Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawdzic ta ksiazke?

Na pieczątkach masz adres i numer tel. do serwisu .

Możesz (znajomość Szwabskiego wskazana) zadzwonić i sprawdzić czy rzeczywiście w tych terminach auto przechodziło tam serwis , i w jakim zakresie .

Nie wiem czy mogą udzielać takich informacji, ale mój brat dobrze zabajerzył i okazało się że wszystko się zgadza.

Autko regularnie serwisowane do 370.000 , teraz ma 400.000 i hula aż miło na fabrycznych bebechach .

Bo sfałszować książkę serwisową to bułka z masłem . Jakąś pseudo pieczątka i jedziesz z koksem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AFN ma nakręcone 297k km, żeby nie było że wierze w ten przebieg...

16-18k km rocznie, niemożliwe by w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 14 lat. Jezdzona 13 bo pierwsza rej 2001. Czyli 13 x 20 niech by bylo to 260 ;) a mam 345 gdzies :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 15 lat i 297tyś po książce widać że chyba ori, ale tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Śmiga jak głupie i to najważniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po książce widać że chyba ori,

:facepalm:

Sprawdzałeś ? cz też są to tylko twoje płomienne nadzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

267... czy prawdziwy nie wiem

Poprzednim posiadaczem był kolo który niby sam dla siebie go ściągnął i książkę serwisową jako tako prowadził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

408k km. Spory, ale w pełni oryginalny. Silnik pełna seria, bez zbędnych przeróbek i dodatków. Jak na razie całkowicie bezproblemowy i bezobsługowy. Jedynie regularna wymiana płynów, oleju, filtrów, rozrządu etc. - słowem: wszystkiego co powinno być wymieniane na czas. Auto ma pełną moc (wg. subiektywnych odczuć oczywiście), nie jest "zawalidrogą", nie kopci, pracuje równo, odpala bez najmniejszych oporów. Od ostatniej wymiany oleju (10k km temu) dolałem w sumie około 100 ml - można więc stwierdzić, że zużycie zdecydowanie w normie. Tak na marginesie, nie jestem zdeklarowanym miłośnikiem "klekotów", ale mając porównanie z benzyniakiem (moja poprzednia A4 miała motor 1.8) stwierdzam co następuje: 1.9 TDI jest silnikiem żwawszym, a przy tym nieporównywalnie oszczędnym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy powiecie na A4 B5 1.9TDI 110KM AFN 96 rok -

Przebieg.....92.000!!!

Oryginał z książka serwisowa do końca i przeglądami w OAMTC w Austrii do 2013 roku.

1 właściciel od nowości - co roku wpis w ksiazce - średnio rocznie 4000 - 6000km.

Sam go osobiście przywiozłem - autko z ubezpieczalni w Austrii - właściciel kupił go jako nówkę - gość z 1936 roku, miał prywatnego kierowce.

Kupiłem ja uszkodzona z przodu - autko już smiga jak złoto a ja wiem co mam - już kilka osób robiło zakłady odnośnie przebiegu i zonk....hehe

Nówka sztuka - chodzi wg. mnie jak 130KM.

Chyba pobiłem wszelkie rekordy tak niskiego przebiegu,

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy powiecie na A4 B5 1.9TDI 110KM AFN 96 rok -

Przebieg.....92.000!!!

Oryginał z książka serwisowa do końca i przeglądami w OAMTC w Austrii do 2013 roku.

1 właściciel od nowości - co roku wpis w ksiazce - średnio rocznie 4000 - 6000km.

Sam go osobiście przywiozłem - autko z ubezpieczalni w Austrii - właściciel kupił nówkę - gość z 1936 roku, miał prywatnego kierowce.

Nówka sztuka - chodzi wg. mnie jak 130KM.

Chyba pobiłem wszelkie rekordy tak niskiego przebiegu,

http://s29.postimg.org/dkuen5v7n/image.jpg

Mozna ? Mozna ! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w listopadzie 2013 z przebiegiem 189 tyś, nie miałem wtedy możliwości sprawdzenia, ale silnik chodził ( i chodzi ) bardzo zdrowo. Niedawno kolega mi sprawdził w ASO i okazało się, że w lipcu 2011 była ostatni raz serwisowana przy przebiegu 309 tys. Z tego co wywnioskowałem z Briefu, gdzieś w 2011 roku została tam w Niemczech wyrejestrowana, więc chyba więcej jak 350-400 tys. nie powinna mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1z '95 rocznik 283 tysiące na liczniku, jakoś w 2003 kończy się książka serwisowa na bodajże 140 tysiącach czyli o 100 tysięcy co najmniej skręcony, może nawet o drugie tyle co ma :grin: Od kupna w 07.2013 nastukałem nim około 10 tysięcy kilometrów i wszystko gra i buczy :banan: Nieśmiertelna jednostka :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niby 300 tysiecy ale motor byl zmieniany wiec nie wiadomo bo moze byc 200 a moze byc i 500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...