Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

mam sprowadzoną a4 w czerwcu z niemiec na budziku ma 245.tyśi i zgodnie z książką srwissmańską oraz wszystkimi rachunkami z przepracowanych badań technicznych itp. natomiast widac zużycie materiałów na kierownicy i pedał gazu ktury jest z plastyku pękł ale i tak stan igła w porównaniu z innymi nie dymi i nic nie kopci silnik odpukac chodzi jak złoto !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka ja w a4 miałem 450tys i palił na dotyk nie kopcił nie palił oleju ( bez remontu!!! ) po prostu nie ma co ukrywać 110KM rządzi !

mało ktura ma mniej :tongue4: te silniczki i wiecej trzymia Niemiec nie kupuje tdi po to żeby stało tylko by hulalo w rok 30 tys to jest nic razy 10 lat suma prosta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 AFN 1999 udokumentowane rzeczywiste 268 tysięcy, od 153 tys u mnie. Wymieniam tylko części eksploatacyjne, tarcze przód, końcówki, tylne łożysko, filtry, oleje, paski. Teraz amorki z tyłu już telepią. Żadnych problemów z eksploatacją, zapalanie igła, oleju jeszcze nie dolałem, bez wycieków innych płynów. Na autostradzie wciąż katalogowe 205 km/h. Zepsuł się tylko termometr zewn temperatury i pompka od centralnego zamka. Teraz wreszcie grubsza sprawa. Wróciłem z 3 tygodniowego urlopu, Audisia postała nieużywana i zapiekły się kierownice w turbawce (chyba!). Ogfólnie - nie miałem lepszego auta!

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie ludzie.

Przejechane faktycznie 280 000 km. Cóż...... :mysli: trochę dymi, mówią koledzy ale dopiero jak dogonią. Ze dwa konie zabiła moja żona :) ale reszta stajni ciągnie i nie pije za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem 121 teraz 162 tyś w rok i jest oki.w aso powieszieli że ładny egzemplaż ale ma jedną wade,nic jeszcze nie było robione,czego moge się teraz spodziewać :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim AJM-ie przy kupnie było 160tys. w ASO w Krk okazało sie ze ma 230tys!

Ale silnik chodził jak szwajcar :good: Rozmawiałem z serwisantem który ma ten sam model i przejechane 450tys....wiec nic tylko wsiadać i jechać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najstarsi Indianie niewiedzą jaka jest prawda :naughty:

Po korekcjach wtrysków niby mało ale nie wieże w to :evil:

Mam na blacie 152 tyśie

Niedawno miałem sprawdzane przebieg canem i się zgadzał :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

teraz ok 290 tyś

jak kupiłem 1,5 roku temu to miał na liczniku 120 tyś. Po sprawdzeniu okazało się że ma 2x tyle ale wszystko działało idealnie wiec nie bałem się kupić.

Oczywiście koleś który sprzedawał zaczął się głupio tłumaczyć że to nie on :gwizdanie:

Do tej pory nie ma problemu. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym polega różnica zakupu w kraju lub w Germanach - jak weżmiesz niemieckie papiery od Niemca to nie kłamią - u nas każdy zaczyna od wciskania kitu - u mnie przy 182 tkm Niemcy wpisali w książkę że nie wykonano wymiany paska rozrządu z wykrzyknikiem i było to 200 % wiarygodne .Serwis wykonałem sam i leję i hulam I DBAM oto CO MAM .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszcze :naughty:

1996 - 1Z - 512 tysięcy (do 360k potwierdzone w bazie ASO)

1997 - AFN - 190 tysięcy (do 146k potwierdzone w bazie ASO)

1999 - AFN - 205 tysięcy (nie figuruje w bazie ASO, książka i stan wskazują na realne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 92tyś serwisowany w aso (po we własnym garażu :decayed:)

teraz 172tyś i jest ok poza jednym przegubem który umarł i trza było wymienić na nowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz 205k km, przebieg ori, sprawdzony w ASO i odczytany ze sterownika silnika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...