Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

moja czarna dama, kupiona 2 miesiące temu, obecnie 235 tysięcy ale już raz malowałem kiere renoskorem :o ogólnie wszystko silnikowo w porządku ale auto jest po taxi, w środku już nie ten zapach co powinien być, plastiki dobrze poprzecierane, ale co najważniejsze wszystko sprawne, nie bierze oleju, hamuje i jeździ, zakładam około 350.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja czarna dama, kupiona 2 miesiące temu, obecnie 235 tysięcy ale już raz malowałem kiere renoskorem :o ogólnie wszystko silnikowo w porządku ale auto jest po taxi, w środku już nie ten zapach co powinien być, plastiki dobrze poprzecierane, ale co najważniejsze wszystko sprawne, nie bierze oleju, hamuje i jeździ, zakładam około 350.000

te 350tys to chyba X 2 :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja czarna dama, kupiona 2 miesiące temu, obecnie 235 tysięcy ale już raz malowałem kiere renoskorem :o ogólnie wszystko silnikowo w porządku ale auto jest po taxi, w środku już nie ten zapach co powinien być, plastiki dobrze poprzecierane, ale co najważniejsze wszystko sprawne, nie bierze oleju, hamuje i jeździ, zakładam około 350.000

te 350tys to chyba X 2 :naughty: :naughty:

te 350 to jeszcze jakos znośne, Grabson zobacz na to

Trzy lata temu kupiłem w komisie rocznik 96r.(sprowadzony z niemiec) z przebiegiem 114 000.

:decayed: rocznik 96 + komis = 114tys to dopiero co rozrząd był zmieniony pierwszy raz :gwizdanie: NIGDY W ŻYCIU :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja czarna dama, kupiona 2 miesiące temu, obecnie 235 tysięcy ale już raz malowałem kiere renoskorem :o ogólnie wszystko silnikowo w porządku ale auto jest po taxi, w środku już nie ten zapach co powinien być, plastiki dobrze poprzecierane, ale co najważniejsze wszystko sprawne, nie bierze oleju, hamuje i jeździ, zakładam około 350.000

te 350tys to chyba X 2 :naughty: :naughty:

te 350 to jeszcze jakos znośne, Grabson zobacz na to

Trzy lata temu kupiłem w komisie rocznik 96r.(sprowadzony z niemiec) z przebiegiem 114 000.

:decayed: rocznik 96 + komis = 114tys to dopiero co rozrząd był zmieniony pierwszy raz :gwizdanie: NIGDY W ŻYCIU :kox:

Wpadnij do mnie pokazę Ci A4 1.8 97 kupiona 2 lata temu z przebiegiem 96kkm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do mnie pokazę Ci A4 1.8 97 kupiona 2 lata temu z przebiegiem 96kkm :naughty:

Nie porównuj przebiegu benzyniaka z dieslem :cool1:

sorry za :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja czarna dama, kupiona 2 miesiące temu, obecnie 235 tysięcy ale już raz malowałem kiere renoskorem :o ogólnie wszystko silnikowo w porządku ale auto jest po taxi, w środku już nie ten zapach co powinien być, plastiki dobrze poprzecierane, ale co najważniejsze wszystko sprawne, nie bierze oleju, hamuje i jeździ, zakładam około 350.000

te 350tys to chyba X 2 :naughty: :naughty:

te 350 to jeszcze jakos znośne, Grabson zobacz na to

Trzy lata temu kupiłem w komisie rocznik 96r.(sprowadzony z niemiec) z przebiegiem 114 000.

