Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc niemozliwe dokupienie dywanikow w takim samym odcieniu jak te, ktore juz masz wiec ryzykujesz dwa odcienie badz nowy set 4 dywanow ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1056972933_audi_a4_b5_dywaniki_welurowe_pfi_lux.html

Panowie a ma ktoś dywaniki PFI w B5 ?;> Pewnie jakościowo sa takie same jak te do b6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma fizycznej szansy na porownanie kolorow, zdjecia robisz w roznym swietle wiec zawsze (albo nigdy) nie bedzie to 100% kolor rzeczywisty, tak na allegro jak i w aucie badz na zewnatrz, jesli je wyciagniesz do robienia fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie Wam sprawdzają te dywaniki ? Pytam bo do 80-tki kiedys zamówiłem podobne i po przejechaniu 1500 km dywaniki w paru miejscach były juz nadtarte :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie Wam sprawdzają te dywaniki ? Pytam bo do 80-tki kiedys zamówiłem podobne i po przejechaniu 1500 km dywaniki w paru miejscach były juz nadtarte :-(

ja kupiłem pfi (100zł) i po ponad roku ~25tys dywanik kierowcy jest trochę wygnieciony i na zgięciu troszkę się naderwał. pozostałe 3 jak nowe a prawie zawsze jadę z kimś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ciekawe tylko czy po zakupie ori nie będzie tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej jestem za kupowaniem najtaniej jak sie da bo i tak oryginalne czy nie, za 100 czy za 50 zl to i tak max 1,5 - 2 lata i trzeba zmienic. trzeba tylko znalezc jakies estetycznie w miare zeby nie wygladaly jak z odpustu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej jestem za kupowaniem najtaniej jak sie da bo i tak oryginalne czy nie, za 100 czy za 50 zl to i tak max 1,5 - 2 lata i trzeba zmienic. trzeba tylko znalezc jakies estetycznie w miare zeby nie wygladaly jak z odpustu :>

W sumie też mi się tak wydaje chyba zdecyduje się na jakieś za 50 zł. bo te co mam to już porażka... Może i ori się bedzie lepiej trzymać ale też się zużyje a za taka cene to bez komentarza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam "zamienniki" ;) z naszytą łatką pod nogi kierowcy, są nieco twardsze ale jak dla mnie ok. wiadomo że już sie wygniotły nieco ale napewno nie bardziej niż oryginał. Jak kto niema na co kosy wydać to niech sobie kupuje przeszyte złotą nitką :naughty: a nie szpanuje że ma oryginał. Na zimę guma i polatają trochę. Nie wiem moim zdaniem dywanik może mieć inny kolor niż tapicerka, ważne żeby kolory się nie gryzły.

Z resztą łatwo przekalkulować kupując dywaniki za 200 a nie za 100 jesteśmy w plecy 40 browarów około czyli potencjalne spotkanie z kumplami (koszt 40 browarów = 100 zł, wspólne ich wypicie = bezcenne) a dywaniki i tak się podobnie zedrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem ori gumowe i prawdę mówiąc prezentują się na tyle dobrze że zostawiłem je zarówno na lato jak i na zimę ;-)

http://audi.pacula.eu/audi-a4-wywaniki-gumowe-i-mocowania-zmieniarki-cd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee wcale nie śmierdzą gumą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zimie 2008r kupilem te dywaniki http://moto.allegro.pl/item1099869122_dywaniki_gumowe_audi_a4_b6_b7_2000_2007_stopery.html. Obecnie wygladaja jakby sie wogole nie zuzyly, nie sa przetarte ani w jakis sposob wygniecione, jak sie je umyje wygladaja jak nowe. Zaznaczam, ze uzywam je przez zime i lato, takze goroco polecam te dywaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zimie 2008r kupilem te dywaniki http://moto.allegro.pl/item1099869122_dywaniki_gumowe_audi_a4_b6_b7_2000_2007_stopery.html. Obecnie wygladaja jakby sie wogole nie zuzyly, nie sa przetarte ani w jakis sposob wygniecione, jak sie je umyje wygladaja jak nowe. Zaznaczam, ze uzywam je przez zime i lato, takze goroco polecam te dywaniki.

Rozumiem, że kupiłeś PETEX'y? Nie wspomniałeś, że trochę jedzie od nich gumą... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonczenie brzegów sa tandetne, widac na foto od razu w porownaniu z ori.. wolałbym kupic uzywki ori welur lub gumowe :) cały rok jezdze na gumowych ori i nie narzekam, łatwiej sie je sprzata :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...