Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Zakup autka maj 2008 r. z przebiegiem 159tkm(po lekkiej kolizji) . Aktualnie 204tkm bez zadnych problemow :> :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja maiała 230k jak po stłuczce sprzedałem i 5l oleju starczało od wymiany do wymiany,

A seat toledo z 92r ma 390k ja nim zrobiłem prawe 300k bo jak kupilem miał niby ok. 100 tylko nigdzie nie sprawdzany, i miał wytarte nakładki na pedałach aż wypadły po kilku tysiącach, kupilem u nas zamienniki i dopiero niedawno się przetarły, jaki faktycznie przebieg to kto to wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM 2000r 220k km. Mimo papierów nie dał bym głowy ze tyle ma. Wywalony kat, czyszczone turbo i smiga jak szalony. Wszystkie logi na VAGu robione razem z wtryskami i igła. Zycze wszystkim tak trafionych silników. Olej co 10k km zmieniany.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.96 i 157 tyś :polew:

Ale ;)

Jasna tapicerka stan idealny, nakładki na pedały niepowycierane, na masce maleńko odprysków, to samo szkła reflektorów (refy oryginalne), dla porównania w fiacie brava przy prawdziwych 160 tyś (od nowości w rodzinie) szkła reflektorów to masakra. Zawiasy drzwi chodzą jak nowe. Felgi wpisane w brief, nieoryginalne, ale wyglądają jak nowe. Jedyna skaza na tym wizerunku to kierownica :( wygląda na dużo więcej, ale jest to ten szajs piankowy bez skóry, i podejrzewam że mógł się powycierać od obrączek, pierścionków,bo powycierana jest tylko na samej górze (w bravie przy 160 tyś świeci się jak psu jajca), lewarek jak i osłona lewarka idealne.

Dwóch naprawdę starych właścicieli w DE, pierwszy kobieta i ona serwisowała autko - wg książki serwisowej w 06.2004 ostatni przegląd i nalatane 84 tyś. Książka na pewno nie jest podrobiona - oryginalna nalepka z vinem i kodami wyposażenia, wydrukowana w 2006. Wpisy też widać autentyczne, różne pieczątki, różne charaktery pisma, widać że w tych robionych czarnym długopisem ze starości się tusz rozlał po kartce, tzn nie wyglądają jak świeżynki tylko jak naprawdę robione dawno temu, przy niektórych jakieś adnotacje serwisantów z Niemiec.

Kobieta widać po wpisach, że pod koniec malutko jeździła, około 5000 km rocznie, auto nowy właściciel kupił w połowie 2005 roku, więc szacuję że wtedy miało około 90 000 km. Więc od połowy 2005 roku niby nalatane zostało 70 tyś, (około 17 tyś rocznie) choć tego to już nikt nie wie :(.

Mam nadzieję że fakt że autko bez klimy, jest jakimś plusem, bo chyba ktoś nastawiający się na częste i długie trasy by nie kupił auta bez klimatyzacji ;).

Podejrzewam że może mieć nawet i 300 nalatane, ale stan idealny i raczej nie wskazuje na to. Lakier to po prostu miód malina, na pewno nie malowany, nawet nie polerowany przez handlarza (są wszędzie takie normalne ryski z używania które po polerce by na pewno zeszły) a pomimo tego świeci się jak psu jajca.

Sam handlarz ściąga tych aut masę, większość sprzedaje szybko, przy mnie pogonił jeszcze a3 wystawione dzień wcześniej na allegro. Z tego co mówił ma rodzinę w Niemczech, i to oni mu skupują po ogłoszeniach godne auta tam na miejscu, załatwiają formalności, a on odpala im za to kasę i tylko je zwozi do Polski.

Się rozpisałem :kox:

Generalnie możliwe że ma nawet i 300 tyś, ale jeżeli będzie bezawaryjnie pomykała to jest to wszystko nieważne :)

Edit:

Więc przebieg w książce na 99% oryginalny. Popatrzyłem na pieczątki i na początku (pierwsze 3 lata) kobieta serwisowała w ASO oddalonym o kilkadziesiąt km od jej miejscowości (jakieś zadupie), po 3 latach serwisowała już u siebie w swojej mieścinie w jakimś prywatnym zakładzie aż do sprzedaży auta :).

Przy 81 tyś wymieniła pasek rozrządu (adnotacja), ciekawe czy kolejny właściciel wymieniał :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg niewazny, choc zdarzaja sie jeszcze tak stare autka z tak niewielką faktyczną ilością km. Jak wpycha w fotel i oleju nie łyka to nic tylko chipsować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz jest 211 tys i wszystko w porządku :) olej wymieniam co 10 tys. nie ma co się bać tego silnika jest jak najbardziej ok

tylko powiedzcie na jakiej firmy świece wymienić bo coś mi czasem zapala nie równo jak one podgrzewają teraz w mrozy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz jest 211 tys i wszystko w porządku :) olej wymieniam co 10 tys. nie ma co się bać tego silnika jest jak najbardziej ok

tylko powiedzcie na jakiej firmy świece wymienić bo coś mi czasem zapala nie równo jak one podgrzewają teraz w mrozy :naughty:

polecam ci świece beru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma 224 tys. km, w automacie z klimką, kupiłem od brata ciotecznego-przez rok zrobił nim ok 30 tys. ja zrobilem ok 20... wiec na pewno mial cofniete...bo zeby samochod wtedy 11 letni mial ok 170 tys. to jest NIEREALNE !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie VCDS (chińczyk) powiedział prawdę czyli 180,000 :)

sprawdź za jakiś czas i zobacz czy nabija dalej...

bo może stanął na 180.000 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma aktualnie 169 tys. A czy był cofany czy nie tego niewiem. Najważniejsze że silniczek w kondycji :) Byle oleje, płyny i do przodu ;):good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niunia 197 tyś.Mało :mysli: może cofnięte.Dzisiaj podałem dane koledze i sprawdzi czy książka serwisowa jest prawdziwa.Mam jeszcze jakieś dokumenty z Dekry i dokument pomiaru spalin w Niemczech i w sumie wszystko się pokrywa datami i przebiegiem.Sam jestem ciekaw.Okaże się.Takie dokumenty to tak samo jak książkę można załatwić czy to już nie jest takie proste.Przecież tam są daty wydruków,przebiegi itd.To jak to jest chłopaki? Kupuje się pustą książkę i potem wypełnia? A te wszystkie pieczątki i różne naklejki gwarancyjne to wszystko się podrabia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...