Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pewnie ze nie mam... mogę sobie wykorzystac ???? Zrobiles z nudów czy potrzebne było ?

Opublikowano
  • Autor

Super.... niech sobie tam "miga" :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siemka co w temacie słychać??dawno nic nie pisałeś o Audiku :tongue4: pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hmmm 19-stki od GOLF'a R'ki wczoraj sprzedałem... Przesiadam się z powrotem na 18stki w dość nietypowym rozmiarze 215/45/18 ... w niedługim czasie zawita komplet hamulców od S4 :)

poza tym jestem bardzo zadowolony z kompleciku stabilizatorów RS4 :) [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 13:15_________________________________________________

zaopatrzyłem się już w nowe kółeczka na lato... przez sezon 2011r. jeździłem na 19stkach a teraz jest przesiadka na 18-stki ...

nr. katalogowy 8E0071495

szerokość 8 cali

ET 40

kółeczka kupione jako nowe :kox:

na nie zawędrują nietypowe gumki w rozmiarze 215/45/18 :)

oto kilka fotek

NIK_9026.jpg

NIK_9028.jpg

NIK_9034.jpg

NIK_9042.jpg

Opublikowano

może być ciekawie :naughty: czemu tylko 18?

Opublikowano
  • Autor

podlasie jest mocno "dziurawe" a poza tym coraz częściej autem jeździ moja przyszła żoneczka :)

Opublikowano

No felunek :good: ale te gumy 215 :mysli: wspomaganie ci siadło :decayed: fajne masz autko :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

co kobieta potrafi zrobić z faceta... jeździła na kole 235/35/19 twierdziła ze kierownica jej ucieka i strasznie mocno musi trzymać :mysli:

więc na węższym laczku będzie mniej "ciągać" kierownicą, powiedzmy ze mniej palić :polew: i będzie troszkę wyżej na profilu 45 :)

Opublikowano

ciekawe koło, jak do codziennej jazdy 18 to max, do lansu można iść w górę :cool1:, jestem ciekawy tej opony jak będzie wyglądać na feldze

Opublikowano

fotograf87 piękny i rzadki wzór...

Opublikowano

śliczny samochodzik :hi: a kolorek ehhhh zawsze mi się podobał :good: powodzenia w modach i jeździe :evil:

Opublikowano

felga :notworthy: już jestem ciekaw jak wygląda na b7 :przebiegly:

Opublikowano

Jeździłem na tej oponie zeszły sezon, naprawdę dobra guma :good:

Felgi też konkret, sam miałem na nie ochote. BTW od kolesia z Lublina?

Opublikowano
  • Autor

tak.. od kolesia z Lublina... w całkiem dobrej cenie chyba wyrwałem :)

Opublikowano

te felgi to ORI wyposażenie, kiedyś się na nie czaiłem ale cena zabijała, na aucie wyglądają :kox: ale widziałem tylko na białym sedanie z pakietem S-line, moim zdaniem za wąska ta oponka będzie, 225 była by optymalna ale to wyłącznie moje zdanie

Opublikowano
  • Autor

vario: za wąska dla oka? czy są jakieś inne aspekty dla których byś założył szerszą ?

Opublikowano

tak.. od kolesia z Lublina... w cał iem dobrej cenie chyba wyrwałem :)

to za ile je przygarnąłeś :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.