Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

NIGDY nie ORI nie będą takie jak ORI. :no: ALe cena ORI weluru do B6/B7 AVANT zabija - koszt w ASO ok. 470 pln! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY nie ORI nie będą takie jak ORI. :no: ALe cena ORI weluru do B6/B7 AVANT zabija - koszt w ASO ok. 470 pln! :shocked:

Żebyś wiedział. Wydałem 80 dych na dywaniki z grubego weluru ze stoperami bez tych tandetnych haftów. I co? Są wiotkie jak ścierka :wallbash: Mimo stoperów ciągle się przesuwają.

Wole moje stare (oryginalne po ponad 200k km przebiegu) niż te nowe.

Teraz muszę polować na używkę z weluru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY nie ORI nie będą takie jak ORI. :no: ALe cena ORI weluru do B6/B7 AVANT zabija - koszt w ASO ok. 470 pln! :shocked:

Żebyś wiedział. Wydałem 80 dych na dywaniki z grubego weluru ze stoperami bez tych tandetnych haftów. I co? Są wiotkie jak ścierka :wallbash: Mimo stoperów ciągle się przesuwają.

Wole moje stare (oryginalne po ponad 200k km przebiegu) niż te nowe.

Teraz muszę polować na używkę z weluru.

ja mam pfi za 100zł już prawie 1.5 roku i dają radę a jeździłem na nich też w zimę. pod gazem jest wygnieciony ale nic poza tym się z nimi nie dzieje, są sztywne i nie ma mowy o przesuwaniu :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie następne kupię PFI.

Ja kupowałem takie: http://allegro.pl/item1109145698_audi_a4_b5_94_01_dywaniki_welurowe_super_grube.html

i jeszcze chciałem przesyłkę kurierską :wallbash:

Człowiek uczy się na błędach :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w biedronce po 19,99 zł za komplet i nawet pasują są bez stoperów i się troche przesuwają, ale są, i cena nie zabiła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w biedronce po 19,99 zł za komplet i nawet pasują są bez stoperów i się troche przesuwają, ale są, i cena nie zabiła :polew:

Moja dziewczyna kupiła do seata też w Biedronce i to jakieś uniwersalne a ja kupuje na wymiar, z grubego weluru i :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem używki ORY welury od kogoś z forum. Do tego kupiłem gumowe ORY w ASO i jest miód z kaszanką.

Nie wierze w żadne podróby. Jak widze jakieś dziadostwo umęczone po kilku miesiacach, wyglądające na szmatę, poprzecierane to mnie na wymioty zbiera. Nie po to sie czyści i pucuje auto żeby jakaś szmata psuła efekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem używki ORY welury od kogoś z forum. Do tego kupiłem gumowe ORY w ASO i jest miód z kaszanką.

Nie wierze w żadne podróby. Jak widze jakieś dziadostwo umęczone po kilku miesiacach, wyglądające na szmatę, poprzecierane to mnie na wymioty zbiera. Nie po to sie czyści i pucuje auto żeby jakaś szmata psuła efekt :D

święta racja ori to ori u mnie przy 150 tyś wyglądają jak nowe :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem komplet welurowych od tego producenta: http://allegro.pl/item1152668223_dywaniki_welurowe_audi_a4_b5_b6_b7_elephantbacking.html

Pierwsze wrażenia całkiem niezłe- są wykonane solidnie, grube i dobrze spasowane (choć welur w oryginalnych robi lepsze wrażenie).

Zobaczymy jak się będą spisywać na dłuższą metę. Miałem kupić oryginały, ale ceny są absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem komplet welurowych od tego producenta: http://allegro.pl/item1152668223_dywaniki_welurowe_audi_a4_b5_b6_b7_elephantbacking.html

Pierwsze wrażenia całkiem niezłe- są wykonane solidnie, grube i dobrze spasowane (choć welur w oryginalnych robi lepsze wrażenie).

Zobaczymy jak się będą spisywać na dłuższą metę. Miałem kupić oryginały, ale ceny są absurdalne.

tylkop policz ile dywaników nieoryginalnych musisz użyć przy jednych ori na 200 tyś a może więcej :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt- będę miał okazje przetestować. Oryginały po 140kkm wyglądają praktycznie jak nowe z wyjątkiem dywanika kierowcy, który przetarł się pod prawą piętą. Co do tych zamienników, jeśli wytrzymają w dobrym stanie dwa- trzy sezony to już będę zadowolony (a raczej powinny bo są bardzo przyzwoicie wykonane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne u mnie przy 150 tyś brak jakichkolwiek przetarć może poprzedni właściciel jeździł boso i wyglądają jak nowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy masz je od nowości? Może poprzedni właściciel zdążył je wymienić również na ori? Dużo zależy od tego ilu kierowców jeździ autem, jak dany kierowca "operuje" stopą, w jakim obuwiu, itp. To tylko welur i dość miękka guma, więc nie ma co liczyć na niezniszczalność oryginałów przez wieloletnia eksploatację- choć fakt faktem, że są bardzo dobrze wykonane i na pewno trwalsze od zamienników. Wystarczy poczytać wypowiedzi przedmówców- u nich też dywaniki zużywają się w różnym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam stare pytanie, a raczej pomysł. Zamawiamy na ebay.de ORI?

Dobry pomysł. :good: Ale kto się tym zajmie? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skolko taki interes??

nie chcemi się szukać

ponawiam stare pytanie, a raczej pomysł. Zamawiamy na ebay.de ORI?

Dobry pomysł. :good: Ale kto się tym zajmie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skolko taki interes??

nie chcemi się szukać

ponawiam stare pytanie, a raczej pomysł. Zamawiamy na ebay.de ORI?

Dobry pomysł. :good: Ale kto się tym zajmie? :naughty:

Dajcie jakis link do aukci na ebay z dywanikami bo znaleść nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...