalej moja AFN'ko 1.9 TDi 81kW :tongue4:

:decayed: :decayed: :decayed: po remoncie czy jak? Strasznie malo, choc tez mam AHU z 202k km :gwizdanie:

czasami lepiej zeby niektorzy zyli w nieswiadomosci bo jak odkryja prawde to moga zawalu dostac :wink4:

dokładnie :decayed:

dobrze że nie ma możliwosci zczytania przebiegu ze sterownika w starych silnikach, bo by te piekne przebiegi juz nie istniały :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz akurat nie upieram sie ze tak nie jest...ale wiadomo jest to mega wątpliwe, mam AHU 00rok (IIlift) z faktycznym stanem 202k km, kupowane 4 lata temu, serwisowane do konca no i pelna historia z aso byla dostarczona + ksiazki, rachunki itd. Leży w folderze zapisana dla potomnych :tongue4: Pani w Belgii nie oszczedzala na a4ce a sprzedala z przyczyn finansowych z placzem. Co nie zmienia faktu ze miala 6 lat i 170k km co daje srednio 30k km/rok :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz akurat nie upieram sie ze tak nie jest...ale wiadomo jest to mega wątpliwe, mam AHU 00rok (IIlift) z faktycznym stanem 202k km, kupowane 4 lata temu, serwisowane do konca no i pelna historia z aso byla dostarczona + ksiazki, rachunki itd. Leży w folderze zapisana dla potomnych :tongue4:Pani w Belgii nie oszczedzala na a4ce a sprzedala z przyczyn finansowych z placzem. Co nie zmienia faktu ze miala 6 lat i 170k km co daje srednio 30k km/rok :evil:

cos tu chyba nie tak?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz akurat nie upieram sie ze tak nie jest...ale wiadomo jest to mega wątpliwe, mam AHU 00rok (IIlift) z faktycznym stanem 202k km, kupowane 4 lata temu, serwisowane do konca no i pelna historia z aso byla dostarczona + ksiazki, rachunki itd. Leży w folderze zapisana dla potomnych :tongue4: Pani w Belgii nie oszczedzala na a4ce a sprzedala z przyczyn finansowych z placzem. Co nie zmienia faktu ze miala 6 lat i 170k km co daje srednio 30k km/rok :evil:

ale jak ktos czasem tu pisze że 96r i 180tys i do tego sprowadzony z Niemiec :gwizdanie: od starszego pana, przecież to jest średnio możliwe

jamam 99r i 313tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się osobiście, że zdarzają się "okazje" od czasu do czasu 1 na 100, ale u nas Allegro zasypane jest samymi "okazjami" z takimi przebiegami :polew:, że trudno je uzyskać w Polsce a co dopiero u Niemca?

Dobry kumpel kilka lat temu kupił B4 na Litwie z 250 kkm i dość się martwił , że sporo przejechane :mysli:. okazało się jak zaczął sprawdzać, że auto miało >400 kkm :shocked:. Przejechał 150 kkm i je sprzedał "uwaga - dla BRATA" . To jedna z przyczyn dlaczego kupiłem Audi. Takie przebiegi są wręcz niewiarygodne :kox:. A ja sporo jeżdżę .

Pozdrawiam wszystkich nieświadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 210 tyś; wnętrze wygląda na tyle (może nawet mniej). Kupowałem od znajomego helmuta :naughty:. Moim zdaniem przebieg nie ma znaczenia, stan auta zależy od właściciela i sposobu jego traktowania. Auto może mieć 300 tyś i będzie igła a może mieć 100 tyś i wrak .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 1z w b4 na umowie z niemcem mial 380, czyli pewnie ma teraz okolo 430k km przynajmniej, na hamowni wyplul 91,8 koni mech i 199 Nm

(przeplywka Bosch) :)

Dodam wykres:

1bd447a7b58d14e6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przebiegu to ostatnio robiłem w niemczech u babki która miała na sprzedaż B6 2001r AWX z autentycznym przebiegiem 140tyś km za 6500E, miała go od nowości, przebieg 100% autentyczny, wszystko było by OK, tylko kierowca z niej był taki że auto więcej stało u lakiernika niż jeździło, co tylko wyjechała to zaraz gdzieś zahaczyła o coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy lata temu kupiłem w komisie rocznik 96r.(sprowadzony z niemiec) z przebiegiem 114 000. książka serwisowa prowadzona do momentu sprzedarzy.Zgodna z nalepką w bagażniku. Do końca przeglądy w serwisie audi. Przebieg zgodny z tym, co w bazie ASO. Dzisiaj na liczniku 230 000 i silniczek pięknie mruczy, zero problemów. Szukałem przez dwa tygodnie, nie koniecznie audi. W tym czasie widziałem trochę dziadostwa w komisach. To był mój ostatni wypad po auto, bo kończył mi się urlop. Stała czarnula i czekała chyba tylko na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazje juz dawno mineły teraz szukaja rodzynek, albo wisienek na torcie np 00 rok i 200k km, mój 97 obecnie ma 202k km, ale zanjomy w serwisie powiedział ze 180 miał zrobione w 2004 bo wtedy jest ost wpis o naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój miał jak go kupiłem rok temu 139tyś i potwierdzony po VIN-ie dlatego uważam że takie okazje się zdarzają ale należy wybierać autka nie całkiem wypasione swojego szukałem pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...