Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

sorry Dawidek zapomniałem o tym :decayed:

przymiarka fmicka (widać, że jest duży, nie słuchaj ich wcale nie mają większych :D ) :polew:

27012010201.jpg

i filmik jak Ci coś syczy :cool1:

ło jaka gemba usmiechnieta :naughty: :> :good:

a jak profesjonalnie schowana przetwornica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak profesjonalnie schowana przetwornica :gwizdanie:

najlepsze ,ze przetwornica jest a xenonów nie ma :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak profesjonalnie schowana przetwornica :gwizdanie:

najlepsze ,ze przetwornica jest a xenonów nie ma :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tysz tak mam, ksenon już nie jest taki lanserski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem założyć Test pipe-a , co w parze ze stożkiem i dolotem z kwasu dało bardzo dobry wynik , odczucia oczywiście "na skórze".W poniedziałek zakładam rury do icka , środa logi u Poziomki i czekam do czwartku na wyjazd :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem założyć Test pipe-a , co w parze ze stożkiem i dolotem z kwasu dało bardzo dobry wynik , odczucia oczywiście "na skórze".W poniedziałek zakładam rury do icka , środa logi u Poziomki i czekam do czwartku na wyjazd :kox: :gwizdanie:

Obys byl bardziej zadowolony po sprojeniu niz ja :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czekam do czwartku na wyjazd :kox: :gwizdanie:

w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak też udać się w nadchodzącym tygodniu do dynosoftu bo za pewnie się będziesz czuł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , to co dzisiaj przeżyłem to jest kórwa cos czego nigdy jeszcze nie miałem. nie wiem , ale chyba moje auto jest o 5 cm krótsze od reszty B5 na świecie :gwizdanie:

opusciłem troche fmica , założyłem orurowanie , ale nigdy kórwa wiecej. nic nie pasowało , ze zderzaka wyprułem dosłownie wszystko :naughty:

no i juz nie wygląda na "sleepera" :decayed:

fmicek.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mała pitka a tak zderzak wybebeszony :decayed:

od razu konkretniej to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , to co dzisiaj przeżyłem to jest kórwa cos czego nigdy jeszcze nie miałem. nie wiem , ale chyba moje auto jest o 5 cm krótsze od reszty B5 na świecie :gwizdanie:

opusciłem troche fmica , założyłem orurowanie , ale nigdy kórwa wiecej. nic nie pasowało , ze zderzaka wyprułem dosłownie wszystko :naughty:

no i juz nie wygląda na "sleepera" :decayed:

fmicek.th.jpg

a w esowy by się zmieściło? Jak tak to zamieniaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie widziałeś wyprutego zderzaka :decayed:

mój był jeszcze bardziej wypruty bo ze 2x tak jak tu więc się nie mądruj :naughty:

poza tym przestań za mną łazić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ty i ty te Twoje mądrości :decayed::)

ja mu chyba pierdolnę albo każę zrobić to chłopakom :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo matkooo !!! :decayed:

Faktycznie żeś wywalił pół zderzaka ... :D

Ale i tak masz go wysoko, wyżej ode mnie w każdym razie. :) A dlaczego nie zostawiłeś tych dwóch poprzeczek?

Ja dzisiaj wyciąłem tą środkową część dolnej dokładki. http://img442.imageshack.us/i/beztytuujh.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahahahhahah ale paskuda :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie zostawiłeś tych dwóch poprzeczek?

bo przeszkadzały :kox:

hahhahahahhahah ale paskuda :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nawet taki wypruty i tak jest ładniejszy od twojej nieogolonej mordy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal tak teraz patrzę... aż taki problem z naciągnięciem zderzaka był przez cooler? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet taki wypruty i tak jest ładniejszy od twojej nieogolonej mordy :gwizdanie:

wiadomo kurfa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet taki wypruty i tak jest ładniejszy od twojej nieogolonej mordy :gwizdanie:

wiadomo kurfa :kox:

ciesze sie ,że zdajesz sobie z tego sprawe :good::kox: :kox:

Kozak wyglada teraz, ale znaczek w grilu mogl bys zostawic srebrny :gwizdanie:

bedzie srebrny :wink4:

Moskal tak teraz patrzę... aż taki problem z naciągnięciem zderzaka był przez cooler? :mysli:

problem jak c**j , poważnie nie wiem co jest nie tak z tym autem ale jakby mi ktoś kazał drugi raz to robić ,to bym odpuścił albo oddał do jakiegoś warsztatu :thumbdown:

robiłem praktycznie sam , wczoraj temperatura była wiadomo jaka , spędziłem w nieogrzewanym garażu od 10:00 do około 16:00 , byłem zmarznięty jak skórwysyn a to niestety nie pomaga w robocie :wink4:

na dodatek dzisiaj pojechałem kawałek i doładowanie spadło mi do 0,55 bara, nie wiem co jest grane , nieszczelność w układzie ?? wszystko spięte obejmami że aż trzeszczy , nie wierze zeby gdzieś na spawie była dziurka , jak miałbym to teraz rozbierać to wole sie w czubek chója ugryźć , otworzyć browara i olać to sikiem prostym.

do GoodHope nie jade , ma za***iście wiać i sypać a nie uśmiecha mi sie robić 500km , nie wiedząc czy wróce.

ogólnie mam nastrój na "nic nie robienie" przy aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "zajonc" poziomka nie ma ogrzewanego garazu ? bo mogl bys u niego rozebrac i napic sie browara przy okazji :decayed: no i nie musiał bys sie gryzc w c**ja :polew:

moze i ma , ale mi sie poprostu kórwa nie chce :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...