Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

271k i chyba raczej orginalny (ksiązka + Aso audi twierdzą że w 2005r. było 148k, a jak kupiłem w 2007 miał najechane 205k). leje full syntetyk i nie ubywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze audi 80 z 89r sprzedalem w 2002 z przebiegiem 370 tys. km = srednio 28.5 tys. na rok

drugie auto to A4 1Z z 1995 sprzedalem w 2006 z przebiegiem 370 tys. km = srednio 33.5 tys. na rok

trzecim jezdzilem 3 tygodnie - Toledo 1.9TDI AFN z 2003 mialo 3 lata i 175 tys. km = 58 tys. km na rok

nastepne A4 z 2000r. 1.9TDI AJM sprzedalem w 2010 z przebiegiem 280 tys. km = 28 tys. km na rok

teraz mam A4 z 2003r. 1.9 TDI AVF z przebiegiem prawie 280 tys. km = 28.5 tys km na rok

zastanawiam sie skad te niektóre przebiegi :mysli: to ze sa ksiazki serwisowe i w ASO sie zgadza to nic nie znaczy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 1.9 TDI Quattro silnik AFN rocznik 1998 kupiłem jak miał 299tys 2 miesiace temu ..teraz mam 302 Tys i dalej smiga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

340tys od 2lat na mocnym koxie, prawdopodbnie niebawem uszczelka pod czapką :gwizdanie:

tak uszczelka za 4 dni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso Lublin kiedyś pytałem o historę pojazdu konkretniej o przebieg , powiedzieli że 100zł pacę i powiedzą mi jaka była historia jeśli wogóle była bo jeśli nie było a zaczną sprawdzać to 100 poleci i tak :wallbash: to osobiście, a jak by tak telefonicznie dane podać obojętnie aso Audi VW Skoda Seat kiedyś czytałem że powinni udostępnić za free , zalezy od salonu a co do mojego przebiegu to 230 tyś na zegarze, a naprawdę to było tak że już teraz co za różnica czy 400 czy 500 tyś ale na virusa się nadał :naughty: a dogłębnie jeśli jest historia to pytanie ile tyś ???? z tym że czasami powoli 100zł się zaczyna oddalać :wallbash: ach ta ciekawość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym ASO, a dokładniej w Świdniku. Za wydruk kompletnej historii serwisowej zapłaciłem 60 zł. i przy okazji dowiedziałem się że do 213 tyś na zegarach należy dodać 60 tyś, ale i tak jest dobrze, no i ta znana historia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso Lublin kiedyś pytałem o historę pojazdu konkretniej o przebieg , powiedzieli że 100zł pacę i powiedzą mi jaka była historia jeśli wogóle była bo jeśli nie było a zaczną sprawdzać to 100 poleci i tak :wallbash: to osobiście, a jak by tak telefonicznie dane podać obojętnie aso Audi VW Skoda Seat kiedyś czytałem że powinni udostępnić za free , zalezy od salonu a co do mojego przebiegu to 230 tyś na zegarze, a naprawdę to było tak że już teraz co za różnica czy 400 czy 500 tyś ale na virusa się nadał :naughty: a dogłębnie jeśli jest historia to pytanie ile tyś ???? z tym że czasami powoli 100zł się zaczyna oddalać :wallbash: ach ta ciekawość

Na forum golfa jest gość, który sprawdza historię za 25 zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:51_________________________________________________Był, temat skasowany :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 300tys bez 50km 95rok tylko ze olej wciąga jak smok ale silnikowo :good:

Jeśli przy 300 tyś (o ile naprawdę tyle ma) wciąga olej - to silnik musiał być nieziemsko katowany. U mnie licznikowo 250 tyś, ale podejrzewam że realny przebieg o jest o 100-150 tyś. większy. Dodam, że silnik nie spala prawie w ogóle oleju (nie licząc wycieków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 300tys bez 50km 95rok tylko ze olej wciąga jak smok ale silnikowo :good:

Jeśli przy 300 tyś (o ile naprawdę tyle ma) wciąga olej - to silnik musiał być nieziemsko katowany. U mnie licznikowo 250 tyś, ale podejrzewam że realny przebieg o jest o 100-150 tyś. większy. Dodam, że silnik nie spala prawie w ogóle oleju (nie licząc wycieków).

no nie mówię że nie ja mam ciężką nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaka wygryźli bo sprawdzał historie auto VAG na forum golfa za 25zeta ( mi sprawdził za 15zł bo miałem tylko jeden wpis), musiały pozostać krezusy które wołają sobie po 50zł i wzwyż. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...