Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

B5 1.9 TDI 85kW z 2000r. mam nakręcone 198 prawie, nie chce myśleć ile miał wcześniej. :)

To jak facet z obecną partnerką, też chce myśleć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 1,9 afn z 96r. w dniu zakupu 258000. nie miałem pojęcia jakim olejem był zalany. zalałem pełnym syntetykiem. po około 5000km dolałem jakieś dwie setki oleju. po wnętrzu przebieg raczej oryginalny, ale nie wnikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe te wasze przebiegi i historia :kox: U mnie 80000 przebieg, chodzi jak nówka, wiadomo od Dziadka z niemiec, lekarz mało jeżdził tylko do szpitala, garażowana no stop, w środku wszystko nowe, piekne, ach ach ach :polew:

A teraz prawda o moim padle 229000( krecony na bank ale nie znacznie), turbina do regeneracji, dwu mas huczy, zawiecha cała wymieniona, pokrywa wymieniona. Na starcie 3 tys ze wszystkim włożone.

Ale mimo to jestem zadowolony polift to łądne łauto :naughty: Oleju i płynu chłodzącego wogóle nie bierze :shock3::banan: a to Najważniejsze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

229000( krecony na bank ale nie znacznie)

Nie znacznie ?

Z takimi objawami to pewnie 200.000 minimum masz skręcone.

Ja mam Afn'a , ponad 400.000km i osprzęt w silniku i w skrzyni fabryczny , pracuje bez żadnych problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem afn-a (z 97r) to na liczniku było w momencie zakupu (tak z 4 lata temu) ok 200 dodalem do tego jeszcze ok 35 (przez 3 lata) czyli nie dużo; krecony był na bank ale środek nie był zajechany; turbo było czyszczone, brał trochę oleju; poza tym palil od strzalu bez wzgledu na pogode; i bardzo ladnie wkrecal się na obroty - juz od samego dolu jelcz ladnie szedl - dla porownania w drugim afn-ie z 1998r (pół lift) niestety dopiero przy 2000obr zaczynal przyspieszac..

generalnie wóz był fajny i mało palił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to wie ile razy był kręcony :) teraz pokazuje coś ponad 200k

czyli mnozysz to x3 i wychodzi wynik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja mam 2005 rok i 277k km na budziku to wy macie minimum drugie tyle panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to zainteresuje, to pracowałem kiedyś w firmie transportowej która woziła ludzi z Polski do Niemiec i z powrotem. Pierwsze nowe Fordy Transity (stąd mój nick) z roku 2001 miały za zadanie jeździc na okrągło bo miały gwarancje bez limitu kilometrów. Po dwóch miesiącach jedno z aut się zepsuło pod Frankfurtem n.Menem. Po zaciągnięciu do ASO Forda otoczył nas wianuszek pracowników, gdyż nie mogli wyjść z podziwu jak dwumiesięczne auto moze mieć 125 tys km przebiegu...

Obecnie jeden z tych Transitów nadal jeździ we firmie a licznik przekręcił mu się juz kilka razy.

Nadal wierzycie w przebiegi w swoich samochodach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To około 2000 DZIENNIE... Ale uwierz że da się. Tylko kierowcy się zmieniali a auta nie miały czasu wystygnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednio 90 km/h :D ja mam 345 tys i wydaje mi sie, ze przebieg w miare ori.. ks.serwisowa do cos kolo 290 z Nimcow. Nie wiem czy orginalna od tego auta bo sie nie znam na tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...