Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

żaden wyczyn mój poprzedni przed wypadkiem 1.9tdi miał 890tys,po za tym dużo aut na allegro ma przebiegi 500-800tys tyle że na desce tego nie widać bo żeby sprzedać musi być nie więcej jak 180tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 1z z 1995r. pewnie ma tyle i się nie chwalę. Pali od strzała, czy to zima czy to lato, oleju nie bierze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4, 1995r, 1Z 90KM. Na blacie 260 tys km, pompa wtryskowa miała wszystkie plomby, w środku brak opiłków. Przebieg być może prawdziwy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem swoją w 2010 r z przebiegiem 180 000 km. Koleś zapewniał ze cofnięty nie jest (kto się przyzna). Wg info z serwisu Audi dowiedzialem się ze w 2007 r miala ostatni wpis w niemczech na 160 000 km no więc można by uwierzyć w to. Co się okazało po roku mojego uzytkowania ze jest cofnięty licznik o 40 000 km więc myślę że tragedii nie ma:-) Olej nie znika (syntetyk), turbinka ładnie dmucha więc moim zdaniem te przebiegi straszne nie są dla tych silników:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4, 1995r, 1Z 90KM. Na blacie 260 tys km, pompa wtryskowa miała wszystkie plomby, w środku brak opiłków. Przebieg być może prawdziwy ;-)

A to zaden wyznacznik.Znalem afn przebieg 620-630tyś.Stan silnika idealny.Caly osprzet oryginalny

-uszczelka,turbo wtryski pompa . iTP

Pompa tez ori bez opilkow itp.

Kompresja 33 bar na kazdym cylindrze!!! prosze nie myslec ze to blad pomiarowy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4, 1995r, 1Z 90KM. Na blacie 260 tys km, pompa wtryskowa miała wszystkie plomby, w środku brak opiłków. Przebieg być może prawdziwy ;-)

A to zaden wyznacznik.Znalem afn przebieg 620-630tyś.Stan silnika idealny.Caly osprzet oryginalny

-uszczelka,turbo wtryski pompa . iTP

Pompa tez ori bez opilkow itp.

Kompresja 33 bar na kazdym cylindrze!!! prosze nie myslec ze to blad pomiarowy:wink:

Dlatego być może przebieg orginalny ;-)

Narazie samochód działa ok, środek nieponiszczony. Spala książkowo, moc dobra. Czy 260, czy 460 tys, czy to ważne? :decayed: U mnie raz był passat b4, AFN, na budziku 200 tys, przebieg drugi raz leciał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jestem zdania że przebież przebiegowi nie równy.. jeśli auto latało po drogach jak patelnie w niemczech i było utrzymywane a nie zaniedbane to i pożyje z duzym przebiegiem.. co innego jak ten przebieg był zrobiony chocby w polskich realiach gdzie czasem ser szwajcarski ma mniej dziur co droga..

Moja w AFN z quattro ma 360 tys (295 jak sprowadziłęm osobiście z niemiec) i dopiero jakies 20... tys temu była podkrecona na 170 KM i auto lata jak mażenie olejek półsyntetyk i nie licząc wycieków spod miski to nie bierze nawet grama. :) od wymiany do wymiany może z 0,1 doleje tak na utrzymanie ładnego poziomu :)

Więc Panowie nie ma sie co bać przebiegów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa tych aut ma takie przebiegi, moja z 1996r (sprowadzona w 1999) ma 610tys ale na pewno jest skręcona o jakieś 200tys bo była sprowadzona. Oczywiście nawet oleju nie bierze i wszystko gra. Wnetrze lekko zuzyte ale mniej niz niektóre egzemplarze od dziadka z niemiec bez przebiegu;) Ale większość Polaków nie zastanawia się jakim cudem tylko w Polsce można kupić 10letniego diesla z przebiegiem 100tys po niemieckim lekarzu rocznik 1940. Wystarczy spojrzec na niemieckie ogloszenia, przebiegi dwa razy wyzsze niz w polskich ogloszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie B5, ale jako ciekawostka - ojciec znajomego kupił w 1991 roku w salonie Audi 80 B3 1,9 D. Dwa lata temu miał wypadek i Audicy nie opłacało się naprawiać. Do tego czasu nastukał ponad 460 tyś km. Zdecydowana większość po mieście (50 tyś mieszkańców, więc nie za duże). Wszystkie naprawy wykonywał sam. Samochód technicznie był w takim stanie, że pewnie podwojenie tego przebiegu nie byłoby problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jak było sprowadzone w 2010 miało coś ok 180 tyś. teraz ma ok 220 tyś. Przebieg po sprawdzeniu oryginalny, udokumentowany, jestem 2-gim właścicielem. Oprócz wymian oleju i rozrządu nic nie robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKE,2004r, przebieg 197tys jak kupiłem miała 170tys w 2011roku, książke mam i sprawdzana w aso vw, oleju od wymiany do wymiany nie dolewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...