Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

w moim sedanie z 2000roku jest 303tysie i tyle w realu ma :decayed: ale chyba dopiero sie dotarl:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie wszystko co oszukuje kręci na 100.000:facepalm:. Jak to kiedyś ktoś mi powiedział już nie te czasy ludzie się znają, łatwo w audi poznać po 200.000 przeciera się przedni fotel. No i wstępnie wiemy czy było cofane :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś ktoś mi powiedział już nie te czasy ludzie się znają, łatwo w audi poznać po 200.000 przeciera się przedni fotel.

Kolego, pozwolę się nie zgodzić. w maju będzie rok jak sprzedałem ajm b5 z przebiegiem 270 000 tiptronic. tam fotele wyglądały elegancko(żadnych nawet różnic w odcieniach) Widuje się z nowym właścicielem i po fotelu a nawet kierownicy nie znać że ma teraz 288000.

Moim zdaniem to kwestia dbałości o auto. np zabraniam pasażerom BEZ POTRZEBY(zaznaczam) kręcić w klimatroniku. EFEKT?

DSC01885.jpg

dodam że auto ma już prawie 225000 a na allegro przebieg 178645km i przyciski to czerwone i niebieskie kradraty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak co do zuzycia to sie zgadzam moja ma 290 prawie i tylko kierownica jest wytarta fotel jak nowka kupilem ja z niemiec gdzie smigala tylko po autobanach wiec za czesto kierowca z niej nie wysiadal potem wedlug ksiazek dosc dlugo stala i robila po15tys rocznie wiec malutko jak na szwabow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1998 AFN 325 tys km i ciagle rosnie ( a ile naprawde kto to wie;P ..może milion ehhehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak swego w urzędzie celnym opłacałem to spytali jaki przebieg? oczy wyłupiłem jak rozjechana żaba na drodze i powiedziałem ze z 270tys. zadowolony ze sprawa jedna załatwiona wyszedłem z UC wsiadam do auta patrze kur... na zegarku 215 tys. myślę a huk co tam przebieg. Po wszystkich opłatach zacząłem robić serwis czyli oleje rozrząd itd. Z kolegą doszliśmy do wniosku że ma coś bliżej 400tys. ale nie mam czym sie martwić bo nic mu nie dolegało do jakiegoś czasu ubywa mi oleju i nie wiem gdzie się podziewa dalsze wywody w innym wątku.

Przebieg to tylko silnik wie jaki ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM - jak kupiłem 225 tys a teraz trochę ponad 230 tys silnik zdrowy, co prawda jest problem z turbina... zasyfiona- poprzedni właściciel to dziadek który jeździł tylko do sklepu :kwasny: ale wyczyszczę i będzie śmigać aż miło :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te historie z dziadkami jeżdżącymi do sklepu lub do kościoła:decayed:

U mnie na blacie już ponad 240tys i turbo ori nigdy nie czyszczone:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem B5 / 96r / 1,9tdi /90ps / 1Z / -

Jak sprzedałem na zegarku było 260k ,

ale realnie było 360k (poprzedni właściciel bez sensu cofnął o 100tyś)

A4 chodziła jak lalunia - jak się dba , to nie ma problemu z tymi silnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 przebiegów to pobożne życzenia :grin:

przesadziles...95% :wink:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

:nabijasie:

Wszyscy macie pokręcone te liczniki ludzie, kazdy pokolei pisze nie wazne czy 95 czy 00 to jest przedział 200-250(czyli standard alegro o którym często piszecie), bite mieliscie te samochody czy co, czy stały pare lat zamknięte w garażu:grin:

co do fotela to przeciera sie w okolicy 300tys, a nie 200:decayed:(<- wnioskuje to na swoim aucie i na autach na szrotach w których czesto grzebie) zwróćcie uwage na mocowania tylnej rolety, przy normalnym uzytkowaniu przy takim przebiegu 200-250 tys powinny być całe:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi87 a jestes pewien , ze przetarł Ci sie przy 300?? może przy 400? ehheh... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...