:decayed: rocznik 96 + komis = 114tys to dopiero co rozrząd był zmieniony pierwszy raz :gwizdanie: NIGDY W ŻYCIU :kox:

ta jasne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i ludzie jeszcze wierza ze okazje i igle z niskim przebiegiem kupili :naughty:

i oczywiscie wszytsko udokumentowane :wink4:

a pozniej posty typu zrobiona pompa, turbina, wtryski, sprzeglo i przebieg 200tys i smiga az milo :kox: :kox:

ja obecnie mam 370tys i jeszcze wszytsko fabryka nawet amory :naughty: wiec jesli ktos pisze ze przy 200tys robi turbine czy sprzeglo to albo tym samochodem jakis rzeznik o zapedach destrukcyjnych jezdzil abo te 200tys to mial pare lat wczesniej.....[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 02:46_________________________________________________

moja czarna dama, kupiona 2 miesiące temu, obecnie 235 tysięcy ale już raz malowałem kiere renoskorem :o ogólnie wszystko silnikowo w porządku ale auto jest po taxi, w środku już nie ten zapach co powinien być, plastiki dobrze poprzecierane, ale co najważniejsze wszystko sprawne, nie bierze oleju, hamuje i jeździ, zakładam około 350.000

te 350tys to chyba X 2 :naughty: :naughty:

te 350 to jeszcze jakos znośne, Grabson zobacz na to

Trzy lata temu kupiłem w komisie rocznik 96r.(sprowadzony z niemiec) z przebiegiem 114 000.

:decayed: rocznik 96 + komis = 114tys to dopiero co rozrząd był zmieniony pierwszy raz :gwizdanie: NIGDY W ŻYCIU :kox:

Wpadnij do mnie pokazę Ci A4 1.8 97 kupiona 2 lata temu z przebiegiem 96kkm :naughty:

benzyniaka z niskim przebiegiem mozna znalezc ale tu mowa o dislu a tu to jest niemozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyniaka z niskim przebiegiem mozna znalezc ale tu mowa o dislu a tu to jest niemozliwe

diesla również mozna znaleźc,tyle że trzeba za niego "odpowiednio" zapłacić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 250 tys. wymieniałem ostatnio wachacze lewe górne, ku mojemu zaskoczeniu okazało się że cała ta strona i dolne i górne są orginalne. 97r. produkcji. przypomne że "w Niemcach" jeździł 190 tyś w Polsce 60 tyś. Co wy na to? "Każda" piszczał mi, że do d*py zawieszenie w A4 robią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 250 tys. wymieniałem ostatnio wahacze lewe górne, ku mojemu zaskoczeniu okazało się że cała ta strona i dolne i górne są orginalne. 97r. produkcji. przypomne że "w Niemcach" jeździł 190 tyś w Polsce 60 tyś. Co wy na to? "Każda" piszczał mi, że do d*py zawieszenie w A4 robią??

hehe zawieszenie z pierwszego montazu tyle wytrzymuje :wink4: ale teraz jak zaczniesz wymieniac na zamienniki to na najtanszych zrobisz 30tys lamforder pewnie z 2 razy tyle ale to i tak bedzie duzo duzo mniej niz na tym z pierwszego montazu :naughty: takze dopiero teraz poczujesz co to zawieszenie w audi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiam lamfordera. od mechaniorów słyszałem, że z tymi najtańszymi klienci potrafią przyjechać po 4 tyś i się awanturować. Ewentualnie Febi, TRW jako zamienniki, poniżej tej półki (tych marek) szanowany mechanik raczej nie instaluje. Wiem, że klinenci sami przyjeżdżają z jakimś dziadostwem z "allegro" i na życzenie chcą wstawiać.

Podobnież lamforder powinien właśnie te 60 tyś wytrzymać. podejrzewam że zależy to też od sposobu jazdy i dróg po których się jeździ. Ale jeżeli faktycznie tyle wytrzyma to dla mnie jest ok. Jednak koszt juz nie jest tak duży, ale za to prowadzi się co by nie mówić - fajnie :cool1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawiam lamfordera. od mechaniorów słyszałem, że z tymi najtańszymi klienci potrafią przyjechać po 4 tyś i się awanturować. Ewentualnie Febi, TRW jako zamienniki, poniżej tej półki (tych marek) szanowany mechanik raczej nie instaluje. Wiem, że klinenci sami przyjeżdżają z jakimś dziadostwem z "allegro" i na życzenie chcą wstawiać.

