Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Wycie wspomagania przy max skręcie kół


sstudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w tytule...wyje mi wspomaganie przy maksymalnym skręcie kół w prawo i w lewo. Nie wiem czy to normalne.

Jak kupowałem samochód kilka miesięcy temu to nie słyszałem tego. To mój pierwszy tak "zaawansowany" :> samochód i nie znam się na tym za bardzo. Gdzieś czytałem, że to normalne, ale kto pytana nie błądzi więc pytam... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak w tytule...wyje mi wspomaganie przy maksymalnym skręcie kół w prawo i w lewo. Nie wiem czy to normalne.

Jak kupowałem samochód kilka miesięcy temu to nie słyszałem tego. To mój pierwszy tak "zaawansowany" :> samochód i nie znam się na tym za bardzo. Gdzieś czytałem, że to normalne, ale kto pytana nie błądzi więc pytam... :decayed:

znowu to samo.... :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się to nasila po rozgrzaniu się płynu.(zrobieni nastu kilometrów). To wymień płyn wspomagania na oryginalny G004000 VW, pewnie jakiś pajac :decayed:zalał układ jakimś pseudo zamiennikiem. Lub zrobił dolewkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyło. Po mału pompa się kończy. U mnie przy maxymalnym skręcie wyła dobre 4 lata.

Strałem się jej nie przesilać i po 4rech latach powiedziała PAPA puszczając z siebie wszystkie 'soki' ;)

dokładnie , staraj się jej nie wysilać, nie kręcić na maxa i będzie OK... nawet w nowych autach nie zalecają kręcić do końca i trzymać kierownicy, taki nawyk zwykle szybciej osłabia pompę.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to nie pompa tylko napinacz paska i sprzęgiełko na alternatorze , sprawdź sobie dokładnie wszystko :hi:[br]Dopisany: Listopad 03, 2009, 18:44:36_________________________________________________

A czy przypadkiem wycie pompy wspomagania przy max skręcie to nie jest normalny objaw?

Normalnie to WYĆ!!! nie powinna,może być słychać jakiś cichy odgłos cięższej pracy pompy i paska przy dobiciu fajery na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...