Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 290kkm,jedyne oznaki przebiegu to wytarta kierownica i gałka od biegów, reszta w bardzo dobrym stanie i zero apetytu na olej. Autko hula bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przebieg 270 tyś , kierownica lekko wytarta i fotel od kierowcy na boku przetarty od wsiadania i wysiadania :tongue4: tak poza tym ogólnie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy historię w ASO udostępnią bezpłatnie?

Teraz to się praktycznie nie zdarza. W ASO chcą 200zł za historię, koledzy z forum pomogą za 50zł :)

Koledzy z forum, kogo masz na myśli? Masz jakiś kontakt. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długich trasach ponad 1000km auto z klimą pali do 5.3l/100km po mieście zamykam się w 6.2l/100km przy normalnej jeździe.

to chyba przy predkosciach rzedu 100 km/h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy historię w ASO udostępnią bezpłatnie?

Teraz to się praktycznie nie zdarza. W ASO chcą 200zł za historię, koledzy z forum pomogą za 50zł :)

Koledzy z forum, kogo masz na myśli? Masz jakiś kontakt. Pozdr.

Historię auta udostępniają w ASO bezpłatnie. Sam byłem w ASO w Rybniku kilka miesięcy temu. Musiałem tyko pokazać dowód rejestracyjny i dowód osobisty na potwierdzenie, że jestem właścicielem auta i wszystko mi powiedzieli bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... mój wg licznika ma 214 000 rocznik 1996 więc tak sobie myślę że co najmniej 400 000 tyś. ma, w środku jest ładny, zadbany, niedawno wymieniłem popychacze bo hałasowały trochę ale tak ogólnie jestem bardzo zadowolony a przecież to się liczy!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel drivera mam jeszcze nie wytarty więc wg mojej teorii powinnien mieć ok 300 tyś km - chyba że ktoś zmienił fotele :decayed:

Zreszta przebieg moge zmienic w każdej chwili ....

Najlepiej to robią chłopaki niedaleko Nevady pod granicą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jest przejechane !. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że około 250 tyś, chociaż na licznik wyświetla 190 tys. Sprawdziłem historię pojazdu na terenie Niemiec po numerach WIN i tak w przybliżeniu wychodzi. Dużą krzywdę robią ludzie cofając liczniki pojazdów. Oszukany kupujący nie wie czego można spodziewać się w takim w samochodzie. Nie wiadomo czy już trzeba wymienić rozrząd, pompę wody, albo jak długo wytrzyma np. układ wydechowy. I w końcu to nie wiadomo, czy te silniki wytrzymują, bez większej ingerencji 200 tyś. - 300 tyś. czy więcej kilometrów. Po kasacji licznika wszystko bierze w łeb !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lala ma 215 tyś. do 160 serwisowana na LL nowy właściciel olej wymieniany co 9 ,10 tyś. oczywiście syntetyk Mobil 1 Specjal V przy silniku nic nie grzebane. Smiga jak tralala ostatnio na zbiorniku zrobione 1150km i to nie była jazda do 80. :naughty: w środku jak nowa delikatne wytarcie na kierownicy i lewarku zmiany biegów. Oby tak dalej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój ma w tej chwili 315 tys jak go sprowadziłem z wydmuchaną uszczelką miał 276tys książka serwisowa, i rachunki za naprawy, lekko przytarty w tylny lewy róg. Fotele skóra lekko przytarta, ale na moje żeby dziura się zrobiła to jeszcze jakieś 400 tys potrzeba, korekcje wtrysków ok 0.5 zawieszenie oryginalne z 1997 roku ale niedługo zmieniam na na lemfordera :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...