Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

albo nie ma, albo nie doczytalem...

alu na których jest auto na fotkach to 16-stki czy 17-stki? Jakie ET i jaka guma?

nie ukrywam że mi się widzą :gwizdanie:

to originalna felga od najnowszych modeli audi a6

16 cali ET42 205/55/16 bardzo lekka felga i bardzo mocna

znam kolesia który na takiej feldze śmiga w t4 na budowach i nic sie nie dzieje

Opublikowano

a nie myślałeś żeby zamiast, czarnym matem, prysnąć ramkę grila razem z esowymi progami? żeby się ładnie świecił, jak reszta lakieru :naughty:

Opublikowano

ladny grill :good: i juz chyba gdzies taki widzialem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a nie myślałeś żeby zamiast, czarnym matem, prysnąć ramkę grila razem z esowymi progami? żeby się ładnie świecił, jak reszta lakieru :naughty:

też myślałem o tym zanim użyłem matowej farby

przemalować griil na inny kolor to chwila

jestem ciekaw jak bedzie wygladać na esowych progach :naughty:

zastanawiam sie też aby listwy drzwiowe zrobić w karbon :mysli:

Opublikowano

Wypas, nowy grill miażdży :good:

Opublikowano
zastanawiam sie też aby listwy drzwiowe zrobić w karbon

oj nie wiem czy to dobry pomysl

Opublikowano
zastanawiam sie też aby listwy drzwiowe zrobić w karbon

oj nie wiem czy to dobry pomysl

dobry, dobry :good:

jak już się bawić w karbony to po całości :kox:

rs402.th.jpg

Opublikowano
:polew: no nie mogę z tego carbonu[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:44_________________________________________________podoba mi się ten grill mniam :slina: smakowy.... ja szukam zderzaka s4 + spryski
Opublikowano

PIĘKNE AUTO STARY NORMALNIE SZAŁ :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

doszły nowe małe mody :decayed:

nadkole od s4 i fabryczny układ elektryczny sprysków na przekazniku 603 działa tak jak wyjazd z fabryki...teraz nie straszny mi płyn do spryskiwaczy :polew:

b7c76dc9693a5256med.jpg

kolejne mody już w toku ...... :gwizdanie:

będzie rezanie :kox:

Opublikowano

:oklaski: możesz napisać jaki koszt nadkola??

Opublikowano

nodkole fajna sprawa;) ... a co do spryskow to mam je na osobny przycisk;) - i to ori:d

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: możesz napisać jaki koszt nadkola??

mi w ASO sprzedali za 90zł :wink4:

Opublikowano

teraz z tym grillem to jest za***isty BLECK MADAFAKA KILLER :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś sprawdzić czy moja padlina trzyma moc ... no i mała ciekawostka po tylu latach..

Gratki Robert :good: :good:

1Usner.jpg

Opublikowano

yo masz tanie ASO ja kupowalem w ASO skoda za 135zl

Opublikowano

Coś mało koników :mysli: Mój AFNik w serii tyle miał... Moment fajny, ale ten dołek na mocy i lekki przy momencie coś nie teges :mysli:

Opublikowano
  • Autor

yo masz tanie ASO ja kupowalem w ASO skoda za 135zl

ma się te rabaty :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 17:33_________________________________________________

Coś mało koników :mysli: Mój AFNik w serii tyle miał... Moment fajny, ale ten dołek na mocy i lekki przy momencie coś nie teges :mysli:

wszystko jest ok.

z opini ludzi którzy maja dużą wiedze to powiedzili że to bdb wykres zdrowego AJM

ten dołek to tylko błąd przy pomiarze nie wynikający ze stanu silnika

auto nie było nawet kręcone do odcinki ale najważniejsze, że trzyma serie :kox:

Opublikowano

no trzyma, mój miał trochę więcej bonusu...

Opublikowano
  • Autor

no trzyma, mój miał trochę więcej bonusu...

pojade jeszcze raz i zrobimy dokładniejszy pomiar po wyczyszczeniu kolektora

a pozniej hybryda :kox: i wiele innych bajerów :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.