Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) chciałem sie pochwalić moja A4 ,którego posiadaczem jestem od tygodnia.Jest to 1.9 TDI 90 PS ,1995r,

Wyposażenie:

-elektryczne szyby

-elektryczne lusterka

-elektryczny szyberdach

-podgrzewane siedzenia przednie

-wspomaganie kierownicy

-ABS

-centralny z auto domykaniem szyb

Zmiany:

-alufelgi org. z Audi 17 cali przód 225/45/17 Pirelli p6000 ,tył 235/45/17 Michelin pilot primacy

-przednie lampy zespolone DEPO

-tylne lampy II lift

-radio JVC oraz głośniki MAGNAT i Alphard+wzmacniacz

-tylne szyby ściemnione

-chromowane obwódki zegarów

-chromowane ramki wokół szyb

-zawieszenie -30mm

Kilka fotek:

p1190163.jpg

p1190156.jpg

p1190182.jpg

p1190168.jpg

p1190153.jpg

p1190164.jpg

Opublikowano

autko spoko :) jeszcze tylko gril z polifta i bedzie :good:

Opublikowano

spoko furka, zaskoczyłeś mnie trochę, myślałem ze odpalą się fotki jakiejś zwykłej audi :mysli: (oryginał też ładny) a tu i szybki troszkę przyciemnione :kox: , jedynie co to jak wyżej grill i tylne lampy bym zmienił, za to silniczek :gwizdanie: spalanie cieszy

Opublikowano
  • Autor

Tylne lampy obowiązkowo pójdą do zmiany ;) , macie może jakąś fotkę jak wygląda ten grill po lifcie bo szczerze mówiąc to nie wiem jak on wygląda :)

Opublikowano

Ja mam MAgnaty i pięknie grają :) Powodzenia w modernizacji wzmaka też magnata polecam

wilekiej róznicy nie ma w grillu po lifcie :) leiej sobie JOM Grilla sportowego wstaw ;)

Opublikowano

witam kolego ale te listwy wewnatrz jedne srebrne a srodek drewno? :sick3: zrob cos z tym koniecznie :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakiej firmy masz alufelgi? Ronal? (wydaje mi się, że mój brat ma identyczne tylko 18')

Ogólnie ładne auto, nawet światła przednie nie są takie złe.

Tylne do zmiany to wiadomo. Poza tym nie podoba mi się drewno w środku.

Ogólnie :good:

Opublikowano

Mogłes wstawić już jakieś FK zamiast tych Sonarów(bo na takie mi wygladają) :thumbdown: a tak poza tym ładne autko :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto przeszło małe modifikacje :>

-tylne lampy po II lifcie

-białe kierunki boczne

-podłokietnik

-listwy chrom :tongue4:

-środkowy panel (ciemne drewno)

Opublikowano

fajnie fajnie :wink4: ale zrob cos z tym siedzeniem :sick3:

Opublikowano
  • Autor

dobre oko masz :> szukam właśnie materiału na obszycie podłokietnika i poprawienie tej łatki :tongue4:

Opublikowano

Auto przeszło małe modifikacje :>

-tylne lampy po II lifcie

gdzie :mysli: :mysli: :polew:

Opublikowano
  • Autor

co gdzie bo nie rozumiem ? jeśli chodzi Ci o tylne lampy to widać na fotkach :wink4:

Opublikowano

siedzienie koniecznie do zrobienia jest, ja bym w sumie zaczał od tego tak samo kierownica na trojramienna od eski :) 90ps troche mało.. nie jest za mułowata?

Opublikowano

Auto przeszło małe modifikacje :>

-tylne lampy po II lifcie

gdzie :mysli: :mysli: :polew:

no........gdzie??? :decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto przeszło kilka modyfikacji :>

- nowe kompletne przednie zawieszenie

- tylne amorki wymienione,

- zawieszenie -30,

- tylne opony 235/45/17 Michelin,

- zaciski pomalowane na czerwono :tongue4:

dscf2110.jpg

dscf2111h.jpg

[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 17:00_________________________________________________dscf2126.jpg

dscf2124m.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam kolego z niedalekich stron! pozdrawiam ładne autko , za niedługo i moje foty!

Opublikowano

Ładna ta twoja czarnula :good: ciekawie się prezentuje

Opublikowano

brzydkie ramki pod rejestracje :wallbash::angry: ale samochodzik ładny i widać ,że dbasz o niego.

Opublikowano

Auto przeszło niezłe modyfikacje :good: a brzydki grill i chrom na metry jest dalej :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.