Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Widze tutaj dwie grupy ludzi:

1) tych co twierdzą że mają małe przebiegi, chcących uspokoić siebie, że taki dobry wóz ma,

2)tych co mają tak dużo że nawet nie wiedzą ile mają i udowadniających sobie że też taki dobry wóz mają (bo żywotny).

Prawda jest taka że ogromna większość z nas ma duże przebiegi. Każdy wie że przebieg nie jest wyznacznikiem stanu samochodu. Zobaczcie mojego wcześniejszego posta ze zdjęciami ze strony 57....

≥ Audi A4 1.9 TDI 66KW 1998 Grijs 90.300 km! Airco als nieuw - Audi - Marktplaats.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 98r 238tys

Na liczniku ;)

samochopd od 2004 w polsce odkupilem od wuja.Co prawda nie bralem go patrzac na przebieg tylko na stan wizualny i techniczny.Po drugie mozliwe abym 2 lata temu wyciagal z niego fabryczne wahacze z logo audi?? Zreszta samochod chodzi jak zyletka wiadomo skarbonka bez dna zawsze sie cos wynajdzie do roboty ale coz trzeba jakos dawac rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wachacze ori ze znaczkami oooo i teraz dopiero padły 2 sztuki i 2 szt konc drazka ,tu akurat byl LMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej A4 b5 z 98r na liczniku widnieje ponad 306 tyś, tyle że auto zostało zakupione w 2009r i miało 184tyś sprzedający tłumaczył się że Niemiec zgubił książkę serwisową, oczywiście nikt w te bajki nie uwierzył ale opina o Silniku 1.9 TDI AHU 90km podważała wszystkie inne diesle i zdecydowaliśmy na zakup ze względu że silnik trwały i łyka dużo kilometrów bez większych problemów.

Jak na razie w silniku nic się nie działo z turbo ani z Dwumasem, jedynie kilka miesięcy temu uszczelniłem pompę wtryskową ponieważ jeden oring przepuszczał ropę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-masa to ty chyba jeszcze nie masz w tym ahu

Czytałem że wszystkie TDI od 98r mają 2-masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AHU jest dwumas. To następca 1z do którego już założyli dwumas. Też miałem AHU wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AHU jest dwumas. To następca 1z do którego już założyli dwumas. Też miałem AHU wcześniej.

Kolego a czy wszystkie AHU mają dwumas czy tylko produkowane od konkretnej daty??? Bo próbowałem sie dowiedzieć ale nikt nie jest w stanie mi powiedzieć... Nawet mechanicy mówią że jak się rozbierze to będzie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak. Mam AHU z 98 i ma dwumas. Ale mam 460 tysi i jest dobry tylko tarcza tego nie wytrzymala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem 98. Dzwoniłem do ASO dla potwierdzenia to mówili że wszystkie AHU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym wymieniałem koledze 4 świace żarowe nie działała żadna a on mówi : coś ciężko pali . musi chwilę pokręcić . najstarsi indianie nie wiedzą ile ma przebiegu ale na blacie było 309 tkm. Dostał nowe świece i od kopa pali. Tak więc po sprawności silnika to można domniemać przebieg jak ze szklanej kuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem 98. Dzwoniłem do ASO dla potwierdzenia to mówili że wszystkie AHU.

w okienko wystarczy zajrzec od skrzyni i kto sie zna od razu zobaczy czy 1-mas czy 2-mas siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo 2masu i przebiegu sa jakieś widełki ile potrafi wytrzymac fabryczny dwumas wiem ze to zależy od uzytkowania ale czy ktoś coś może powiedzieć w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 rok, na blacie i w ecu 187000 km. Poprzedni właściciel (przed komisem) twierdzi, że 304000. Ale ile na prawdę, to wie tylko Niemiec, który jak wiadomo, płakał jak sprzedawał :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...