Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Nie działają spryskiwacze reflektorów


hubec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem ze spryskiwaczami leflektorow usterka sprawdzilem wszystko od stronu mexhanicznej i wszystko jest ok weze cale spryskiwacze dzialaja bo sprawdzalem je na sprezarce i cos jest z elektryka nie idzie mi zasilaniena na pompke pryskam dlugo na wl swiatlach i nic prosze o pomoc moze ktos mial juz podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie do tematu bo mam identyczny problem. Bo napiecie na silniczek szyby idzie i dzialaja spryski a nie podaje pradu na silniczek od spryskiwaczy reflektorów.

Co moze byc przyczyna? a wogole skad idzie zasilanie na kostkę do silniczka od leflektorów moze macie jakis schemat instalacji fabrycznej?

Z góry dzikei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego e2rdd23

:szukaj:szukaj w dziale elektrycznym jest tam wszystko opisane prze ze mnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy dysponuje ktoś schematem układy spryskiwaczy reflektorów? wczoraj zabrałem się za wymianę pompki, która okazało się, że cała spuchła i rdza ją od środka zżera, jak to możliwe?? Może letni płyn w zimie ? W każdym razie podłączenie do pompki poprzedni właściciel ratował i sporo tam jest nagmatwane i chcę zrobić to jak producent przewidział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie włącza sie od ilości włączania spryskiwaczy tylko za każdym razem jak użyjesz spryskiwaczy szyby przedniej przez ok 2-3 sek , jak robisz to pulsacyjnie po 0,5 -1 sek to sie nie uaktywnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze reflektorów załączają się po 1 sec. ciągłego spryskiwania szyby, oczywiście światła muszą być włączone aby zadziałały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie działają nie ma zasilania na pompce spryskiwaczy nie mam pojecia czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie działa spryskiwanie reflektorów ale chyba zdiagnozowałem przyczynę , uwalona jest pompka. Jak mierzyłem czy idzie prąd na pompkę to zauważyłem że prąd dochodzi impulsowo tak 0.5 sek i się kończy. Nie wiem czy tak ma być i czy moja diagnoza jest słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być.

Pompka sprysków lamp działa tylko chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...