Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] 2.5 tdi projekt: czarne oudyyy :)


kula13000

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja a4 avant 2.5 tdi, kupiona od jednego z klubowiczów. Na razie stylistycznie będzie bez zmian ponieważ odkładam pieniążki na lakiernika i tam parę pierdół które trzeba zrobić, ale szykuje się na inny zderzaczek z tyłu ponieważ jest seria a w planach jest od s-4. Potem powymieniam lusterka na zwykłe czarne ponieważ rezygnuję z chromów i będzie cała black :) Jak się uda to pojedzie w tym miesiącu do tapicera i będzie pełna skóra plus czarny sufit i słupki.

aV1TBTjJ.jpg

Pq14vC89.jpg

aV1TCeM0.jpg

Nowa sesja.

Zmiany po roku:

-Nowy silnik, też 2.5 tdi tyle że w stanie idealnym (poprzedni właściciel kompletnie go zajechał)

-Multitronic po remoncie

-Znaczki S4 do kibla

-Chromowane lusterka do kibla

-Naklejka HellaFlush

Zmiany jeszcze na wrzesień:

-Manualna skrzynka

-Czarne listwy przy szybach

-Mocniejsza ściema szyb

-Grill Ms-Design

-Czarne klosze lamp na przodzie

-Relingi out (będą na sprzedaż)

n3nk0m.jpg

2lc0cud.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znamy, znamy - właduj tam jeszcze Bi-xenon bo te światełka które tam są średnio pasują do czarnej całości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja to była A4, bo ja jakoś nie kojarzę?? I dołączam się do pytania o zderzak przedni - co to jest??[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 11:57_________________________________________________A ja już wiem, czyja to furka była :> EOT

Niech się dobrze sprawuje i modzi :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie po tapicerze i wymienię parę elementów to wtedy wsadzę naradzie jest półskóra i kiera czteroramienna ale będzie od nowszej (w trzech ramionkach) :). Co do znaczków to nie zdejmuje ich ponieważ jak będzie zderzak z tyłu od s4 to nikt się nie pozna że to klekot :rolleyes:, tym bardziej jak podjeżdżam na stacje to chcą mi bene tankować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiery 4-ramiennej nie zakładaj z B7, bo ona dobrze jedynie w limuzynach wygląda. Zakładaj sobie S-Line 3-ramienną i pikowaną - będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiery 4-ramiennej nie zakładaj z B7, bo ona dobrze jedynie w limuzynach wygląda. Zakładaj sobie S-Line 3-ramienną i pikowaną - będzie :kox:

:polew: Dobre to.

A co w avncie inna deska jest, siedzenia i inne badziewia, ze inaczej wyglada? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż to za padlina... :polew::wink4: fajna furka z full wypasem :good: dobrze, że wywalasz chromy, bo Pawłowi się coś nie chciało :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiery 4-ramiennej nie zakładaj z B7, bo ona dobrze jedynie w limuzynach wygląda. Zakładaj sobie S-Line 3-ramienną i pikowaną - będzie :kox:

:polew: Dobre to.

A co w avncie inna deska jest, siedzenia i inne badziewia, ze inaczej wyglada? :gwizdanie:

Muskel :> mi chodziło nieo podział A4 - limuzyna/avant, tylko że 4 ramienna - bardziej elegancka niż sportowa pasuje do LIMUZYNY typu A6, A8 - czytać mi tu ze zrozumieniem :naughty: Wizualnie lepiej pasuje, niż do tuningowanego auta :cool1: ech ech ech :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...