Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

na liczniku 170tyś ale gość przekrecil przynajmniej 80tyś 2003 avf 131 w srodku perełka śmiga jak cholera toszke bierze olej na 2 tyś 2 setki ubytku ale widze że egr przepuszcz jak cholera podobno ich żywotność to 140tyś mówie o egr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :good:

wedlug mnie to nie ma sensu bo do takich statystyk kazdy musi byc 100% pewny przebiegu a tu tego nie ma i tak nie zaleznie od modelu przebiegi sa nie wieksze niz 250tys :decayed: czasem zdaza sie jakies rodzynki ale to tylko czasem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 322 500 1.9 afn 97r przyjechała z książką 168 tysi(ori sprawdzone) mam ją od 2005 teraz rocznie od 2 lat robię około 15-20 bo pracuję za granicą i auto stoi pod domem ale na początku to 30-35 większość autostrada i dobre paliwko.jakieś dwa miesiące temu wymieniałem uszczelkę pod klawiaturą a na wałkach zaro jak nowe olej MOBIL 10 W 40 co 10tysi i wszystkie filtry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kolezanki, niema aut z niemiec ktore maja nalatane po 200 tys, chodzi mi np o roczniki min 99,00. W polsce ci co handluja to banda kretynow, pedalow itd. Kazdego jednego by trzeba za ja.. powiecic. Wciskaja kit i smrod kupujacym. Co chwile jestem swiadkim czegos takiego, moj kolega juz od 5 miesiecy probuje cos kupic i same zlomy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos troche jezdzi to niemiec, to powinien widziec ile ludzie czasem do pracy dojezdzaja,i kupujac tam diesla przebiegi rzedu 30-40 tys rocznie to zadne wyzwanie, niemcy srednio sprzedaja auta po 7-8 latach, i te "najtansze" ogloszenia maja na blacie min 300 tys , pozniej cena idzie adekwatnie do gory jezeli przebieg nizszy, mam znajomego co siedzi w autach w niemczech i jedna z firm skupuje flotowki maja tylko 530D i 3.0 TDI sedany lub avanty, podpisuja umowy leasingowe na 3 lub 5 lat z gwarancja, po 5 latach wystawiaja na handel, auta rocznie gonia po autobahnach po 50 tys, latwo obliczyc ile pozniej maja, a te wpisy z niemieckich aso to sobie mozna w bajki wsadzic, za wieksza oplate korekta auta ktore juz nie jest serwisowane w bazie danych to najmniejszy problem ;)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja audica przy zakupie 295 tysiecy miala. oczywiscie przytargana z niemiec. Przez te pare lat przywiozlem pare juz a4 z zachodniej granicy i kazda z nich miala przebieg oscylujacy w graniocach 300 tys. Kazda z nich do dzisiaj jezdzi bez awaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawdzanie w aso przebiegu? dzwonie i podaje numer vin? mowia mi wszystko tak to wyglada.Czy nie chetnie udzielaja informacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawdzanie w aso przebiegu? dzwonie i podaje numer vin? mowia mi wszystko tak to wyglada.Czy nie chetnie udzielaja informacji ?

bierzesz dowód rejestracyjny jedziesz do ASO pytasz siadasz czekasz i zonk, bo brakuje Ci np 100 tys na blacie ;). Nikt nie powinien Ci podać takich informacji przez telefon, tylko osobiście. Byłem dziś i pytałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawdzanie w aso przebiegu? dzwonie i podaje numer vin? mowia mi wszystko tak to wyglada.Czy nie chetnie udzielaja informacji ?

bierzesz dowód rejestracyjny jedziesz do ASO pytasz siadasz czekasz i zonk, bo brakuje Ci np 100 tys na blacie ;). Nikt nie powinien Ci podać takich informacji przez telefon, tylko osobiście. Byłem dziś i pytałem ...

Potwierdzam, tez probowałem telefonicznie ale nie chcieli podać. Chyba ze ktoś ma znajomego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 215 000 km wedlug zegarow a ile naprawde to nie wiem :) Wazne ze smiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...