Podobnież lamforder powinien właśnie te 60 tyś wytrzymać. podejrzewam że zależy to też od sposobu jazdy i dróg po których się jeździ. Ale jeżeli faktycznie tyle wytrzyma to dla mnie jest ok. Jednak koszt juz nie jest tak duży, ale za to prowadzi się co by nie mówić - fajnie :cool1:.

komfort jest super :good:

tylko lamforder wytrzyma 60tys i kosztuje 2tys z wymiana....

mnie wymiana calego kompletu z przodu firmy MG razem z zbieznoscia wyniosla 580zl przebieg 35tys lewa strona cisza a prawa sie juz posypala wiec nie jest zle jak za taka kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno Paska AWX 2001 przebieg 212 tyś.

I mam lewą górę do wymiany .. wcześniej instalowałem MS w A4 i zrobiłem na nich 40 tyś .. coś tam lekko zaczyna stukać na górze ale dałem za nie niecałe 400 stówki więc w cenie lemów miałbym 3-4 komplety :wink4:

Wymieniam sam i wiem że mam dobrze założone ... a w wypadku naszych zawieszeń błędy montażowe to podstawa krótkiej eksploatacji. Już nie raz widziałem jak montują je na podnośnikach i wyjazd ... a potem się wszyscy dziwią że robią 10 tyś i wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno Paska AWX 2001 przebieg 212 tyś.

I mam lewą górę do wymiany .. wcześniej instalowałem MS w A4 i zrobiłem na nich 40 tyś .. coś tam lekko zaczyna stukać na górze ale dałem za nie niecałe 400 stówki więc w cenie lemów miałbym 3-4 komplety :wink4:

Wymieniam sam i wiem że mam dobrze założone ... a w wypadku naszych zawieszeń błędy montażowe to podstawa krótkiej eksploatacji. Już nie raz widziałem jak montują je na podnośnikach i wyjazd ... a potem się wszyscy dziwią że robią 10 tyś i wymiana.

i wlasnie o to mi chodzi :good: ja rbie tak samo i jestem zadowolony :good:

ale dobra to temat o przebiegach a nie zawieszeniu :naughty:

dobra to kto jeszcze ma jakiegos rodzynka 15letniego TDI z 100tys przebiegu ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 AWX 2002r 219 Tysia. byłem sam po nia za odra. w chwili zakupu 199 tys. ksiazka + sprawdzenie w ASO. w sumie mam 11 miesiecy, 20 tys zrobione i odpukac wszystko ok. Program zrobiony. oliwy nie pobiera :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy lata temu kupiłem w komisie rocznik 96r.(sprowadzony z niemiec) z przebiegiem 114 000. książka serwisowa prowadzona do momentu sprzedarzy.Zgodna z nalepką w bagażniku. Do końca przeglądy w serwisie audi. Przebieg zgodny z tym, co w bazie ASO. Dzisiaj na liczniku 230 000 i silniczek pięknie mruczy, zero problemów. Szukałem przez dwa tygodnie, nie koniecznie audi. W tym czasie widziałem trochę dziadostwa w komisach. To był mój ostatni wypad po auto, bo kończył mi się urlop. Stała czarnula i czekała chyba tylko na mnie.

nie wierzę w autentyczny przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 166 kkm sprawdzony w ASO i 100% pewny, zgodny z książką serwisową (ale cena za jaką go kupiłem była co najmniej 7-8 tysi wyższa od tych "igiełek" z Allegro" ) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 166 kkm sprawdzony w ASO i 100% pewny, zgodny z książką serwisową (ale cena za jaką go kupiłem była co najmniej 7-8 tysi wyższa od tych "igiełek" z Allegro" ) :naughty:

bo niski przebieg kosztuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiełem z przebiegiem 215kkm rok temu w lipcu, teraz mam 267kkm. Przebieg ori, bo poprzedni właściciel do końca serwisował w ASO ( co rzadko się zdarza w przypadku tak starych samochodów) Oby dalej śmigała jak teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...