Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

nie wierze nikomu kto mówi ze jego auto np z 96 czy 97 roku ma 180 tyś :facepalm: zdarzają się perełki ale baardzo rzadko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje B7 BLB z 2005 3 lata temu w dniu zakupu 168 tys obecnie 247tys. Ostatni wpis przy przebiegu 143 tys. Nie bardzo mi się chciało wierzyć ale pompa oleju padła przy 186 więc chyba realny przebieg:decayed:

Przytarłeś ?? czy obyło sie bez uszkodzeń ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest u mnie 350 tys. I prawdopodobnie około 100 tys. cofniete. Razem to daje lekko 450 tys. kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem AfN '99 , i potwierdzam ze duzy przebieg to nie oznacza ze auto musi byc zcuchane w srodku ,zazwyczaj do 300tkm nie ma wogle zurzycia na kierownicy czy tam lewar biegów ciasno zpiety ale to jescze zalezy od tras czy miasta, moja a4 była sliczna w srodku a lewar miał juz delikatny luz,przebieg przypuszczalny ponad 400 napewno ori ,silnik super olej 5w40valvoline synpower zero ubytków, szawagier ma avb 400 setki ori, teraz mam Avf

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

moj AVANT 11.2004 ma na dzien dzisiejszy 193tys km.

do 125 tys w 2008 r serwisowany w Audi. Potem jezdzony przez stomatologa.. Mysle ze przebieg jest realny...

najfajniejsze co znalazlem przed audi to Passat b6 z przebiegiem udokumentowanym ksiazka serwisowa 185tys km, a po vinie mial 196tys (dwa lata wczesniej) przypuszczam ze teraz powinien miec okolo 400

ogladałem kiedys pasata od handlarza co to niby kupił go od lekarza a na szybie mała reklama linoskoczków,raczeje lekarz czasu by nie miał na to ,Slackfest | home defacto pasat ładny ale raczej ori na kulane nie miał

ludzie auta 5 letnie maja przebiegi 250-350 tkm a napweno te 8-12 lat to maj 300 -500 popatrzcie sobie stronki autoscout24 , gaspedal.nl szukajcie w histori google duzo mozna znalezc o swoim aucie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niby 244tys :) afn ale czuje ze 444 moze byc :D

Mysle ze u Ciebie moze byc nawet 544 albo 644. Bo dlaczego by nie?

Auto ma 16 lat wiec czas najwyzszy na taki piekny przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-trójeczka, 2000r. (polift) 245tyś na blacie :hi:

Realny przebieg... kto to wie...

Silniczek ALH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier jak kupował swoją A6 z 2007 na wyspach z silnikiem 2.7TDI jako 4 -letni samochód to już miał jakieś 220tyś km

Więc nie wierzcie w 10-letnie Audi z przebiegami 180tyś km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem dośc tanio B5 98r z przebiegiem 270 tys. silnik jest szczelny turbinka śmiga. przebieg prawdziwy ( wymiany rozrządu w serwisie potwierdzają ) . Jedyne co irytuje na rozgrzanym silniku słychać jeden zawór :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem a4 b5 1.9 tdi jest ona z 1997r w sedanie i automacie ma przejechane 370000km silnik chodzi jak lala w zimie pali na dotyk nic sie nie psuje stuka itp.Przebieg myślę że prawdziwy kiedy kupował ją sąsiad w 2007 miała coś ok 200000km. Silnik czysty ma powera nie jeden 1.9 tdi manual wymięka , wymieniane płyny i oleje na czas więc ma chodzić:decayed:

WP_000007_2.jpgpozdro dla posiadaczy A4!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja na liczniku ma 233000 a realnie 3600000 sprawdzone w aso silniczek mruczy aż miło i w zimie odpala od strzała myśle że dopiero przekroczyła połowę swojego żucia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...