Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

to da się sprawdzić oryginalny przebieg??

od bodajże 2000 roku przebieg zapisywany jest również w ECU, z tego co widze większość szpeców kasuje tylko liczniki,nie ruszając ECU i w takim przypadku można poznać prawde :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD 124 tysiące w ciągu delikatnie ponad dwóch lat, dwa razy czyszczone wtryskiwacze myją ultradźwiękową, wymiana DPFa, coraz bardziej zastanawiam się nad B6 1.9..., wcześniej B4 1Z licznik pokazuje 440 tys, a czy przebieg prawdziwy nie mam pojęcia - silnik bez napraw głównych - raz uszczelka pod głowicą, przy okazji hydraulika, przy 420 turbina... jeździ do dzisiaj i nie zawodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja furka ma 305 tyś. a z 273 miała została zakupiona z komisu w Niemczech no chyba na tyle go nie cofali ale wcześniej miałem taką z 1.6 i rzekomy przebieg 193 tyś ale tamta przy mojej obecnej to złom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN- 289k km, potwierdzone w przyblizeniu +/- 20k km ksiazką i wpisami z aso (historia pelna :naughty:).

1z - okolo 450k km, rok temu na hamowni wyplul ponad serie cos okolo 91,7km i 202nM <- przeplywka Boscha jeszcze. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 207,500 Na obecna chwile :naughty: ORYGINALNY :kox: :kox: :kox: (Z czego się niezmiernie ciesze) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 207,500 Na obecna chwile :naughty: ORYGINALNY :kox: :kox: :kox: (Z czego się niezmiernie ciesze) :tongue4:

orginalany jak buty adasia na wietnamskim bazarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 207,500 Na obecna chwile :naughty: ORYGINALNY :kox: :kox: :kox: (Z czego się niezmiernie ciesze) :tongue4:

orginalany jak buty adasia na wietnamskim bazarze

Kolego mam na to wszystkie papiery, co przy jakim przebiegu było robione, łącznie z książką więc nie cwaniakuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu po 200-400 tys, a w dziale sprzedam już po 150 tys. lub na allegro :polew:

a wogóle to bez sensu ten temat, bo każdy ma przebieg jaki chce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, a auta w Niemczech w szczególności kombi robią średnio 40 tysi przelotu rocznie. Co prawda średnia to średnia ale nawet jak będzie robił tylko 30 tysi to po 10 latach mamy okrągłą sumkę. Na allegro zaś te samochody mają od 160 do 200 tyś więc średnio ok 18 tyś rocznie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Avancie 2000 r. 236 tys. i ECU pokazuje tyle samo, biorąc pod uwagę to ze 20 tys/rok to normalny przebieg i że przy zakupie dostałem książkę serwisową do 216tys [stempelek z kwietnia zeszłego roku], to auto jest dobrze dotarte :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy wg zegara 231tkm plus jakieś 100-150tkm w pamięci. jak do tej pory śmiga bez wiekszych problemów, oleju nie bierze tylko turbawka czasem nie domaga. ogolnie jest w porzadku. czasem tez zarzuca na wolnych obrotach i telepie cala buda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu po 200-400 tys, a w dziale sprzedam już po 150 tys. lub na allegro :polew:

a wogóle to bez sensu ten temat, bo każdy ma przebieg jaki chce..

Takie rzeczy nie dzieją się u nas w klubie (chyba). Ale wypowiedź mi się bardzo podoba :)

Ja w tym roku przekroczę 300 tys. Przebieg wygląda na ori, ale pewności nie mam. Obecnie jest 290 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada auto sprowadzone z Belgii z kwitem "keuringsbewijs"? czy można wierzyć w aktualny przebieg z tego kwitka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada auto sprowadzone z Belgii z kwitem "keuringsbewijs"? czy można wierzyć w aktualny przebieg z tego kwitka?

to jest przeglad czy tak zwany carpass? najlepiej zrob zdjecie tego dokumentu i pokaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

191000 km, udokumentowane, wymieniane 2 razy popychacze zaworów i znowu są do wymiany, reszta ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 182 tys,stan zgadza się z książką i ASO.Autko miało tylko jednego właściciela w Niemczech (kobieta) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...