Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

A ile na ebay-u kosztuja ori?? Kuzynka mnie meczy zebym jej zamowil szare ale jak jej powiedzialem cene z ASO to nie uwierzyla ze moga tyle dywaniki kosztowac:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem aukcje i sprzedawce od kogo kupowelm i jestem mega zadowolny to prawdziwy dywan a nie jakis szajs ;) no i ladnie sie komponuje szary z dodatkiem czerwieni :) i sprzedawca uczciwy mozna smialo uderzac http://allegro.pl/dywaniki-100-welurowe-audi-a4-1995-2000-stopery-i1308309110.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem aukcje i sprzedawce od kogo kupowelm i jestem mega zadowolny to prawdziwy dywan a nie jakis szajs ;) no i ladnie sie komponuje szary z dodatkiem czerwieni :) i sprzedawca uczciwy mozna smialo uderzac http://allegro.pl/dywaniki-100-welurowe-audi-a4-1995-2000-stopery-i1308309110.html

Nie przesuwają się? Nie rolują? Ładnie przylegają po całości? Nie są za wiotkie?

Szukam dobrych dywaników bo kupiłem tutaj: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15510477

sprzedawca: sklepzdywanikami.

Syf jak ich mało i na dodatek, sprzedający wali negatywami jak się np. napisze, że dywaniki się przesuwają.

Zresztą widać, jak wyzywa klientów od baranów. Zwykły cham :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co wahają się czy kupić ori gumowe czy podróbki z allegro, kupiłem wczoraj w ASO w warszawie, komplet przód i tył - 219 zł brutto bez żadnych zniżek.

wyglądają swiętnie, korytko nie przeszkadza, nie zahacza się o nie, nie śmierdzi żadną gumą, wymiar jest idealny, stopery po zatrzaśnięciu trzymają bardzo bardzo mocno,but się nie ślizga po dywaniku, wytłoczony napis A4 z boku, po robie jakieś fotki w weekend, moim zdanie naprawdę warto

ps. kolega z pracy, kupił do foucasa II petexa z allegro, szczerze jakość bez porównania do moich ori , guma dużo miększa, wiotkie i przedewszystkim smierdzą strasznie gumą, być może to zwietrzeje, ale na początek efekt średni.. fakt że cena dużo niższa...

ps2. moje welurowe ori , po 180 tyś km, wyglądaja świetnie, żadnych wgłebień, przetarć, większych zniszczeń.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ori w Aso zapłaciłem 185 pln ale żebym w 100% był zadowolony :no: woda przelewa się na rogu pod podnóżkiem :wallbash: za mały rant z boku :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w ASO są już do przyjęcia warto sprawdzić zanim kupicie!

Wszystkie zamienniki sa do "d" źle spasowane otwory centrujące rozpadające się zabezpieczenia sypiąca sie guma ze spodu dywanika i 1 rok takiej zabawy i kosz... a orginał wytrzyma 3 razy dłużej! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zamienniki sa do "d" źle spasowane otwory centrujące rozpadające się zabezpieczenia sypiąca sie guma ze spodu dywanika i 1 rok takiej zabawy i kosz... a orginał wytrzyma 3 razy dłużej! pozdrawiam

Chyba kolego pilszak nie przetestowałeś WSZYSTKICH dywaników poza oryginalnymi. A dlaczego? Bo to po prostu mało prawdopodobne ;-) Dywaniki welurowe z Allegro od sprzedawcy i producenta MaxDywanik są bardzo wysokiej jakości. Nie wiem jak ze spasowaniem otworów pod stopery, bo zamawiam bez otworówki i potem sam robię otwory i zatrzaskuję w nich stopery. Ale za kwotę niespełna 100zł masz porządny komplet dywanów z wysokiej jakości grubego weluru igiełkowego strzyżonego. Jak widzę ceny 200-250zł i powyżej to szlag mnie trafia, bo to raczej czyste zdzierstwo i produkt nie wart swojej ceny. No ale przyjmuję, że oryginał jest również wysokiej jakości i przynajmniej to jest jakimś plusem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bobo :)

Ja dziś rozpakowałem paczkę od MaxDywanik .... nie popisali się. Kolor obszycia nie ten co zamawiałem :thumbdown: a na jednym dywaniku naklejka z oznaczeniem B4 i ciekaw jestem czy to w ogóle będzie pasować. Dziś po pracy to przymierzę.

Czekam na odp. MaxDywanik co zamierzają zrobić w związku z pomyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wysyłki w jedną jak i w drugą stronę to bankowo oni musieliby ponieść. Dywaniki na szczęście pasują. Złożyłem im moją propozycję rozwiązania tego problemu i czekam na odp.

Mimo wszystko muszę zrobić małą przeróbkę dywanika kierowcy bo mam stopy jak kajaki a pedał gazu jest blisko tej ścianki tunelu środkowego i cały syf spływa po boku i non stop jest tam mokro.

Co do samych dywaników to wyjdzie w praniu :) jednak myślałem, że będą ciut inaczej (lepiej) wykonane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ostatnio gumowe za 89zl (allegro) ze stoperami i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolony . Zapach gumy znikomy , dopasowane bardzo dobrze nie jezdza i narazie nic mi sie znich nie przelewa - co jakis czas je oprozniam z wody i tyle. Poki co dzialaja bez zarzutu :decayed: dywaniki to niezbyt skomplikowana konstrukcja :wink4: wiec nie musza byc koniecznie ORI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam letnie dywaniki jakieś takie szmaciane, ale od spodu jest plastik - są mega sztywne, dobrze dopasowane i nie zjeżdżają, od kierowcy mi się przetarł i chciałbym kupić nowe, ale nie mogę namierzyć na allegro. Jakby ktoś się natknął to niech da znać :wink4:

ja kupilem ostatnio gumowe za 89zl (allegro) ze stoperami i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolony . Zapach gumy znikomy , dopasowane bardzo dobrze nie jezdza i narazie nic mi sie znich nie przelewa - co jakis czas je oprozniam z wody i tyle. Poki co dzialaja bez zarzutu :decayed: dywaniki to niezbyt skomplikowana konstrukcja :wink4: wiec nie musza byc koniecznie ORI .

dasz linka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś nie ORI (były już jak kupiłem auto) i wszystko z nimi ok, nie chcą się przetrzeć ani zdeformować :gwizdanie: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś nie ORI (były już jak kupiłem auto) i wszystko z nimi ok, nie chcą się przetrzeć ani zdeformować :gwizdanie: .

jak ci się chce to poszukaj podobnych na allegro, to chętnie zakupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ori w Aso zapłaciłem 185 pln ale żebym w 100% był zadowolony :no: woda przelewa się na rogu pod podnóżkiem :wallbash: za mały rant z boku :confused4:

a możesz dać foto tych oryginałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ostatnio na allegro gosc ori wystawial za 4szt chcial chyba 230 welurowe czarne zdjecia byly jeszce zapakowanych, ciekawe czy lipa czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ori w Aso zapłaciłem 185 pln ale żebym w 100% był zadowolony :no: woda przelewa się na rogu pod podnóżkiem :wallbash: za mały rant z boku :confused4:

a możesz dać foto tych oryginałów?

może zrobię,ale nie dziś bo trochę ciemno kupiłem je w ASO MAGO w Rybniku wyglądają fajnie ale są niepraktyczne,szczerze odradzam ORI gumy :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...