Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

A mojej a4 b5 2000r. stuknęło dopiero 72000km:) (auto od nowości w rodzinie, rzadko używane). Chyba jeden z najmniejszych przebiegów na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo wpisów:) nie czytałem wszystkich, ja mam B5 1995 sedan, szukam od dłuższego czasu nowszego, narazie bez skutku. Ale moja A4 ma już 405 tyś.Sam zrobiłem nią ponad 200tyś. Dbam o silnik i jak narazie chodzi bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybilo mi 370tyś.Z tego 10tyś z chipem.Jak narazie odpukac smiga jak nowka.Dalej motul 8100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 261k od około 30k wsadzony program i graty na około 190KM. W aucie zmieniane jedynie części eksploatacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2002 koniec roku 302 tyś przebiegu, żony 99 październik 329 tyś :)

piękne przebiegi silniczki cykają jak malinki. Jeden i drugi przebieg ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

moje audi (1995) rok temu przyjechalo do Polski i miało ok 200 tys ale powiem ze mialem zapchane odplywy w odprowadzaniu wody i woda wpadla do srodka podczas wyjmowania siedzen znalazłem karteczke servisową na której był rok 2005 i 210 tys km :decayed::wallbash: a wiec mozna przypuszczac że jak audi w 2005 roku miało 10 lat i 200tys km to do 2010 roku napewno 100tys zrobiło a wiec w tej chwili mozna powiedziec ze ma 310 tys km plus 20 tys które ja zrobilem. Czyli myśle że 100 tys km cofneli i mam taka nadzieję ale ile było cofnięte tego się juz nie dowiem silniczek chodzi ok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Mój 1.9 AHU z połowy 1997 , w serwisie w w połowie 2004r miał 261 tys km. Teraz to może mieć hmm z 500tys i więcej :P A cyka ładniutko i oleju nie zjada :P A na blacie magiczne prawie 190tys km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz 340tys licznikowego bo nawet najstarsi indianie tego nie wiedza ile ma i z silnikiem 0 problemu! Raz regenerowana turbinka byla ale to standard przy takim przebiegu:) Silnik oleju nie bierze pali od reki i ladnie pracuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna prawda kupując diesla od niemca przebieg auta jest taki ilość lat mnożymy przez 60 000tyś. i nie ma innej prawdy. Oczywiście zdażają się się wyjątki ale to jeden na 100 000.Zauważcie że wszystkie samochody sprowadzane z niemiec mają przebieg w granicach 160 000-190 000tyś bez względu na rocznik.Zasadniczo mniejsze przebiegi mają benzyniaki a więc zakup dizla należy dobrze przemyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna prawda kupując diesla od niemca przebieg auta jest taki ilość lat mnożymy przez 60 000tyś. i nie ma innej prawdy. Oczywiście zdażają się się wyjątki ale to jeden na 100 000.Zauważcie że wszystkie samochody sprowadzane z niemiec mają przebieg w granicach 160 000-190 000tyś bez względu na rocznik.Zasadniczo mniejsze przebiegi mają benzyniaki a więc zakup dizla należy dobrze przemyślić.

Nie można też mówić że każdy diesel rocznie przelatuje 60 tys km. Wiadomo są to silniki które mają pracować na siebie i robią jakieś pożadne przebiegi. Ja swój trafiłem kupujac z przebiegiem 229 tys teraz mam 250 tys i nie ma żadnego problemu. Do 2006 roku był seriwsowany w ASO i ost przebieg był na 178tys także jeżeli db się poszuka można coś ciekawego znależć a nie napalić się na pierwszego lepszego diesla :)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 10:12_________________________________________________A jeżeli będzie się o niego dbać czyli oleje filtry itp itd to czy on będzie miał 200 tys czy 400 tys to i tak będzie pracował jak należy. Tylko nie można załować na części itd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przebiegi nawet 500 000 tys dla diesla to nic strasznego ,ale wiara w to że nasz nowy nabytek 6-cio letni diselek a RAJCHU ma na liczniku 175 000 tyś to zaklinanie rzeczywistości.Dla lepszego samopoczucia dostajemy do auta faktury,książki serwisowe i inne pierdoły które można kupić od handlarza [ polaka czy turasa].Kupując diesla 6-cio letniego z niemiec musimy mieć świadomość że ma przebieg około 300 000 tyś ,ale to nie znaczy że to złom nic z tych rzeczy można przejechać następne 300 000 tyś. i jeszcze odsprzedać z przebiegiem 190 000 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem kilka dni temu swoje autko

no i ma nalatane 121tys km ;P

sprawdzilem przebieg w aso i pol roku temu mial przy 90tys ostatni przeglad

takze tak jak kolega napisal trafilem jedno atuko na 100tys z realnym i malym przebiegem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół roku i 30 kkm, niezły wynik, może powiedz z którego rocznika to nowo zakupione auto jak chcesz się pochwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dzik23] Jeżeli chodzi o przebieg twojego autka to chyba sam w to nie wierzysz że Niemiec kupił diesla po to żeby stał w garażu.Sam pomyśl nawet ty kręcisz 20 000 rocznie więc jakim cudem Niemiec jeżdził mniej od ciebie.Jeżeli kupiłeś z niemiec 6-cio latka to na bank ma minimum 250 000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na blacie 135 tyś przebieg real 100% auto kupiłem praktycznie nowe kilka lat temu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...