Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od pewnego czasu moje audi niema przyśpieszenia chociaż mam silnik 1.8t benzyna czy przyczyną czy przyczyną może być turbina .POZDRAWIAM''''''

Opublikowano
:szukaj:
Opublikowano

Witam od pewnego czasu moje audi niema przyśpieszenia chociaż mam silnik 1.8t benzyna czy przyczyną czy przyczyną może być turbina .POZDRAWIAM''''''

Zależy jak się objawia ten brak mocy, szarpie czy powoli wkręca się an obroty itd. Opisz dokładniej problem lub poszukaj po innych wątkach.

Opublikowano
  • Autor

STRASZNIE SŁABO WKRĘCA SIĘ

Opublikowano

Może masz coś z turbina, możliwości jest bardzo wiele. Musi to oglądnąć mechanik bo z opisu " słabo się wkręca" nie wiele można zdiagnozować. Podłącz VAGa lub podjedź do warsztatu.

Opublikowano
  • Autor

BYŁEM U KILKU I NIC A CO MOŻE BYC Z TURBINĄ :mysli:

Opublikowano

Trzeba ją wyjąc o oblukać. Może wymaga już regeneracji.

Rozumiem że cały czas auto nie ma mocy, czy może raz jest ok a raz nie ?

Opublikowano

witam

u siebie tez miałem taki brak mocy wymieniłem przepływomierz sonde w serwisie powiedzieli ze wszystko jest jak najbardziej ok a ja cały czas odczuwałem brak mocy ,a co sie okazało po wymianie rozrzadu goscie załozyli mi odwrotnie weze do DV :wallbash: a ja głupi rok czasu sie z tym meczyłem masakra

Opublikowano

BYŁEM U KILKU I NIC A CO MOŻE BYC Z TURBINĄ :mysli:

wylacz cap locka,bo w ten sposob krzyczysz i muzyki nie slychac... :wink4::naughty:
Opublikowano

A co moze byc przyczyna jak raz jedzie a raz nie?

Opublikowano

Na początek radziłbym posprawdzać cewki.

Wydaje mi się, że gdyby problem leżał w niesprawnej turbinie auto nie miałoby mocy cały czas.

Opublikowano

u mnie było podobnie okazało sie ze był zapchany katalizator

Opublikowano

W takim wypadku najlepiej wywalić kat i cieszyć się drobnym wzrostem mocy :naughty:

Opublikowano

W takim wypadku najlepiej wywalić kat i cieszyć się drobnym wzrostem mocy :naughty:

Tak jak kolega mówi :) może winny być też przepływomierz

Opublikowano

Witam.

Do autora wątku-Co rozumiesz przez to że auto nie ma mocy??

Jak chcesz sprawdzić turbo zamontuj sobie wskaźnik doładowania.

Jeżeli turbo nie pobiera oleju to raczej powinno być ok.

Wpisz w wyszukiwarkę brak mocy AEB a naprawdę dużo więcej się dowiesz :tongue4:

Opublikowano

Bez zaglądania pod mache może się niczego nie dowiedzieć.

Opublikowano

Bez zaglądania pod mache może się niczego nie dowiedzieć.

To fakt,ale jak dobrze poszuka to będzie lepiej orientował się gdzie ma szukać :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Podłącze się pod wątek...u mnie po prostu jak bardzo delikatnie przyśpieszam to jest ok, ale jak tylko trochę depnę to od razu szarpie i miga kontrolka układ elektroniczny silnika...co to może być?

Opublikowano

Podłącze się pod wątek...u mnie po prostu jak bardzo delikatnie przyśpieszam to jest ok, ale jak tylko trochę depnę to od razu szarpie i miga kontrolka układ elektroniczny silnika...co to może być?

pewnie jak dajesz gazu to przewody sie topia i jest zwarcie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.