Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwne odgłosy podczas zdejmowania nogi z gazu


bulimar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

od 2 dni przy wciskaniu sprzęgła słyszę dziwne odgłosy coś jakby tarcie, ciekawe jest tylko to że nie zawsze się tak dzieje czyli nie przy każdym wciśnięciu sprzęgła. Chyba najczęściej się to dzieje w momencie przyspieszania i szybszej zmianie biegów. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Dodam że niedawno wymieniałem rozrząd. Dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi.[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________po paru dniach obserwacji dochodzę do wniosku, że to chyba jednak nie sprzęgło wydaje te dziwne odgłosy... ale słychać coś w momencie zdjęcia nogi z gazu, ma ktoś jakiś pomysł co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam to samo co Ty :wallbash: i z tego co wyczytałem na forum to dokładnie nikt nie wie ale z mojej wiedzy jest to turbo. Miałem tak w Leonie i kuzyn miał w Golfie to samo. Ja w lutym wymieniałem silnik i turbo na nowe( tylko turbo) i jest tak samo. Myślę że podciśnienie które steruje turbo ma coś z tym wspólnego ale mogę się mylić, osobiście ja się tym nie przejmuję może trochę jest to denerwujące ale cóż, za dużo szukania i czasu a ja tego mam za mało :gwizdanie:.

Pozdrawiam i jak coś wymyślisz to chętnie się dowiem co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...