Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie, jak ogarnąć wycinke środkowego wydechu? W sensie to łączenie w kształcie Y

Temu najlepiej szukać wydechu z 2.7TDI ośka :). Nie ma środkowego i wystarczy tylko kawałek dodać rurki.

Ten ze środkowym dobry spawacz ogarnie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jeszcze małe pytanie, razem z tłumikiem kupiłem dokładkę lecz w jednym mejscu ma małe 3 cm obdarcie, do aluminium czy coś tego koloru, czy zna kod koloru dokladki żeby zrobić małą zapraweczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie ktoś z was nagrać film jak to wszystko chodzi po wywaleniu środkowego ? Jest głośno, bardzo głośno, znośnie ? Męczące przy dłuższych trasach ? Jakie są wasze odczucia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest głośniej w środku, to diesel także nie ma tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na przelotach. wydech mam zrobiony na podzespołach A5 3.0 i a4 1.8T. jest tak samo. Jedynie w parkingu podziemnym lub wjazd do galerii jakby turbo bardziej słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Założyłem ostatnio wydech od 2.5 tdi i zauważyłem stając za autem że prawego tłumika prawie nie widac a lewy jest bardzo widoczny, czy tak powinno być ?

Mógłby ktoś wstawić zdjęcie jak to wygląda u was? Stojąc za autem widać tylko końcówki wydechy czy też obydwa tłumniki?

z góry dzieki za pomoc :)

Edytowane przez Mikołaj276
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś skopałeś przy montażu - u mnie siedziały równo (sprawdź poprawność zamontowania haków i stan gumowych uchwytów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Założyłem ostatnio wydech od 2.5 tdi i zauważyłem stając za autem że prawego tłumika prawie nie widac a lewy jest bardzo widoczny, czy tak powinno być ?

Mógłby ktoś wstawić zdjęcie jak to wygląda u was? Stojąc za autem widać tylko końcówki wydechy czy też obydwa tłumniki?

z góry dzieki za pomoc :)

dognij sobie na ,,wieszakach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam na oku wydech 1.8 t b6 będzie to pasowało do 1.9 b7? co z wydechem środkowym zostawiać wycinać jak to wygląda? i cena 200 pln jest ok? proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie jest z Q lub na odwrot to brac. Srodkowy moze być do wycięcia. Nie ma zmian czy z czy bez..... Tylkl zostaw mi końcowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś widzę w temacie daj link jaki jest od ośki a jaki quatro kolo mówi że to od ośki jutro chce obejrzeć ale muszę wiedzieć co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ursus888 przejdź na pierwszą stronę wątku Bartek bardzo ładnie wszystko opisał łącznie z fotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko głupia sprawa foty mi nie działają jaki jest od ośki a jaki quatro wczoraj cała noc obczajke tematu robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro lecę w trasę w kierunku tego gościa to ogarnę temat dzięki duży plus za to foto :) i ze środkowym to mi podejdzie czy odpalać szlifiere i migomat i rezać na Y ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg uznania ,ja póki dobry zostawiłem, jak się rozsypie zastąpię Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zakupione ;) dokładka s-line też tylko czemu szara/srebrna nowa nie ma czarnych?? wie ktoś coś? i teraz końcówki 80 czy 90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech od 1.8 T pasuje P&P wiec niepotrzebna robota z dospawywaniem kawalka do 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...