Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AWX] Mój zwyklak SPRZEDANY


sewek

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,przyszedła czas na przedstawienie mojego paździocha,bo na forum już jestem prawie rok :embarrassed:

przesiadłem się z kadetta z 89r.

aV5gY99.jpg

Pq1esGlJ.jpg

aV5h77J.jpg

w zeszłm roku w czerwcu pojechałem do rzeszy po moją A4,nie miałem wygórowanych zachcianek zwłaszcza po kadecie,miał byc czarna

a więc rok produkcji 2001(chociaż w ASO podali mi 2002,po vinie też tak wychodzi)miała 106 tys.SPRAWDZONE,prawa strona była robiona -przerysowana była ,1 właściciel w rzeszy.Z fajnych rzeczy ma grzane stołki i zawias 1BE :decayed:

Mody jakie zrobiłem jezeli można to tak nazwać to ;

-kompletny rozrząd z rolkami od klimy i altka

-wymiana sprzęgła

-dołożona manetka i odblokowany FIS

-zamiana zwykłych naleśników na jasne skóry z B7

-zmiana muzy (był kaseciak) Alpine 9885r,zestaw przedni odseparowany Rainbow Deluxe 265,sub Focal 27V1,wzmak FLI Loaded 800,kable zasilające sinuslive 25mm2 plus wygłuszenie drzwi,klapy i bagaznika

-zmiana softu u ROGALA,wykre sponiżej 170KM i 373Nm

-pomalowane dokładki w kolor

93997729.th.jpg

88030456.th.jpg

45274712.th.jpg

43906672.th.jpg

24098085.th.jpg

87679007.th.jpg

60690193.th.jpg

41335758.th.jpg

68081685.th.jpg

18926042.th.jpg

29819864.th.jpg

91b2b0977fa4c0fam.jpg

Planowane mody;wymiana płynu hamulcowego :tongue4:dokompletowanie tunelu,dołu kokpitu bezowego pod kolor tapicerki,monitory LCD.Tyle na razie.POZDRAWIAM

mały update na kwiecień 2010

fele evo racing 18 cali opony nexen 3000 225/40

zmieniłem tez górę boczków drzwi,wziąłem element czarny z moich starych,trochę było rzeźby bo jest to zgrzewane,użyłem opalarki potem sklejałem poxipolem i trzyma się fest,szukam tearz schowka i obudowy kiery pod kolor ale trafic na allegro jest ciężko ,może dam do tapicera i coś dobierze pod kolor,prosze o opinie :hi:

diShS.jpg

diZMi.jpg

dj6fJ.jpg

dj8KS.jpg

djgei.jpg

djldA.jpg

djnIJ.jpg

djqcS.jpg

djAbr.jpg

w końcu udało się trafić w kolorze schowek pasażera i osłonę wokół kiery,ciekawostka to to ,że tapicerka skórzana beżowa nie jest taka sama w B7 i w B6 -różni się odcieniem,bi kupiłem najpierw osłonę wokól kiery beżową z B6 i się okazała inna niz moje boczki ,zacząłem szukać od B7 i podpasowało od razu

EBl8A.jpg

EBnDJ.jpg

EBsD0.jpg

dzięki forumowiczowi Fayera :notworthy: :notworthy: zmieniłem też przednie zaciski na 312mm(wiem ,że to nie 320 mm ale lepsze niż 288mm)plus nacinane tarcze Ate premium disk plus klocki Ate,plus płyn hamulcowy Motula

EC81r.jpg

ECd0J.jpg

teraz kolej na wymianę gałki od S3 :wink4:

mały update kwiecień 2012 r.

f132614a9e0e414dm.jpg

1f5b7deb47842689m.jpg

83479a6b8df279cam.jpg

18a43f61b8a7543dm.jpg

postaram się zrobić porządną sesyjkę po zabiegach megsa :-))

532d62c67d7d1912m.jpg

2853a8372a859648m.jpg

2a26fe8f59d47071m.jpg

201bc284ff0dff51m.jpg

ee5d31ba46e18d06m.jpg

UWAGA ; z powodu wyjazdu za granice audi na sprzedaż!!! zainteresowani PW pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zwyklak :tongue4: Ładna sztuka. Gratuluje zakupu i dobrego wyboru na przesiadkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewek fotele z B7 podeszły bez problemu?? ładne autko, fela szyba skóra :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewek fotele z B7 podeszły bez problemu??
wszystko plug&playz fotelami ,boczki tak samo tylko spinki trzeba zakupić w ASO ale to wiadoma sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tą siwizną coś robisz czy zostaje?
??chodzi o górnączęść boczków??myślałem ,że ten element jest jakos odczepiany i chciałem dac czarne ze swoich boczków ale to jest jakoś zgrzewane :confused4: :confused4:

po wekendzie załatwiam beżowy tunel,schowek,i elementy pod kierą,dolne słupki między boczkami drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wnetrze :) ja bym juz tam nic nie zmienial tylko cos pokombinowal z tymi boczkami zeby gora byla czarna ale reszta ladnie a nawet bardzo ladnie kontrastuje z czernia wiec po co zmienic tunel i schowek :tongue4:

kurcze co mi z wypasu jak nie mam takiej skory ani zadnej innej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzsiaj sprawdziłem stary boczek i da rade wymontować górną część ,czyli jutro rezam i góry boczków będą czarne wg sugestii,w takim układzie myślę na pozostawinie tunelu czarnego tylko schowek i obudowa koło kiery będą beżowe,żeby z boczkami się dobrze komponowały[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 21:08_________________________________________________mały update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pany :notworthy:

speed furke brałem prawie 2 lata temu w rzeszy,osobiście po nią jechałem a cena hmm dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach :wink4: ,skóry dorzuciłem potem ,wiem ,że nie są to sline jak większość na forum posiada lub szuka tylko zwykłe bez elektryki ale mi sie podobaja ,po przesiadce z kadetta to i tak masakra :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 20:48_________________________________________________udało się skompletować schowki i zrobić heble przednie -foto na 1szej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :> a jak to sie stalo ze nie widzialem Twojego watku :decayed:

co mi sie podoba:

sedan,kolor,fela,skora,program,

a nie :

drewno

byles w wawie u Rogala? ile jechales? ogarnal w jeden dzien czy spales w wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...