Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

stare poszły na sprzedaż latem

nie jestem dobry w pieczeniu..... i nie zaryzykuje wsadzenia do piekarnika :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 18:01_________________________________________________fotki z nowym grillem w czarny mat

fotki robione telefonem więc jakość taka sobie :gwizdanie:

98a3200557513322med.jpg

fa0f080165feb96dmed.jpg

f31e9c0a30c765bdmed.jpg

Opublikowano

mniaaaaaam :) świetnie wygląda IMO

Opublikowano

piknie!

Opublikowano
  • Autor

dziękuje :notworthy:

Opublikowano

Naprawdę ładnie się prezentuje.

Opublikowano

rasowy nigga normalnie :decayed: :decayed:

dużo lepiej niż stary :good:

Opublikowano

...tak wlasnie bedzie wygladal moj nastepny samochod :decayed:

Opublikowano

...tak wlasnie bedzie wygladal moj nastepny samochod :decayed:

O zmieniasz na B5? :naughty::decayed:

Cristoforo świetna robota :good: Czarna stal też wypas wygląda :kox:

Opublikowano

Cristoforo :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

dzieki panowie :good:

dojdą jeszcze progi tylko lakiernik coś sie obija :naughty:

Opublikowano

O zmieniasz na B5? :naughty::decayed:

Mam czasami ochote sprzedac B6 i kupic S4 B5 + jakis dupowoz do miasta. :gwizdanie:

Od paru dni znowu mam ochote :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O zmieniasz na B5? :naughty::decayed:

Mam czasami ochote sprzedac B6 i kupic S4 B5 + jakis dupowoz do miasta. :gwizdanie:

Od paru dni znowu mam ochote :naughty:

jak jest ochota to trzeba działać bo pozniej zostaje niesmak i ciśnienie :polew:

Opublikowano

a jak już obszywać to może konsolkę tez? :naughty:

audrs410.jpg

Masz może więcej zdjęć tego środka,bo ciekawi mnie jak wyglądają drzwi. Też są obszyte ?

:Cristoforo - jak zrobisz _sam_ listwy karbonowe ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:Cristoforo - jak zrobisz _sam_ listwy karbonowe ? :decayed:

tajemnica :naughty: jak zrobie to wrzuce fotki z pełnym opisem :decayed:

Opublikowano

Grill wyszedł super. Do czarnego idealna opcja :good:

Opublikowano
Masz może więcej zdjęć tego środka,bo ciekawi mnie jak wyglądają drzwi. Też są obszyte ?

nie mam niestety :kwasny: ale myślę że też

:Cristoforo - jak zrobisz _sam_ listwy karbonowe ? :decayed:

tajemnica :naughty: jak zrobie to wrzuce fotki z pełnym opisem :decayed:

czy aby nie w taki sposób? :wink4:http://moto.allegro.pl/item793253580_wlokno_weglowe_maty_karbon_carbon_zestaw_z_dvd.html

Opublikowano
  • Autor
Masz może więcej zdjęć tego środka,bo ciekawi mnie jak wyglądają drzwi. Też są obszyte ?

nie mam niestety :kwasny: ale myślę że też

:Cristoforo - jak zrobisz _sam_ listwy karbonowe ? :decayed:

tajemnica :naughty: jak zrobie to wrzuce fotki z pełnym opisem :decayed:

czy aby nie w taki sposób? :wink4:http://moto.allegro.pl/item793253580_wlokno_weglowe_maty_karbon_carbon_zestaw_z_dvd.html

:cicho:

tak tym się sugeruje ale zrobię to łatwiej bo jest cięzko wyprofilować bez kopyta :decayed:

Opublikowano

co ,karbon na metry "samoprzylepny" ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

co ,karbon na metry "samoprzylepny" ? :kox:

:sick3:

nie, bedzie ori Carbonek :kox:

Opublikowano

albo nie ma, albo nie doczytalem...

alu na których jest auto na fotkach to 16-stki czy 17-stki? Jakie ET i jaka guma?

nie ukrywam że mi się widzą :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.