Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

daj sobie spokój:wink: nie jeżdzi? wątpie, to jeżdzij dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój:wink: nie jeżdzi? wątpie, to jeżdzij dalej

jezdzi i ma sie bardzo dobrze jak na 18 lat, ale chciałbym sie dowiedziec z czystej ciekawosci ; p

Mam pytanie z innej beczki. Ile mniej wiecej wytrzymuje oryginalne sprzęgło? Bo prawdopodobnie szykuje sie jego wymiana, a raczej jest oryginalne, stąd moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak starym aucie może być problem nawet w aso. kumpel miał mi spr. historie w a3 z 99 roku i nie dało rady ogarnąć bo za stare :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój:wink: nie jeżdzi? wątpie, to jeżdzij dalej

jezdzi i ma sie bardzo dobrze jak na 18 lat, ale chciałbym sie dowiedziec z czystej ciekawosci ; p

Mam pytanie z innej beczki. Ile mniej wiecej wytrzymuje oryginalne sprzęgło? Bo prawdopodobnie szykuje sie jego wymiana, a raczej jest oryginalne, stąd moje pytanie

U mnie sprzeglo ma 18 lat, na liczniku 276tys km a wszystko dalej w bdb stanie bo niedawno zrzucalem skrzynie z ciekawosci.

A musze dodac, ze moj zetorek fabrycznie byl wyposazony w hak wiec napewno jakies przyczepki targal :-)

Ja bym do Twoich 200tys km dodal z jakies 150-200tys km lekka reka. Powiedz jeszcze na jakim oleju smigasz i jakie masz ubytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu wymieniłem sprzegło profilaktycznie w moim AJM bo miał juz 305 kkm i byłem zaskoczony ze tak mało było zużyte. To pierwsze sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie w A4 jest 380 tys przebiegu, silnik nie cieknie, turbina włożona po regeneracji na częściach Melett, ogolnie nie ma z nim problemu, ale teraz zastanawiam się nad wtryskami 216 i jakimś programem, tu rodzi sie pytanie, czy pompe, tez trzebaby wymienic na 11, i czy przy takim przebiegu to w ogole ma sens, dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wtryski 216'tki, pompę AFN. Poluje teraz na program aby miec w okolicach 140KM. Myślę, że na turbinie T15 i pompie jakiej mam, jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318 tys i wszystko pieknie smiga silniczek ladnie cicho pracuje olej motul 5w40 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja audinka z 98r. 1.9 AFN ma nalatane 340 tyśków i jak narazie cycunia,oczywiście odpukać.Przebieg potwierdzony ori. książką;) z czego 240tyś. zrobił helmut reszta polish road.Nie wiem przy jakim przebiegu ktoś przeszedł na półsyntetyk w każdym bądź razie przy 317 wróciłem na pełny syntetyk,w moim przypadku wypłukanie silnika to mit;) Z poważniejszych incydentów to zerwany główny whacz przy 330tyś.(febi) szczęście że przy małej prędkości.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem niedawno autko z 2000r awant 1,9 AJM książka serwisowa sprawdzona w ASO i potwierdzona co najważniejsze. Przebieg zarejestrowany przy przeglądzie w ASO Audi u Niemca w czerwcu tego roku 204000 teraz mam na blacie 209 tys. Historia niestety od 2003 roku (10lat) serwis dłużej nie trzyma. Info bezpłatne ale dla właściciela auta z dokumentami osobiście w ASO

Autko w najdrobniejszych szczegółach robione w serwisie (nawet wymiany żarówek) Full satysfakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio spotkalem sie z sytuacja koles przyjechal do mechanika skoda roomster 2008r produkcja w 2011 r po sprawdzeniu w ASO mial 380tys czyli po 3 latach. koles ktory kupil go w 2011r mial na liczniku 180tys juz :D cyli 200tys skrecony byl :D koles zalamal sie jak dowiedzial sie o tym :decayed: 3 letnie auto i 380 tysi juz najechane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...