Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Te silniki są żywotne- jeżeli o niego dbasz dociągną 1milion kilometrów. Ale nie opowiadajcie takich bzdur że auto z niemiec 1996 rok w dieslu ma przebieg 185tys. Takie rzeczy tylko w Erze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moja B6 data zakupu 30.12.2002r w VIN rok prod 2003 nakulane około 268000km - można powiedzieć w 9 lat :hi:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz zagne :) moje auto od pierwszego właściela którym był mój wujek mieszkający w Italii :) rocznik 2003 AVF, na dzień dzisiejszy ma przebieg 182kkm, na 100% nic nie kręcone, książka serwisowa do 141kkm :> kto da mniej :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio pykło 80 000 w AHH 90KM 1.9TDI :polew: Auto w PL od 2005, ale i tak nikt w to nie wierzy (nawet ja sam) :facepalm: Musiałby jeździć cały czas ktoś taki jak ja, kto nie robi nawet 10 rocznie, ale ważne, że chodzi pięknie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniki są żywotne- jeżeli o niego dbasz dociągną 1milion kilometrów. Ale nie opowiadajcie takich bzdur że auto z niemiec 1996 rok w dieslu ma przebieg 185tys. Takie rzeczy tylko w Erze:grin:

napisałem, że są w stanie bezawaryjnie przejechać 300 tys, a co do tego miliona to nie wątpię. Silnik na pewno wytrzyma, gorzej z osprzętem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje AHU obecnie ma 435tys km :decayed: sam zrobilem 130tys z wiekszych rzeczy zrobilem sprzeglo zalozylem od awx, pompe wtryskowa zalozona od afn i alternator i norma czyli zawieszenie reszta w tym dwumas, turbo i nawet amory ori :decayed: nie bierze nawet grama oleju. nawet wtryski nie laly po 400tys :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 afn raczej po dzwonie ze 'swapem' z 2,5 wg karty pojazdu i 1,9 PD wg VIN (nie mam wlepki :kwasny:). Kupiłem w tym roku jak miała 204k km, teraz 209k km. Wymieniony kompletny rozrząd, zalany semi castrola gtx (wcześniej był mineralny :facepalm: ) i pare innych drobiazgów. Auto zagadka ale nie narzekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz przy sprzedaży 3 letniego Fiata podjechał z klientem do ASO Fiata, sprawdzić wiarygodność przebiegu.

Podleciał do starego pracownika żeby nie mówił że jest cofany z 80tys na 40tys.

Ten jednak wysłał stażyste, a ten od razu zaczął się drzeć że licznik jest cofany. Wyszła niezła beka .

Swoją drogą - co za idiota, cofał licznik jak miał pełną dokumentacje z książką. Musiał poprawić na siłę. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...